В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 204

  • 30 224
  • 730
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 600
Привет, ято! Hug Hug Hug
Радвам се, че Чачо избега от съседката. В А. ще си е по-добре. А ако пускат често фотки, какво значение има за мен къде е?! Наистина дано се чувства по-добре там където е. Praynig
По повод почистването - разбирам го, ама феновете му -  Rolling Eyes,...
А тази физиономийка ми е нова за него и много му се кефя! Flutter

А на вас - най-много се кефя! Прегръщам ви! Hug Hug Hug Hug Hug

# 166
  • Мнения: 609
Мераба ..... Hug Hug Hug Hug

Гледам оправили сте клюките ...бравос .... Thinking Thinking Thinking

Чачко да си седи на топло ....хич да не се връща .... Peace Peace Peace

Ама хабери да праща .... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Това много яко ...супер е .... Party Party Party Party



# 167
  • Мнения: 25 381
Привет, ято! Hug Hug Hug
Радвам се, че Чачо избега от съседката. В А. ще си е по-добре. А ако пускат често фотки, какво значение има за мен къде е?! Наистина дано се чувства по-добре там където е. Praynig
По повод почистването - разбирам го, ама феновете му -  Rolling Eyes,...
А тази физиономийка ми е нова за него и много му се кефя! Flutter

А на вас - най-много се кефя! Прегръщам ви! Hug Hug Hug Hug Hug

 Hug Hug Hug да, тази е делибалска  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes много е готин, ама чок  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и с всяка роля добавя нови неща  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes не само към визията си, ами и към играта си.  Heart Eyes Heart Eyes Развива се момчетооооо  Heart Eyes Heart Eyes
Аз искам постоянно да се променя  Heart Eyes Heart Eyes да играе някоя роля за кратко, после да играе друга.  Peace Не искам да се снима в дълги сериали.  Naughty Naughty дано така стане  Party Party Party


Ети Hug Hug Hug

# 168
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 221
Бела Hug
Аз пък искам и сериал-да го гледам и да тръпна в очакване всяка седмица

# 169
  • Мнения: 25 381
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Бела Hug
Аз пък искам и сериал-да го гледам и да тръпна в очакване всяка седмица
абе и аз искам сериал, ама максимум от 30 серии  Joy Joy Joy

# 170
  • Мнения: 5 267
Бела Hug
Аз пък искам и сериал-да го гледам и да тръпна в очакване всяка седмица
И аз искам все да го гледам............... Blush Ако може и у двустайното еве да монтират 100-ина камери........... Crazy Crazy Crazy Blush

# 171
  • Мнения: 25 381
Бела Hug
Аз пък искам и сериал-да го гледам и да тръпна в очакване всяка седмица
И аз искам все да го гледам............... Blush Ако може и у двустайното еве да монтират 100-ина камери........... Crazy Crazy Crazy Blush

аа, нИ може  Naughty Naughty Naughty Naughty нИ давам да гледате какво става в двустайното еве  Naughty Naughty Naughty Naughty hahaha hahaha hahaha

# 172
  • Мнения: 609
Бела Hug
Аз пък искам и сериал-да го гледам и да тръпна в очакване всяка седмица
И аз искам все да го гледам............... Blush Ако може и у двустайното еве да монтират 100-ина камери........... Crazy Crazy Crazy Blush

аа, нИ може  Naughty Naughty Naughty Naughty нИ давам да гледате какво става в двустайното еве  Naughty Naughty Naughty Naughty hahaha hahaha hahaha




Ани , що така , бе , къз ..... Sick Joy Joy Joy Joy

С едно Очо поне да киризим .....ти кВо ще правиш с кардото ..... hahaha hahaha hahaha


# 173
# 174
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 221
А, моля-моля-кардо е саде на бен Mr. Green...да не скубя перушина лютвееен....
Байче, ма колко си ми скромна бе-само 100 камери искала Joy Joy Joy

# 175
  • Мнения: 1 223

 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Със скъсаните дънчици Heart Eyes Heart Eyes

Не знам тази Букет коя е Crossing Arms...ама да е жива и здрава и по- често такива красоти да пуска Crazy Crazy Crazy

# 176
  • Мнения: 25 381
 Crazy Crazy Crazy Crazy







Eли,  Hug Букет е ето тази сладурка, която е част от екипа на Делибал и много обича Чачко и го нарича кардешим.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 177
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 221
А още една сестра hahaha hahaha hahaha
Ма и тя е от сонра абла Naughty Laughing

# 178
  • Мнения: 25 381
А още една сестра hahaha hahaha hahaha
Ма и тя е от сонра абла Naughty Laughing

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha еййй, аз виках като си пада по каки, да си падне по Букет, ама ЙОК  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Joy

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 179
  • Мнения: 609
А още една сестра hahaha hahaha hahaha
Ма и тя е от сонра абла Naughty Laughing

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha еййй, аз виках като си пада по каки, да си падне по Букет, ама ЙОК  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Joy

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Кой знае по какви си пада .... newsm78.....той си знае , яяяяя.... Joy Joy Joy Joy Joy

не го мислете вие него ...... hahaha hahaha hahaha...кой знае как вършее по Хамериката ....без контрол ..... #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy







Общи условия

Активация на акаунт