До момичетата в Бургас - информация за гинеколог 6

  • 117 224
  • 778
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 4 103
Покрай вас се зачетох за тази течно-базирана цитонамазка. Признавам си, че досега не знаех за нея  Embarassed Та, значи принципа е да отида при избрания гинеколог за съответния профилактичен преглед и да поискам да ми вземе материал за такава цитонамазка, след това аз си я пращам до лабораторията (Геника да речем)? Като си плащам аз за изпращането и самото изследване? Самото вземане на цитонамазката от гинеколога заплаща ли се допълнително?
да, ти плащаш изследването и куриера, дано не греша, но мисля, че 40 лева беше в  Геника, като пращах и 7-8 лева за куриера

# 31
  • Мнения: 5 128
В сайта им на Геника пише 37 лв за основния вариант  Peace
А Димитров и Гамишев взимат ли такава цитонамазка?

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 4 103
В сайта им на Геника пише 37 лв за основния вариант  Peace
А Димитров и Гамишев взимат ли такава цитонамазка?
аз миналата година си правих при В.Димитров  в Транспортна
обади се в Геника да кажат точна сума, но задължително прикрепваш бележка с 3 имена, ЕГН и  мобилен телефон, на който да ти пратят СМС с паролата

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 30
Привет Simple Smile има ли мамчета раждали секцио при Добрин Иванов.. мове ли мнение за него като лекар?

# 34
  • Мнения: 5 128
Благодаря за съветите и насоките  Peace

# 35
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Моя приятелка ходи при Ирмов, защото й излезе резултат 3 група от цитонамазката. Изписал й един куп лекарства и антибиотици. Добре, че е поискала мнение от специалист в друг град, който едва не се изсмял на предписаното й от Ирмов лечение. Сега друга моя приятелка ходи при Ирмов пак с оплакване. И на нея й изписал лечение, в което тя се съмнява. Ще търси второ мнение. Интересно какво ще каже втория доктор.
[/quote

Лечението да не е с полижинакс плюс панццеф? Тая класика изписва той за всичко ... #Crazy

# 36
  • Мнения: 5 230
Момичета, Димитров в Транспортна, същият ли е с Димитров в Света София?

Горгона, аз мислих да отида в Света София по програма Женско здраве и да доплатя за течно базирана. Ако не съм доволна и аз идвам в Зорница Laughing
Каква е цената в Маджаров? Приятелка ходи преди няколко месеца и е платила 40-50лв. само за преглед при Недялков.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 624
Привет Simple Smile има ли мамчета раждали секцио при Добрин Иванов.. мове ли мнение за него като лекар?

Аз в далечната 1999г. и съм много доволна.Няма да сбъркаш.

# 38
  • Мнения: 1 280
Най-голямата глупост на повечето гинеколози (не само в Бургас) е да изпишат директно лечение след кофти резултат от цитонамазка. 3-та група не е чисто безобидна и не мога да проумея какво им коства да назначат останалите изследвания ...
На Лина и аз нямам доверие, а Геника уведомяват, когато материалът е некачествен за изследване или неправилно взет.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 4 103
Момичета, Димитров в Транспортна, същият ли е с Димитров в Света София?
да, Веселин Димитров е

# 40
  • Мнения: 5 230
Благодаря bouquet Ще го пробвам  Simple Smile

# 41
  • у нас
  • Мнения: 5 738
Привет Simple Smile има ли мамчета раждали секцио при Добрин Иванов.. мове ли мнение за него като лекар?

Моя позната ражда при него, доволна е. Аз съм ходила при него на прегледи. На мен ми идва много муден, не говори, ако не го питаш, т.е. нищо не ти обяснява.


За темата  bouquet

# 42
  • Мнения: 51
Аз ходих по програма женско здраве в света софия, паднах се при ирмов.
Пълна трагедия.  Докато му разказвах какви операции съм имала той си чатеше на телефона, държа се арогантно и неуважително.
Видя ме и на ехограф и понеже чул-недочул какво съм обяснявала ми показа яйчника в ляво (който е отстранен преди 3 години) и липсата на яйчник в дясно (където си имам прекрасен здрав яйчник). Аз си мълчах, излязох бързо и дори за резултата от цитонамазката не съм се връщала , ще отида някъде да ми вземат течнобазирана. Аман от мошеници търсещи балами като мен.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз ходих по програма женско здраве в света софия, паднах се при ирмов.
Пълна трагедия.  Докато му разказвах какви операции съм имала той си чатеше на телефона, държа се арогантно и неуважително.
Видя ме и на ехограф и понеже чул-недочул какво съм обяснявала ми показа яйчника в ляво (който е отстранен преди 3 години) и липсата на яйчник в дясно (където си имам прекрасен здрав яйчник). Аз си мълчах, излязох бързо и дори за резултата от цитонамазката не съм се връщала , ще отида някъде да ми вземат течнобазирана. Аман от мошеници търсещи балами като мен.
Потресена съм.

# 44
  • Мнения: 3 952
Здравейте,
На каква цена е ехографа при Веселин Димитров в Транспортна ?

Общи условия

Активация на акаунт