Професионални серии за коса - тема 97

  • 63 032
  • 742
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 3 248
Влизам да споделя малко отзиви от Наши Арган и серумчето на Тревор Сорби.
Вечерта измих с Наши-то, ш+б. За финиш сложих само от Наши олиото и серумчето за скалпа, косата изсъхна сама. На следващия ден сутринта беше сплескана в корена (това ми се случва многоооо рядко), дължините бяха сухи и пършави. Може би беше грешка да пробвам две нови неща на едно миене. То ясно, че аргана не ми се отрази добре на дължините, но кльопването от кое дойде? Затова вчера измих с Чи кератин, защото знам, че с нея косата ми седи особено добре в корена. За финиш си сложих двата продукта без изплакване от серията и серума на Тревор Сорби. Е, нямаше никакво утежняване тази сутрин. Изобщо. Значи моето заключение е, че сплескването е от Аргана. Ще я шробвам след време пак, самостоятелно, за да потвърдя.
А серумчето е много приятно. Лесно се нанася с вградена пипетка, мирише ок. За дългосрочен ефект - времето ще покаже.

Аз взех наскоро лакът на Наши и много ми харесва, точно това, което исках - гъвкава фиксация да го наречем. Но винаги накрая! Никога преди преса/маша.

# 571
  • Мнения: 2 607
  Благодаря, момичета. Моята коса е до раменете, суша се с наведена глава  Joy. От това, което прочетох май не е за мен. Косата ми е права след сешоар. Търся обем и леки къдрици в крайщата на косата.

# 572
  • Мнения: 2 843
Преди малко получих имейл от Арлен, в който вероятно се обясняват причините за спирането на продуктите на Nashi Argan в сайта. По някаква причина обаче, като отворя писмото, текст липсва; та виждам само заглавието (и първото изречение); в заглавието се говори за код за отстъпка на Nashi Argan.

 Молбата ми е, ако някой е получил писмото от преди малко, да каже за какво става въпрос, какъв е този код, при закупуване от вносителя ли може да се прилага, щом Арлен вече няма да продават продуктите на марката.

# 573
  • Мнения: 2 562
Peace

Последна редакция: вт, 26 яну 2016, 15:50 от bubka:)

# 574
  • Мнения: 2 843
Благодаря много,  bubka:), нямам представа защо не успявам да прочета писмата от Арлен, само по заглавията мога да се ориентирам и после проучвам в сайта направо.

# 575
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 684
Благодаря много,  bubka:), нямам представа защо не успявам да прочета писмата от Арлен, само по заглавията мога да се ориентирам и после проучвам в сайта направо.

И при мен е същото, нищо няма вътре в писмото. Ако намериш начин как да се оправи, моля те да споделиш

# 576
  • Мнения: 1 670
Дали не е хубаво тоя текст да не е във форума....  Thinking ако четат и тия от Наши, ще създадем неприятности на Арленм?
И аз го имам, ще поръчам утре ампули и олио, реших  Joy

# 577
  • Мнения: 2 843
Аз нямах представа каква е информацията и затова попитах. Ако прецените, че бихме могли да създадем проблем - може да редактираме постовете си. И аз не знам.

# 578
  • Мнения: 31 382
Днес имам рожден ден и си направих много хубава косата за вечерното парти с четката на Ровента. И за мен тя е успешна покупка, въпреки че бях страшно скептично настроена. Ще купя и на сестра ми. Peace

Последна редакция: вт, 26 яну 2016, 17:39 от densi

# 579
  • София
  • Мнения: 3 272
Приемате ли виросоносители днес  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Така ме е тръшнал  този грип, че направо нямам думи.   ooooh! Исках да пробвам някоя от сериите на Кюн още снощи, ама не посмях да си мия косата. Днес, обаче болна, здрава ще пробвам някоя.

Руса Мамма  За преди ретро маша е добре да се слага фиксиращ продукт, който се слага още на мокра коса. Например някоя хубава пяна за коса (муса на Денсифик, пяната Керастаз Волюмфик или  Волюмактив), Термозащитния спрей за сешоар на Секси, и всяко едно гелче с фиксация. Преди маша, преса или какъвто и да е горещ уред не е хубаво да се слага лак и подобни фиксатори. Ако самото термо има лека фиксация (като това на Секси за преса ) е ок, защото е предвидено да се ползва преди горещ уред. Тук Ани е права. Лак преди маша и преса не е хубаво за косата, независимо дали има или не термозащита.  Hug
 Densi иначе с ретро пресата на Исо Бюти и аз не слагам нищо и държи прическата няколко дни, но за да задържи къдрици с машата на Ровента, за която cloè пита е необходимо на мокра коса фиксатори.  На мен най-добре ми става с  пяната за обем Керастаз Волумактив. На мокра коса слагам 2-3 мандаринки и изсушавам корените, като оставам влажни дължините. С малката четка навивам до горе кичура докато изсуша напълно. Пяната задържа косата на едри букли, но моята е дълга и постепенно на втория ден пада и остава навита само в крайчетата.
Последния път не ползвах нищо и леките букли се отпуснаха почти веднага и косата ми остана права.


astravera и на мен ми станаха интересни тези продукти и ще чакам Чаровна да сподели какво й е казала фризьорката за тях. Направо питай самата марка какво представлява, в какъв ценови клас е, какво й е различното.  Hug Аз  не мога да не се възхитя  на косата на твоето момиче. Направо копринен водопад  Hug и е късметлийка, че мама ще се грижи правилно за косата и ще става все по-хубава  bouquet

Бубка Аз по същата причина (ползването ти на гел крема на Лореал ) не отписвам лесно продукт. Толкова често се случва през месец да получавам напълно противоположен резултат от един и същи продукт, че търпеливо си държа всичко и почти на разменям  Mr. Green Затова се чудя на Линдаки колко много продукти пуска за размяна  Hug



Причината да се получават лоши резултати и от протеин, и от хидратация е гадното време навън.
От една страна студа дехидратация косата, а от друга климатиците действат изсушаващо и увреждат косата. Много са вредни климатиците за косата,  както и рязката смяна студено и топло. От тук и наелектризирането,  използването и фризи ефекта. Добре е да се комбинира протеин с хидратация. Например Еластисайзера и после протеинов шампон, завършване с балансирана маска. Или Протеинов шампона с хидратираща маска. Просто косата на това време също реагира, както ни се изсушава кожата, така и косата търпи тези отрицателни ефекти. Например  (малко офтопик) не за първи път някой твърдят, че зимата трябва да се избягват хидратиращите кремове. Просто грешка. Кожата зимата от студа и климатиците се дехидратира много повече, отколкото лятото, когато изпотяването малко или много овлажнява кожата. С косата е подобно положението.


Епона и аз нещо не се разбрах с Наши Арган.  Не можах да я усетя добре - ще я пробвам отново след месец. Иначе май само аз нямам олиото на Наши.  Laughing Трябва да го поръчам  Laughing вие не спират е да го хвалите  Mr. Green


Аглая Епанчина Аз получих също този мейл.

Скъпи клиенти, поради многобройните запитвания Ви уведомяваме, че серията Nashi Argan на Landoll Milano е забранена от пройзводителя за продажба онлайн.
 
Скрит текст:
Нашите клиенти могат да се възползват от 10% отстъпка на всички продуки Nashi с код NA10 в срок до 31.01.2016г. вкл. или до изчерпване на количествата.
 
Можете да закупите при нас продуктите, по следния начин:
 
1 - Чрез email на arlenbg.com@abv.bg;
2 - На лични съобщения на нашата Фейсбук страница;
3 - Да добавите продуктите към останалата част от поръчка в полето "специални инструкции".  
4 - На телефон 0876 816 333

Надолу в мейла има изброяване на продуктите, описанието им и номера (Продуктов код) за поръчка. Ако ми дадеш мейл ще ти го препратя. Иначе е доста дълъг за да го поствам целия тук.



Редактирам
Видях, че и други са писали за Наши от Арлен. Мисля, че ще е добре след няколко часа да си редактираме  постовете, за да не остава това инфо тук.

# 580
  • Мнения: 3 698
Ако самото термо има лека фиксация (като това на Секси за преса ) е ок, защото е предвидено да се ползва преди горещ уред.
На мен това спрейче изобщо не успя да ми задържи къдрици, изчезнаха за нула време, сякаш е без фиксация при мен, явно и това е до коса.
Бързо да го преборваш този грип  Hug .

# 581
  • София
  • Мнения: 3 272

Днес имам рожден ден и си направих много хубава косата за вечерното парти с четката на Ровента. И за мен тя е успешна покупка, въпреки че бях страшно скептично настроена. Ще купя и на сестра ми. Peace

Честит рожден ден bouquet
 newsm59 newsm59 newsm59 bigdance2 bigdance2 bigdance2

Красива и щастлива bouquet

Искам да видя хубавата прическа с Ровентата и са какво я изми.

# 582
  • Мнения: 247
Чести рожден ден Денси!!! nbirthday
Бъди здрава, щастлива и обичана!

# 583
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 684
Честит рожден ден, Денси! Много поводи за красиви прически Simple Smile  bouquet nbirthday Gift party023 bigdance2  Давай да видим прическата, умирам за твоя рус разкош Simple Smile

# 584
  • Мнения: 2 562
Денси,Честит рожден ден  bouquet Пожелавам ти здраве,любов и късмет!

МАГНОЛИЙКА,ние също сме бацилясали с щерката.За пореден път  Mr. Green Да се оправяш бързо и леко  Hug

РЕДАКТИРАХ поста си с имейла от Арлен.Иии,вече поръчах-балсам Арган и балсам Фито Рип.Успокоих си абстиненцията  Mr. Green Laughing

Общи условия

Активация на акаунт