Земя на честта/Tierra de reyes по БТВ

  • 12 658
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 000
Каетана е много по-интересен образ от Габриела! Peace И въпреки, че Леонардо успява да я манипулира е доста по силен образ...
Забелязвам, че гледалите Трима братя,три сестри и сега си харесват прототипа на двойката, която са си харесвали и преди...тоест при мен бяха Химена и Оскар, сега са Ирина и Флавио! Heart Eyes Обожавам динамичните им отношения! Peace Андреа е доста по-красива според мен от актрисата, която изигра Сарита!  Party
Радвам се, че не се придържат едно към едно със старата история и така ми е много по-интересно!  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 3 961
Преди време казах, че харесвам двойката София и Артуро, но сега са ми много сладки Самуел И Андрея. На моменти много ме дразнеше нейното заядливо отношение, ама сега е голям сладкиш  Heart Eyes

А  Ирина си е едно голямо дете. Два пъти да погоди един и същ номер на Флавио  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 171
7
Дядото е уникален..Просто двамата с Леонардо като се съберат, циркът е пълен!  Joy
В тази версия дядото е по-луд, макар че и в ТБТС не си поплюваше..
Аз съм все още на 21 епизод, боят между Ирина/Андреа и Патрисия беше комичен просто  Joy
Доколкото си спомням от старата версия Улисес нареди да пребият Самуел...доста здраво го ступаха  ooooh!
А София просто как наръга Леонардо, пада му се на гадняра, заслужава го!!  Sick
Фабиан Риос е доста противен актьор, ролята му пасва идеално  ooooh!  Peace
София също е много красива, но по красота поне за мен Ирина води  Peace Аби и трите са сладурани, както и тримата братя  hahaha
Можеш ли да ми дадеш линкове за епизодите, защото не ги намирам!

# 63
  • Мнения: 1 223
Здравейте! Може ли някой да ми каже къде да намеря "Земя на честта" с бг аудио. Влязох във Vbox7 и в още един сайт, но епизодите са изтрити или блокирани. Има ли друг сайт, в който са качени?

# 64
  • Мнения: 171
Ако не се лъжа ги има в приложението във VK на акунта Veselina Chakrova или в сайта на gledaiseriali.net

# 65
  • Мнения: 1 223
Ако не се лъжа ги има в приложението във VK на акунта Veselina Chakrova или в сайта на gledaiseriali.net
Много Ви благодаря! ❤ Открих епизодите в акаунта на тази Веселина...

# 66
  • Мнения: 4 613
Един много стойностен римейк на Трима братя три сестри, Земя на честта ми е една от любимите телновели любимата ми двойка е Самуел и Андрея. Жалко че сериала не е с много епизоди след като се събират и трите двойки а малко след това има финал на сериала. Но всеки един епизод беше интересен и вълнуващ.





# 67
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Знае ли някой дали Трима братя три сестри има по-стара версия? Ако да, къде да я търся и под какво заглавие? Гледала съм филма, но със сигурност е стар, някъде от 80-те години. Помня, че в крайна сметка едната сестра умря (май се самоуби, но не съм много сигурна), а другите две се събраха с двама от братята. С третия брат какво стана нямам спомен. Актьорите далеч не бяха толкова чаровни и красиви, най-големия брат беше доста грубоват, но филмът беше много истински и ми хареса. За съжаление, в Гугъл ми излиза само тази версия, новата.

# 68
# 69
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Да, май е този. Благодаря Simple Smile

# 70
  • Мнения: 4 613
Прекрасна Скарлет Грубер


Общи условия

Активация на акаунт