До момичетата в Бургас - информация за гинеколог 6

  • 117 012
  • 778
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 867
Здравейте,
На каква цена е ехографа при Веселин Димитров в Транспортна ?
Миналата седмица платих 30лв.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
За интересуващите се от течно базираната цитонамазка - изследването струва 48 лева ако бъде изпратено до лаборатория Геника в София.

# 47
  • Мнения: 5 128
За интересуващите се от течно базираната цитонамазка - изследването струва 48 лева ако бъде изпратено до лаборатория Геника в София.
Това с куриера ли общо?

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
За интересуващите се от течно базираната цитонамазка - изследването струва 48 лева ако бъде изпратено до лаборатория Геника в София.
Това с куриера ли общо?
Това платих като крайна цена. Предполагам, че в цената е включена и куриерската услуга.

# 49
  • Мнения: 51
Здравейте,
На каква цена е ехографа при Веселин Димитров в Транспортна ?
Миналата седмица платих 30лв.

30 лева с направление по здравна каса ли?
На мен без направление миналата година ми взе 50 лева вагинален ехграф+35лв преглед+10лв вземане на микробиология, която аз си занесох и платих в лабораторията.
Паричките си ги взе на ръка, ни бележка, нито документ, нищо..

# 50
  • Сливен
  • Мнения: 825
Здравейте да ви попитам цитонамазка без направлени колко струва и кой доктор бихте ми препоръчали понеже в моят случай е мн важно и доктора да разбира.Хубав ден и бчагодаря ви

# 51
  • Мнения: 24 454
 elimarin, кой лекар в Св. София ти наговори такива небивалици?
fair wind_82 бих ти препоръчала д-р Кироваков, но не мога да кажа какви пари ще ти поиска. Не съм останала с впечатление да е кожодер Crazy

# 52
  • Мнения: 316
 bouquet за темата

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 4 074
В. Димитров още ли работи само сутрин в Транспортна, че се каня скоро да го посетя за преглед и цитонамазка

# 54
  • Мнения: 3 945
Ако е 50 лв ехографа при него, много ми се струва Shocked
А в Св. София колко е?

# 55
  • Мнения: 3 867
Аз бях по здравна каса, но ехографа не се поема. Платих 30лв. за него.

# 56
  • Мнения: 24 454
Аз бях по здравна каса, но ехографа не се поема. Платих 30лв. за него.
И аз въпреки наравлението си платих 50лв миналата година

# 57
  • Мнения: 890
Здравейте, знаете ли кой лекар може да ми издаде болничен. Бремена съм в началото и се мувствам зле- повръщане главоболие и други екстри. Благодаря

# 58
  • Мнения: 17
Какво е мнението ви за д-р Дорийска?

# 59
  • Мнения: 5 128
Здравейте, знаете ли кой лекар може да ми издаде болничен. Бремена съм в началото и се мувствам зле- повръщане главоболие и други екстри. Благодаря
Гамишев не прави проблеми за болнични  Peace

Общи условия

Активация на акаунт