В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 204

  • 30 224
  • 730
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 609
Гюнайдъъъън ........ wavey wavey wavey wavey wavey

Момичета...... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug



Cagatay Ulusoy I Morning - YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=dGrddwfZUqI

И Чачко се е събудил ..... Heart Eyes Heart Eyes ...голичък ...при него си е топличко ..не като при нас ... smile3506....студ , яяяяя.....
Sick
Виве ...и на мен ми харесва чепика ...... Party Party Party..сигурно е от Хамериката .... Heart Eyes Heart Eyes

# 196
  • Мнения: 25 381
Добро утрооооооооо  Hug Hug Hug




Скрит текст:
Аз снощи изгледах първа серия на Възела.  Peace Ами доста ми хареса да ви кажа  Joy Joy Joy Довечера мисля да изгледам втора.  Party Party Party
Ибрахим Челикол не го бях гледала досега. Само бях го мяркала по ТВ-то в някакъв сериал с онази лошата от Листопада (не знам как се казва актрисата и сериала не съм гледала). Та този човек много ми хареса как играе, изобщо всички ми харесаха и историята изглежда интересна. Мисля да го гледам .. поне докато ми омръзне.

# 197
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 260
Гюнайдън Party Party Party

Стууууд, ама поне Чачо няма да го мислим Joy Joy Joy



Ани Hug Hug Hug

Скрит текст:
И аз го загледах Възела, довечера ще е третата серия. Засега е добре, гледам с малката кошница, да не се разочаровам Joy Joy Joy Joy Ибрахим си го харесах в Милост, макар че накрая героят му го направиха  ooooh! Sick Изгледах и филма с Белчим - Sadece Sen.

# 198
  • София
  • Мнения: 4 381
Гюнайдън Party Party Party

Стууууд, ама поне Чачо няма да го мислим Joy Joy Joy



Ани Hug Hug Hug

Скрит текст:
И аз го загледах Възела, довечера ще е третата серия. Засега е добре, гледам с малката кошница, да не се разочаровам Joy Joy Joy Joy Ибрахим си го харесах в Милост, макар че накрая героят му го направиха  ooooh! Sick Изгледах и филма с Белчим - Sadece Sen.
Скрит текст:
И аз гледах Sadece Sen и много ми харесаха и двамата там  Peace В Милост не ми хареса, там много се забавлявах с другата двойка  Mr. Green Mr. Green
Възелът съм го приготвила, но преди него изгледах сериала с мъжа на Туба - финалната серия хич не ми хареса, за разлика от останалата част.

# 199
  • Мнения: 27 735


Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes



Гюнайдъъъъъъъъъъъън    Party Party Party

Аз нЕма го крия  Joy Joy Joy Снощи гледах 2-и епизод - за 30-40 мин го метнах  Mr. Green много плява има  hahaha hahaha hahaha ама Ибрахим и Белчим си заслужават спринта с мишката  Joy Joy Joy Ще поддържам темпо още епизоди, да видим колко ще издържат  ooooh!





 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

вижте го, яяяяя, има и часовник    rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

https://www.instagram.com/p/BAynoS-izQC/?taken-by=eceyorenc01

Последна редакция: чт, 21 яну 2016, 11:06 от ivva

# 200
  • Мнения: 25 381


Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes



Гюнайдъъъъъъъъъъъън    Party Party Party

Аз нЕма го крия  Joy Joy Joy Снощи гледах 2-и епизод - за 30-40 мин го метнах  Mr. Green много плява има  hahaha hahaha hahaha ама Ибрахим и Белчим си заслужават спринта с мишката  Joy Joy Joy Ще поддържам темпо още епизоди, да видим колко ще издържат  ooooh!





 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

вижте го, яяяяя, има и часовник     rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha маймунчетата сладури бе  Joy Joy Joy Joy ама онова с тях  Sick Sick Sick

# 201
  • Мнения: 27 735

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha маймунчетата сладури бе  Joy Joy Joy Joy ама онова с тях  Sick Sick Sick

онова вика с тях    rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo  виж има и видео  Laughing Laughing
 супер сладурчета са  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   радват й се, че и ръка й целуват, да стои при тях   Mr. Green hahaha hahaha hahaha


Скрит текст:

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 202
  • Мнения: 25 381
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes да си оправим вкуса  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



# 203
  • Мнения: 5 267
Добър ви ден............. Hug Hug Hug Hug  Много готини маймун+секси лелка............. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes      hahaha hahaha hahaha hahaha

# 204
# 205
  • Мнения: 5 267
Ма вие що не работите яяяяя..... Thinking ,че и мене разсейвате.............. Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy  П.п    дали тез сцени не са от онез дето са снимани по-няколко пъти....................... Wink   Crazy Crazy Crazy Crazy

# 206
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 260
Ма вие що не работите яяяяя..... Thinking ,че и мене разсейвате.............. Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy  П.п    дали тез сцени не са от онез дето са снимани по-няколко пъти....................... Wink   Crazy Crazy Crazy Crazy

Бойче Hug Hug Hug, важното е, че ги има във филма  smile3503

# 207
  • Мнения: 5 267
Ма вие що не работите яяяяя..... Thinking ,че и мене разсейвате.............. Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy  П.п    дали тез сцени не са от онез дето са снимани по-няколко пъти....................... Wink   Crazy Crazy Crazy Crazy

Бойче Hug Hug Hug, важното е, че ги има във филма  smile3503
То оставаше и тях да резнат........... ooooh! и тогава кво щях да видя................увисналата татуирана ръчица.... Mr. Green newsm45  

Последна редакция: чт, 21 яну 2016, 12:45 от Boika Boqnova

# 208
  • Мнения: 27 735
То оставаше и тях да резнат........... ooooh! и тогава кво щях да видя................увисналата татуирана ръчица.... Mr. Green newsm45

и мократа удавена косица  Mr. Green

и бездиханен е секси   Blush Blush Blush   Joy Joy Joy






 Heart Eyes Heart Eyes

# 209
  • Мнения: 1 223
Привет на все Hug Hug Hug

 Heart Eyes Heart Eyes
Laughing

Ании bouquet bouquet bouquet мерси за Букет Crazy...много топла усмивка има Crazy


 Crazy Crazy Crazy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Завид, завид на Едже- добре си живурка Crazy Crazy

Цитат
и бездиханен е секси  Blush Blush Blush  Joy Joy Joy

 Crazy Crazy Crazy

За протокола- тоз път по обяд не съм почнала аз  Blush Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт