В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 204

  • 30 224
  • 730
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: X
На снимката, която е сложила джадъ, Али бил написал: Delibal през моите очи.  Heart Eyes




 Heart Eyes Heart Eyes

и не само през неговите  Laughing  ........  забава и кеф  Crazy Crazy Crazy

точно такъв кадър нЕма  Laughing  във филма тя го гали по косицата, после се разменят, а тук тя се подпира на лодката докато се залива от смях  hahaha hahaha hahaha hahaha


 hahaha hahaha hahaha Чуден Чачко на предложението... като балеринка, не ви ли звучи  Party Party Party "Бели пеперудки/ къде отлетяхте..." детската песничка...  Joy Joy Joy

Разгледах Инста на паблопабло23... Много му хубави снимките на Али Билгин,  за изложба ...  Crazy Crazy Романтична душа, небета, морета, сенки, контражури...   Crazy Crazy

Ей това ме умили ужасно много.. "Партитурата" е от 61 еп на ПО  Hug Hug

  Heart Eyes Heart Eyes

Я една гатанка:  hahaha hahaha hahaha  Thinking Thinking

  Heart Eyes Heart Eyes

и линк за сламка... https://www.instagram.com/p/-ZZdKLv_A7/?taken-by=pablopablo23

Двамата, мисля, са ясни, но третия, третияяяя....   newsm78  Thinking Thinking


 Crazy Офф... и една цАлуФка, стига са се хилили по сета ...  Party Party Party Анестезията...   Joy Joy Joy

  Heart Eyes

# 256
  • Мнения: 609
Мерабаааа .....  Hug Hug Hug Hug

Пак красоти сте наредили ....да не ни липсва Чачо ..... Party Party Party Party

Ай и малко мокри сватбари ..... Joy Joy Joy Joy




# 257
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 261

# 258
# 259
# 260
  • Мнения: 15 635
Ми как се смее?  Heart Eyes Heart Eyes



# 261
  • Мнения: 25 381
а как пее  Party Party Party окупирал е първите места в класациите  Party Party Party


Toзи Токио по време на ПО и дума не обели за Чачо, а след филма не спира да го хвали  Joy Joy и не е само той. Много хора (обикновени зрители и не само), които сякаш за първи път го видяха.  Joy Joy Joy

 смята, че ще мине 1,5 млн зрители  Peace и е много успешен.  Peace

Последна редакция: пт, 22 яну 2016, 20:56 от Ани (Aniska)

# 262
  • Мнения: 27 735
а как пее  Party Party Party окупирал е първите места в класациите  Party Party Party


Toзи Токио по време на ПО и дума не обели за Чачо, а след филма не спира да го хвали  Joy Joy и не е само той. Много хора (обикновени зрители и не само), които сякаш за първи път го видяха.  Joy Joy Joy

 смята, че ще мине 1,5 млн зрители  Peace и е много успешен.  Peace

Лиленце каза, че преди писал как ще стане известен и успял поне колкото батЮ си  Peace  и сега само търкал ръце и питал къде били ония дето не му вярвали и му се изсмяли тогава  Party Party Party 
Laughing Laughing

# 263
  • Мнения: 25 381
а как пее  Party Party Party окупирал е първите места в класациите  Party Party Party


Toзи Токио по време на ПО и дума не обели за Чачо, а след филма не спира да го хвали  Joy Joy и не е само той. Много хора (обикновени зрители и не само), които сякаш за първи път го видяха.  Joy Joy Joy

 смята, че ще мине 1,5 млн зрители  Peace и е много успешен.  Peace

Лиленце каза, че преди писал как ще стане известен и успял поне колкото батЮ си  Peace  и сега само търкал ръце и питал къде били ония дето не му вярвали и му се изсмяли тогава  Party Party Party 
Laughing Laughing

 Peace да, това го бил казал преди 5 години  Joy Joy Joy наскоро се хвалеше  Joy Joy Joy но не е коментирал нито АФК, нито ПО, а по принцип гледа сериали и ги коментира.  Joy Joy Joy












# 264
  • София
  • Мнения: 4 381
Скрит текст:
а как пее  Party Party Party окупирал е първите места в класациите  Party Party Party


Toзи Токио по време на ПО и дума не обели за Чачо, а след филма не спира да го хвали  Joy Joy и не е само той. Много хора (обикновени зрители и не само), които сякаш за първи път го видяха.  Joy Joy Joy

 смята, че ще мине 1,5 млн зрители  Peace и е много успешен.  Peace

Лиленце каза, че преди писал как ще стане известен и успял поне колкото батЮ си  Peace  и сега само търкал ръце и питал къде били ония дето не му вярвали и му се изсмяли тогава  Party Party Party 
Laughing Laughing

 Peace да, това го бил казал преди 5 години  Joy Joy Joy наскоро се хвалеше  Joy Joy Joy но не е коментирал нито АФК, нито ПО, а по принцип гледа сериали и ги коментира.  Joy Joy Joy













Blush Blush Blush Blush Blush

Добър вечер, ято  Hug Hug Hug

Благодаря за фотките  bouquet bouquet bouquet bouquet
С голямо удоволствие ги разгледах и ви прочетох  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Лека нощ  Hug

# 265
  • Мнения: 1 223
а как пее  Party Party Party окупирал е първите места в класациите  Party Party Party


Toзи Токио по време на ПО и дума не обели за Чачо, а след филма не спира да го хвали  Joy Joy и не е само той. Много хора (обикновени зрители и не само), които сякаш за първи път го видяха.  Joy Joy Joy

 смята, че ще мине 1,5 млн зрители  Peace и е много успешен.  Peace

Лиленце каза, че преди писал как ще стане известен и успял поне колкото батЮ си  Peace  и сега само търкал ръце и питал къде били ония дето не му вярвали и му се изсмяли тогава  Party Party Party  
Laughing Laughing

 Peace да, това го бил казал преди 5 години  Joy Joy Joy наскоро се хвалеше  Joy Joy Joy но не е коментирал нито АФК, нито ПО, а по принцип гледа сериали и ги коментира.  Joy Joy Joy














 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy


И то иска да цунка Чачо  Heart Eyes Laughing Laughing

И какво сИга  Thinking...този Токио чак сега  установил, че Чачо има талант ли newsm78 Joy Joy Joy...прогледнал е късно значи  Joy Joy Joy...ние това сме го установили много отдавна  Peace Joy Joy Joy

# 266
  • Мнения: 25 381
Ели, не е установил сега, а преди 5 години.  Peace Просто не е харесвал сериалите на Чачо.  Joy Joy Joy

# 267
  • Мнения: 1 223
Ели, не е установил сега, а преди 5 години.  Peace Просто не е харесвал сериалите на Чачо.  Joy Joy Joy



Аха....мижал е  Joy Joy Joy  Явно виждането му е друго  Peace  Joy Joy Joy


Божественяче  Heart Eyes Heart Eyes

# 268
  • Мнения: 25 381
Не знам дали е мижал,  Mr. Green по-скоро изобщо не е гледал  Mr. Green но е факт, че това, което може да се покаже в един сериал е едно, а във филм е съвсем различно. Laughing Да не говорим каква роля е тази на Баръш и каква е на Емир и Яман  Joy Joy


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



# 269
  • Мнения: 609
И помахва ... 55 55 55...и се смее..... Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart....и пее.... yes yes

на барабани свири .... Hands Clap Hands Clap  Hands Clap

Фюсун и тя доволна ..... luvbed luvbed luvbed

Талантливо и божествено ни е момчето ..... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes...кой разбрал разбрал .... #Crazy

другите на поправителен ..... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha








 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт