В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 204

  • 30 224
  • 730
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 27 735

що не си го дописа, яяяя  Joy Joy Joy Joy


За протокола- тоз път по обяд не съм почнала аз  Blush Joy Joy Joy Joy

Ани беше   Party Party  Joy Joy Joy Joy





 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 211
  • Мнения: 25 381
на ви малко да рИвете тогава  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 212
  • Мнения: 1 223

що не си го дописа, яяяя  Joy Joy Joy Joy


За протокола- тоз път по обяд не съм почнала аз  Blush Joy Joy Joy Joy

Ани беше   Party Party  Joy Joy Joy Joy





 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

 Joy Joy Joy Joy Joy

Ей...вИднага ме хвана  Joy Joy Joy Joy

 Laughing Laughing

Ани добре беше почнала... Blush Crazy...ма ся с тВа реване секна нещата  Cry Cry Joy...но е добре тоз баланс, че и работа трябва да се върши  ooooh! Joy Joy


Скрит текст:
Laughing Laughing

# 213
  • Мнения: 27 735
на ви малко да рИвете тогава  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45







 

# 214
# 215
  • Мнения: 27 735

тоз кот ще е на Ушака  hahaha hahaha hahaha hahaha 



ooooh! ooooh!  сега ли го видя бе, двоен ти го сложих  Crazy Crazy Crazy Crazy Joy Joy Joy

# 216
  • Мнения: 5 267

тоз кот ще е на Ушака  hahaha hahaha hahaha hahaha  



ooooh! ooooh!  сега ли го видя бе, двоен ти го сложих  Crazy Crazy Crazy Crazy Joy Joy Joy

hahaha hahaha hahaha hahaha  Постта дето споменаваш.....удавената косица........ ooooh! не съм го чела......... smile3534 днес неискам да рИва.............. Crossing Arms  Прибрах се от работа.............Трайков рине на двора сняг,а аз си сипвам винце ........ Party и сядам да гледам Ергенски запой 2........... PeaceВчера гледах 1-няма такъв смях............скоро не бях го гледала....... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha После шЪ си припомня как е евето на ГГ у дъждовно време............... Crazy Crazy Crazy Crazy за да съм готова за довечера............... Wink   Ани.............. Hug Hug Hug Hug Hug  добре почна по обед............... Blush не сменяй темата............... Joy Joy Joy Joy Joy    П.П.     не му викай ушака яяяяя...........нали ми обеща............ Crossing Arms

# 217
  • Мнения: 15 635
Мараба, сладури  Hug Hug Hug и блЯгодаря, за всичката споделена красота.




Онова за рИването и аз не го видох, ама с лелка и компания не можах да пропусна  Laughing Laughing Laughing

Наваксвам си сега откъм музика и видео  Party не мога да не повторя нещо, което ми харесва  Peace

# 218
  • Мнения: 27 735

тоз кот ще е на Ушака  hahaha hahaha hahaha hahaha  



ooooh! ooooh!  сега ли го видя бе, двоен ти го сложих  Crazy Crazy Crazy Crazy Joy Joy Joy

hahaha hahaha hahaha hahaha  Постта дето споменаваш.....удавената косица........ ooooh! не съм го чела......... smile3534 днес неискам да рИва.............. Crossing Arms  Прибрах се от работа.............Трайков рине на двора сняг,а аз си сипвам винце ........ Party и сядам да гледам Ергенски запой 2........... PeaceВчера гледах 1-няма такъв смях............скоро не бях го гледала....... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha После шЪ си припомня как е евето на ГГ у дъждовно време............... Crazy Crazy Crazy Crazy за да съм готова за довечера............... Wink   Ани.............. Hug Hug Hug Hug Hug  добре почна по обед............... Blush не сменяй темата............... Joy Joy Joy Joy Joy    П.П.     не му викай ушака яяяяя...........нали ми обеща............ Crossing Arms

не си го чела, пък знаеш кво пише  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Запоят е супер, предложи го на Ани  Mr. Green,  първа част е класика  Peace  ама и другите стават  Whistling
вярно ли съм обещала за Ушака, забравих  hahaha hahaha hahaha 





 Heart Eyes Heart Eyes

# 219
  • Мнения: 5 267

тоз кот ще е на Ушака  hahaha hahaha hahaha hahaha  



ooooh! ooooh!  сега ли го видя бе, двоен ти го сложих  Crazy Crazy Crazy Crazy Joy Joy Joy

hahaha hahaha hahaha hahaha  Постта дето споменаваш.....удавената косица........ ooooh! не съм го чела......... smile3534 днес неискам да рИва.............. Crossing Arms  Прибрах се от работа.............Трайков рине на двора сняг,а аз си сипвам винце ........ Party и сядам да гледам Ергенски запой 2........... PeaceВчера гледах 1-няма такъв смях............скоро не бях го гледала....... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha После шЪ си припомня как е евето на ГГ у дъждовно време............... Crazy Crazy Crazy Crazy за да съм готова за довечера............... Wink   Ани.............. Hug Hug Hug Hug Hug  добре почна по обед............... Blush не сменяй темата............... Joy Joy Joy Joy Joy    П.П.     не му викай ушака яяяяя...........нали ми обеща............ Crossing Arms

не си го чела, пък знаеш кво пише  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Запоят е супер, предложи го на Ани  Mr. Green,  първа част е класика  Peace  ама и другите стават  Whistling
вярно ли съм обещала за Ушака, забравих  hahaha hahaha hahaha 





 Heart Eyes Heart Eyes
Не си-доколкото аз си спомням..................... Joy Joy Joy Joy Joy ама пък се хвана......... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha   Ани не го ли харесва........... Thinking    И втора серия става.................. Joy Joy Joy Joy Joy    Гале............... Hug Hug Hug айде бе..........изписаха ли ви.................

# 220
  • Мнения: 15 635







У дома сме, беее, голям кеф  Party Party Party ...

# 221
  • Мнения: 27 735
Не си-доколкото аз си спомням..................... Joy Joy Joy Joy Joy ама пък се хвана......... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha   Ани не го ли харесва........... Thinking    И втора серия става.................. Joy Joy Joy Joy Joy    Гале............... Hug Hug Hug айде бе..........изписаха ли ви.................

Shocked Shocked  баси, изработи ме  ooooh!
 та къде е Ушака, Серка заряза ли го  Mr. Green  Joy Joy Joy

Галеее  Hug Hug






 Crazy Crazy

# 222
  • Мнения: 25 381







У дома сме, беее, голям кеф  Party Party Party ...

Галеееееее  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ти ли правиш субовете на възела?  Flutter Flutter Flutter  Party Party Party много готин сериал с много готин Ибрахим  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes баси, как съм го пропускала този човек бе?  ooooh! ooooh! Joy Joy Joy

Не си-доколкото аз си спомням..................... Joy Joy Joy Joy Joy ама пък се хвана......... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha   Ани не го ли харесва........... Thinking    И втора серия става.................. Joy Joy Joy Joy Joy    Гале............... Hug Hug Hug айде бе..........изписаха ли ви.................

Shocked Shocked  баси, изработи ме  ooooh!
 та къде е Ушака, Серка заряза ли го  Mr. Green  Joy Joy Joy

Галеее  Hug Hug






 Crazy Crazy



 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha ей, ама си чок фена бе джадъъъъъъъъъъъъъ hahaha hahaha hahaha hahaha

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Бойче  Hug Hug Hug не харесвам актьорите в запоя  Joy Joy особено онзи мишок Брадли Купър  hahaha hahaha ама то джадъ все таквиа ги Аресва  hahaha hahaha hahaha сал един Чачо дето е за харесване от всикчите и любимци  hahaha hahaha

# 223
  • Мнения: 5 267
Не си-доколкото аз си спомням..................... Joy Joy Joy Joy Joy ама пък се хвана......... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha   Ани не го ли харесва........... Thinking    И втора серия става.................. Joy Joy Joy Joy Joy    Гале............... Hug Hug Hug айде бе..........изписаха ли ви.................

Shocked Shocked  баси, изработи ме  ooooh!
 та къде е Ушака, Серка заряза ли го  Mr. Green  Joy Joy Joy




От тебе се уча............. Hug Hug Hug Hug  Серка снима............. Party
Скрит текст:

# 224
  • Мнения: 27 735
Не си-доколкото аз си спомням..................... Joy Joy Joy Joy Joy ама пък се хвана......... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha   Ани не го ли харесва........... Thinking    И втора серия става.................. Joy Joy Joy Joy Joy    Гале............... Hug Hug Hug айде бе..........изписаха ли ви.................

Shocked Shocked  баси, изработи ме  ooooh!
 та къде е Ушака, Серка заряза ли го  Mr. Green  Joy Joy Joy
От тебе се уча............. Hug Hug Hug Hug  Серка снима............. Party
Скрит текст:

още малко  hahaha hahaha hahaha


Бойче  Hug Hug Hug не харесвам актьорите в запоя  Joy Joy особено онзи мишок Брадли Купър  hahaha hahaha ама то джадъ все таквиа ги Аресва  hahaha hahaha hahaha сал един Чачо дето е за харесване от всикчите и любимци  hahaha hahaha

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo  Брадли, Брадли  Party Party Party



много готин сериал с много готин Ибрахим  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes баси, как съм го пропускала този човек бе?  ooooh! ooooh! Joy Joy Joy

това пък  Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт