До момичетата в Бургас - информация за гинеколог 6

  • 117 135
  • 778
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 4 534
Какво е мнението ви за д-р Дорийска?

Мнението ми за нея е, че не разчита добре това, което вижда.Пропуска кисти, при  потвърдена бременност с близнаци тя вижда само един ембрион.

# 61
  • Мнения: 24 602
Какво е мнението ви за д-р Дорийска?
Спести си посещение при нея Wink

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 10 358
А аз съм много доволна от нея.
Двете бременности ми следи, раждах при нея. От 10 г. съм й пациент и не ме е разочаровала до сега.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 4 089
аз съм ходила при нея преди години, внимателна и любезна беше

# 64
  • Мнения: 890
Здравейте, знаете ли кой лекар може да ми издаде болничен. Бремена съм в началото и се мувствам зле- повръщане главоболие и други екстри. Благодаря
Гамишев не прави проблеми за болнични  Peace
[/quote
А трябва ли да съм записана на ЖК при него ики може и на часно?

# 65
  • Мнения: 5 128
Да, трябва той да ти води ЖК  Peace На мен заради рискова бременност ми се наложи да изкарам почти цялата си бременност на легло/вкъщи, пускал ми е без проблеми болнични от момента, в който се записах при него  Wink

# 66
  • Мнения: 316
В. Димитров още ли работи само сутрин в Транспортна, че се каня скоро да го посетя за преглед и цитонамазка
сутрин е в трнаспортна, а Св.София е по график следобед  Peace

# 67
  • Мнения: 5 128
В. Димитров още ли работи само сутрин в Транспортна, че се каня скоро да го посетя за преглед и цитонамазка
сутрин е в трнаспортна, а Св.София е по график следобед  Peace
А по телефон ли се запазва час при него или на място? Говоря за кабинета му в Транспортна

Ще съм благодарна при всички случаи и за актуален негов телефон  Peace

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 4 089
В.Димитров - 0888 260825  звъниш и си запазваш час, предполагам и на място, ако отидеш, ще ти запише час

# 69
  • Мнения: 13
Какво е мнението ви за д-р Дорийска?

За мен, тя беше най- лошия избор, който съм правила относно гинеколог. Първо за преглед ми взе двойна такса- все едно съм на два прегледа, после ми лекува кисти, които се оказаха, че не са такива и пих хормони няколко месеца, докато ми дойде на акъл да сменя гинеколога. А на моя приятелка й обърка термина с цял месец, та добре, че има и други специалисти. Според мен тя е за случаи по учебник- рутинни прегледи на безпроблемни случаи.  newsm78

# 70
  • Мнения: 316
В. Димитров още ли работи само сутрин в Транспортна, че се каня скоро да го посетя за преглед и цитонамазка
сутрин е в трнаспортна, а Св.София е по график следобед  Peace
А по телефон ли се запазва час при него или на място? Говоря за кабинета му в Транспортна

Ще съм благодарна при всички случаи и за актуален негов телефон  Peace
аз му звъня за запазване на час Simple Smile

# 71
  • Мнения: 5 128
Д-р Минчев отива в МБАЛ Бургасмед, публикувал е съобщение на фб страницата си  Wink

"Уважаеми дами, от 18 януари 2016 г. едностранно (от страна на собственика) беше прекратен договорът на д-р Мирослав Минчев с болница МБАЛ "Дева Мария". В тази връзка ви информираме, че от 01 февруари 2016 г. д-р Мирослав Минчев ще води раждания в болница МБАЛ "Бургасмед", където срещна висок професионализъм, колегиалност и уважително отношение към пациентите."

Последна редакция: чт, 21 яну 2016, 14:13 от Ври

# 72
  • Мнения: 30
Да си споделя и аз за цитонамазките Simple Smileпреди една година ми излезе резултат 3а гр. И аз се шашнах естествено. Тогава д-р Костова ми каза, че това обикновено означава възпаление.взехме секрет-излязоха гъби. Взехме и секрет за папиломни вируси-излезе някакъв високорисков тип 32 и затова пих имуностимулант някаква гъба беше три месеца. Направи ви и колпоскопия без да я моля и каза, че няма изменени участъци. Контролата беше 2гр. И аз после забременях..след раждането се разбрахме за контроли през 6 месеца, така ме дано да се върне на работа по- скоро.
И аз видях съобщението  на д- р Минчев днес..и се убедих, че на тази болница определено нещо не и е наред. Оставиха всички свестни лекари са си тръгнат #Crazy. Не знам има ли нормална жена, която ще отиде да ражда при онзи смешник Ирмов!! А да не говорим за другото им популярно лице д-р Драгнева, която не знам  как има смелост да практикува още..

# 73
  • Мнения: 51
Като чета последните новини се чудя коя нормална жена ще отиде в дева мария, при положение че в другата частна болница Бургасмед работят докторите Недялков, Гамишев, Минчев. Като прибавим към тях и д-р Маркова и д-р Николова въобще нямам съмнение къде да потърся помощ следващия път, ако ми се налага.

# 74
  • Мнения: 7
Аз също се присъединявам към БургасМед вече, т.к. от 1 февр моят д-р Минчев започва там. Живот и здраве след месец +- някой друг ден ще докладвам вече,  Hug

Общи условия

Активация на акаунт