Забременели след инвитро - тема 18

  • 46 385
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 213
Момичета, а как сте с Витамин Д ? Някоя от вас изследвала ли си е стойностите? В тази зима и поледица не е възможно естествено да се набавя.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 411
Аз не съм изследвала, въпреки че мяркам коментари и за този и за витамин В. Но като не ми казват или като не се вижда видима причина за това изследване newsm78 Какви са признаците за недостиг на витамин Д и В?

# 62
  • Мнения: 13 973
Кити Кати, изследването на този витамин е патент на един определен доктор  Laughing

Аз го изследвах още преди ин витрото по моя инициатива и беше на долна граница, и понеже си умирам да гълтам разни работи, взимам препоръчителната дневна доза натурален вит.Д на капки.

# 63
  • Мнения: 2 140
amini, твоя нисък хемоглобин с това, че са две бебета ли го обясняват?
като заговорихте за хемоглобин аз съм с 98,но Сигридов каза, че до 21 г.с. няма да ми изписва б 12. а желязото е в норма.

# 64
  • Мнения: 13 973
Саб, в случая с бременността, но аз съм от 20 години с желязодефицитна анемия, така че не може да ме уплаши.

Надявах се да съм се оправила след последните вливки на желязо, но ето че от бременността пак рецидивира.

# 65
  • Мнения: 514
Здравейте, днес ми беше ранната ФМ, взеха ми кръв и за БХС. Прегледът беше много вълнуващ, а д-р Михова е страхотна, много е миличка и внимателна. За сега всичко е наред, човечето не спря да подскача и да се върти, засега клоним към сините гащи /с уговорката, че на следващия преглед нещата ще са по-ясни/ Grinning
най-накрая се сетих да питам за термина  - 29.07.
Надявам се да не съм лепнала някой вирус, че имаше доста бухащи и кашлящи в клиниката, а пък не си носех маска Confused

# 66
  • София
  • Мнения: 1 928
Много е вълнуваща първата ФМ.

# 67
  • Мнения: 1 205
Момичетата които раждаха скоро в Надежда ще споделите ли какво занесохте на изписването като вид почерпка? И го давате на който ви изписва или по някакъв начин за екипа, който ви е израждал. Не знам какво е прието да се прави? И друго да попитам, виждала съм там фотограф, каква е цената и колко кадъра прави?

Мерси предварително bouquet

# 68
  • Мнения: 786
Здравейте,
 да ви питам, винаги ли когато сте на преглед, човечето се върти и мърда. Миналата седмица бях в 11 г.с. и 4 дни, но на прегледа човечето не мърдаше, просто си му биеше сърчицето и си стоеше статично. Лекартака каза че спи, побутна ме леко по корема, уж да го събуди, но то си продължи да спи. Лекарката не изрази притеснение, просто констатира, че спи. Сега в четвъртък съм на ФМ и се чудя, дали ще спи пак. Та въпроса ми е нормално ли е да не мърда на преглед. Сигурно ми е глупав въпроса, но нали като е толкова чакана и трудно постигната бременоста, се притесняваш за всичко.

# 69
  • Мнения: 514
roha28, не се притеснявай, при мен на днешния преглед в началото се беше кротнало, после като започна док да гледа органите, се активизира и едвам успя да измери нухалната гънка

# 70
  • България
  • Мнения: 3 622
Да нормално е  Peace На мен ми се случи веднъж и двете не мърдаха и то бях отишла по спешност поради едно притеснение.  Лекарката обаче ме успокои , че всичко е  наред и просто спинкат  Grinning  Те не може постоянно да са будни.
 Моите обаче сега много беснеят  Laughing  С първата ми бременност хич не беше така от време , на време имах леко побутване и толкова. Не е имало кой да я буди. После обаче като се роди си навакса  Laughing    Имам чувството , че сега постоянно се ритат и се събуждат едно друго и като започне едното, след малко , веднага и другото. Понякога имам чувството, че  ритат много ниско отдолу  Laughing Вчера и мъжът ми усети за пръв път едното подскачане  Heart Eyes

# 71
  • Варна
  • Мнения: 7 147
roha28, нормално е. Явно си е спинкало в поза,  която е била напълно удобна за лекарката да измери всичко, което е необходимо. Защото нашата на последната ФМ сеше, ама така се беше обърнала, че Док не можеше да измери нещо. Та бая я бута да я събуди, кара ме да кашлям и така. Челасъм,  че някои момичета ги карат даже да излизат да се разхождат по коридора и да скачат,само и само да събудят бебчо и да се завърти малко, та да си свърши доктора работата...
Вчера и мъжът ми усети за пръв път едното подскачане  Heart Eyes
А това как ги умилява татковците...  Crazy Моя направо полудява от кеф като "му била отговаряла на почукванията"...  Laughing

# 72
  • Мнения: 5 060
Пууу, докато се сетя що не пишете дълго време...вие сте в нова тема.  Rolling Eyes
Да е много положителна за всички.

Идвам да се оплача от циците си, много ме болят, ама много. 
Чудя се има ли някакъв лек, който помага и по-скоро ме болят зърната, а не гърдите. Как се справяте с това?

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 58
Да се запиша и аз в новата тема с току що измерено бебче вече 901гр ( 26 г.с. 4 дни) . Този път ни казаха че сме в норми. Питаха ме как искам да раждам и аз - естествено. Казаха ми да се настроя за секцио,  едно че е инвитро и друго че още не се е обърнала. При вас в коя седмица се обърнаха бебчетата? От четеното досега имам спомен че трябва да е към 28.

# 74
  • Мнения: 241
Здравейте, днес и на мен ми беше ранната ФМ и преживяването е наистина страхотно, бебчето е добре. Очарована съм от д-р Михова, страшно мила и внимателна. Термина ще е на 29.07 и гащите май ще са розови

Общи условия

Активация на акаунт