Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 219

  • 87 665
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 240
Здравейте! Приятен ден!  Hug
Днес е и Бабин ден - на бабите Честито!  Hug

и ден на прегръдката.  Peace








 

# 16
  • Мнения: 41 690
Добро утро!



Честит ден на родилната помощ,на бабите и прегръдката! bouquet bouquet bouquet

Прегръдки за всички пишещи в темата! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Ринка Hug



Приятен зимен ден!



# 17
  • Мнения: 10 240
Злати,  Hug







# 18
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет  Hug

4естит бабин ден на празнуващите  bouquet

яла наш каро си е тръгнал. взел е сак4ето  Joy Joy Joy Joy

скоро трябва да ни пуснат резюменце и фраг4ета  Laughing

# 19
  • Мнения: 41 690
Ринка HugМеги Hug



Demir & Asi ♫♥ Everlasting Love ♪♫•*¨*•.¸¸♥


https://youtu.be/c8DFkDOrtas

# 20
  • Мнения: 10 240
Меги, той и без това преди си е имал запазена стая в хотела.  Laughing
Тегли все към тоя хотел Карталчо 4 години.

Там се запозна и с Османчо






# 21
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug



Ринка HugМеги Hug


 


Приятен ден! Hug

# 22
  • Мнения: 236
Здравейте момичета, аз съм  в очакване на превода на Кралицата. Не съм го гледала без превод и съм любопитна. Искам да благодаря на всички, които постват новинки и снимчици.

Аз днес не отидох на работа, че трябваше и без това да се прибера на обяд и предполагам, че ще бъде доста изнервено. При нас се чака снежна буря с много ветрове, дано да не спре токът, ще бъде неприятно и освен това няма да мога да си гледам сериалчетата  Joy Момичета, стискайте палци да няма големи поразии.

# 23
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Здравейте момичета, аз съм  в очакване на превода на Кралицата. Не съм го гледала без превод и съм любопитна. Искам да благодаря на всички, които постват новинки и снимчици.

Аз днес не отидох на работа, че трябваше и без това да се прибера на обяд и предполагам, че ще бъде доста изнервено. При нас се чака снежна буря с много ветрове, дано да не спре токът, ще бъде неприятно и освен това няма да мога да си гледам сериалчетата  Joy Момичета, стискайте палци да няма големи поразии.



хади па ти как си се стрестнала  ooooh!
нали знаеш как преувели4ават нещата тук  Laughing
а аз от как съм тук ве4е 13.5 години, тока спря веднъж  Laughing за 12-13 4аса  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

аз съм на работа, ще си изкарам докрая на работния ден, в къщи имам  уиски, кафе и вода и съм готова да посрещна каквото и да било  Joy Joy Joy Joy

привет  Hug

# 24
  • Мнения: 236
Меги, дано си права, мила! Ние сме в къща и почистването е по бавно. А иначе, и ние сме запасени с тоалетна хартия и мляко по тукашната традиция,  Joy Joy. Имаме и винце ще готвим свинско с кисело зеле. Ако няма бели, сме добре.

# 25
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!  Hug
Приятен петъчен следоблед!  Hug
Злати, Или, Меги,  Hug
Или, дано да се разминете по-леко.  Peace И при нас е доста студено, но знаем, че има и по-лошо.  Laughing Виж, на Меги подготовката е екстра!  Peace О, и вашата подготовка е супер!  Peace

Спомен от един прекрасен ден  Peace




# 26
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Меги, дано си права, мила! Ние сме в къща и почистването е по бавно. А иначе, и ние сме запасени с тоалетна хартия и мляко по тукашната традиция,  Joy Joy. Имаме и винце ще готвим свинско с кисело зеле. Ако няма бели, сме добре.



 Joy Joy Joy Joy току що ме пита един колега дали съм се снабдила с мляко, ама понеже е италианец прибави и водка  Joy Joy Joy Joy викам му аз не пия нито едното нито другото, снабдила съм се с кафе, уиски и вода  Joy Joy Joy Joy

за киселото зеленце ти завиждам  Laughing
моето свърши, ще сложа пак, ако преживеем снежната буря  Joy Joy Joy

сняг няма да има много, силни ветрове ще са...не бой се  Peace

Ринка  Hug

# 27
# 28
  • Мнения: 41 690
Или HugМеги Hug,дано се разминете със снежната бурята и силните ветрове! Hug

Ринка Hug,за новите снимки! Peace

Картал мисли да каже истината,но не знае че Селин има син!Това ще обърка плановете му! Peace



# 29
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Или  Hug
специално за теб, резюмето на Краля за еп 3 го пренасям тук в превод на Лили  Hug от темата на кралицата
да е жива и здрава, 4е без нея сме загинали  Heart Eyes



Картал преди още да се е съвзел от шока на това, че Селин го е изоставила,  той вижда Азиз и Селин заедно и вече се чувства изцяло съсипан.  Есра, която ще прочете прощалното писмо на Картал, съвсем ще полудее и ще тръгне по петите на Картал..  Мерт след като вижда, че Азиз идва в къщи със Селин и Осман, вече е съвсем сигурен, че Селин идва заради парите им.. От една страна Хакан и Хюма ще се опитат да го успокоят, за да не направи някоя лудост, но пък от друга ще продължат да проучват миналото на Селин със цел да успеят да намерят  нещо нередно в миналото й..
През това време Есра ще отиде в дома на Емре, за да търси Картал..Емре, който смята, че Картал и Селин са избягали заедно, се опитва да я успокои и след доста усилия ще успее да я отпрати вкъщи..И тъкмо когато си мисли, че се е спасил от нея, Картал ще дойде сам в дома му и Емре ще е шокиран.. След като научава какво  е направила Есра Картал още повече ще се отчая..
Когато Есра казва, че Картал я е напуснал, Азиз и Мерт ще полудеят.. А Селин ще се преструва, че нищо не знае.. И през това време ще научи как преди 4 години Азиз е попречил на любовта им с Картал. Азиз вижда колко страда дъщеря му и единственото му желание е да намери Картал..
Картал решава да разкаже на Азиз всичко както е било. Той вече няма сили да търпи това, което се случва. Селин пък в къщата  играе ролята на жена, която подкрепя Есра.
Есра е сигурна, че Картал повече няма да се върне и затова тя решава да се самоубие.. Но се случва нещо, което въобще не е очаквала..
Картал смята, че единствено като каже истината на Азиз ще може да спре сближаването между него и Селин и затова той е решен да каже всичко на Азиз.
Докато Картал прави планове да говори с Азиз, той ще срещне Осман и ще разбере, че той е син на Селин.. Така плановете му ще се объркат съвсем..

Общи условия

Активация на акаунт