Професионални серии за коса - тема 97

  • 62 967
  • 742
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
Лак преди преса  Shocked Не вярвах, че това самоунищожение на косата все още се практикува  hahaha
Не само, че вреди на косъма, но и на пресата или какъвто топлинен уред се използва.

Белла, твоята коса се късаше , нали? А косъмът, докато е мокър и като го дръпнеш разтяга ли се като ластик/дъвка?

Адреналинка, хиратация и мек шампоан. Може да нанесеш някакво масло на скалпа или гел алое вера.

Денси  nbirthday приятно прекарване довечера!

# 586
  • Мнения: 978
A  ампулите на наши фито рипеър има ли ги и на каква цена ги продават ? Аз така и не получих имейл  newsm78 Praynig

# 587
  • София
  • Мнения: 3 271
И аз ще редактирам след час-два за да бъда коректна към Арлен, защото те винаги са. Сега си чакам козметика за лице оттам и получих смс, че е в офиса на Еконт,  ама не мога да изляза с тоя вирус. Утре ще я взема.
Така и така си седя у дома и сега се чудя дали да не си наклепам косата с нещо?

# 588
  • Мнения: X
Магнолийка, Линдаки пуска за размяна, защото мрази да се задръства с козметика (дрехи, вещи Mr. Green)
При мен обикновено ако нещо не е подходящо от 1-2 пъти значи не е за мен, а след застоя в покупки покрай ДМО еуфорията, напоследък бях като отприщена в пазаруването и сега разчистих терена само за утвърдени любимци...та затова така Линдаки, да не седиш и да се чудиш вече  Laughing

Епона от Нашито е  Peace При мен маската действа най-добре на сухите ми дължини, балсама ми е леко слаб, но шампоана на вече естествена коса утежнява в корените и сега съчетавам маската с друг шампоан.

# 589
  • София
  • Мнения: 10 325
И при мен Наши Фито серията утежни.... не ми хареса определено, чак ме е яд на кутията от 24 ампули, които си купих  ooooh!

Ще ги изпробвам с друг шампоан и ще сложа половин, вместо цяла ампула, да видим  newsm78

# 590
  • Мнения: 2 564
  ЧРД, Денси! Само хубави неща да те стигат. И аз искам снимка на прическата.

Магнолия бързо оздравяване.

Ще се купува четката на Ровента. Ей, правилно сте напусали в началото на темата голяма зарибявка сте.

Нещо не схванах марката Наши италианска ли е? Не съм я срещала в нито един итал.онлайн магазин. Дори и във фризьорските салони, а доста съм обиколила. Предимно работят с Вела СП, Себастиян, Керастаз, Матрикс.

# 591
  • Мнения: 2 562
От феновете на наши Фито съм!Само първия път бях шокирана от трудното нанасяне на шампоана.Но му хванах цаката и сега имам непоклатимо отличен резултат всеки път!Като днес,например.Шампоана,балсама и олиото.Мммм,кра-со-та  Heart Eyes
Понеже имам нов арганов шампоан и нова маска,реших да взема и балсама към тях.Маската е за ползване веднъж седмично.Да си имам де  Mr. Green Странно защо нито една серия на Наши(от посочените и кератиновата)не ми идва тежка  newsm78 Косицата ми става витална,чиста,обемна и на вълни.

# 592
  • София
  • Мнения: 10 325
От феновете на наши Фито съм!Само първия път бях шокирана от трудното нанасяне на шампоана.Но му хванах цаката и сега имсм непоклатимо отличен резултат всеки път!Като днес,например.Шампоана,балсама и олиото.Мммм,кра-со-та  Heart Eyes
Понеже имам нов арганов шампоан и нова маска,реших да взема и балсама към тях.Маската е за ползване веднъж седмично.Да си имам де  Mr. Green Странно защо нито една серия на Наши(от посочените и кератиновата)не ми идва тежка  newsm78 Косицата ми става витална,чиста,обемна и на вълни.

Ще им дам шанс още няколко пъти, дано проблема е в начина на използване  Mr. Green

Последна редакция: вт, 26 яну 2016, 17:02 от nad_tab

# 593
  • София
  • Мнения: 3 271
Наде Аз на 8 бройки се чудех кога ще ги изразходвам,  а ти отстреля 24  Mr. Green
Мисля си, че можеш да ги ползваш и след друг шампоан - протеинов, който ти харесва как се усеща на косата. Иначе както и Епона сподели на мен Наши Арган ми смачка обем и изсуши косата, така че го оставам за по-нататък. Наши Фито още не съм пробвала, но и на тях ще им дойде ред  Mr. Green

Линде Предполагах нещо подобно  Mr. Green Иначе аз съм на обратния полюс с козметиката за коса и лице. Събирам, събирам, трупам,  трупам и обикновено подарявам на сестра ми и майка ми и давам проби на момичетата. Има продукти, които съм ги раздала във формата на отливки почти целите  Joy Не съм скръндза   Mr. Green
На обратния полюс съм за дрехите. Всеки сезон струпвам по две-три торби с дрехи и ги давам. Имам много, особено заради фабриката.

# 594
  • Мнения: 2 562
Магнолийке,коя комбинация на Наши ти смачка обема и изсуши косата-шампоан и балсам или шампоан и маска?

# 595
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Лак преди преса  Shocked Не вярвах, че това самоунищожение на косата все още се практикува  hahaha
Не само, че вреди на косъма, но и на пресата или какъвто топлинен уред се използва.


Фрея,съгласна съм,права си.
Но моята коса е жилава и здрава,нищо не я държи. Ластиците се късат,щипките се чупят,фризьора ми е вдигнал ръце. Само като пръсне еко лак успява да задържи косата ми с къдрици.За това споделих ,какво работи при мен. Hug

# 596
  • София
  • Мнения: 4 777
И аз най-накрая се сдобих с олиото на Наши и днес го ползвах.
Много ми допадна, попи изцяло, а сложих 5-6 помпички. Очаквах че помпичката пуска по-голямо количество, а тя дозира много добре по-малко количество. Имам и спрей маската и от любопитство пръснах съвсем малко. Косата духнах със сешоар  и се начупи много хубаво, без да е фризи и има хубав блясък. Дано и занапред резултатите да са същите.

Наде, според мен цяла ампула е твърде много. При мен даже 1/3 стига. Косата ми е до средата на гърба, с тънък косъм, гъста. Иначе сериозно си се запасила Mr. Green

# 597
  • Мнения: X
Лак преди преса  Shocked Не вярвах, че това самоунищожение на косата все още се практикува  hahaha
Не само, че вреди на косъма, но и на пресата или какъвто топлинен уред се използва.


Фрея,съгласна съм,права си.
Но моята коса е жилава и здрава,нищо не я държи. Ластиците се късат,щипките се чупят,фризьора ми е вдигнал ръце. Само като пръсне еко лак успява да задържи косата ми с къдрици.За това споделих ,какво работи при мен. Hug
Изводът е: не си прави така косата щом не става  Laughing Моята също не държи форма, издръжлива е много, но не бих си го причинила заради едните там къдрици. Всеки с мнението си де.
А някой по-назад спомена за пръскане на лак точно след като е минат кичура с преса/маша, така също се задържа прическата и няма да има негативен ефект от пърлене и цапане на уреда.

# 598
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Белла, твоята коса се късаше , нали? А косъмът, докато е мокър и като го дръпнеш разтяга ли се като ластик/дъвка?

Фрея, не съм забелязала, тази вечер като си мия косата, ще пробвам и ще докладвам. Peace
А какво означава, ако така се разтяга? Hug

# 599
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
О,да,така е Фрея Hug
Ама поне на празниците искам да съм различна ,до сега нямам изкарана сватба с къдрици. На края на вечерта съм с права коса. 2 в 1 съм -на парти и на автър партито съм различна Laughing

Общи условия

Активация на акаунт