"Завръщане"/Sıla/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 40

  • 35 390
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 751
Хортиии   Hug    love001
                                                                                           
Кажи ми според теб зетя на кифлата каква религия изповядва. Той също е зодия Лъв, като Агата ни   Naughty  но кифлите успяха да омотаят само него в мрежите си   smile3521
                                                                                                                                                                                 
Скрит текст:

                                                                                                               
А колкото до снимките с кучето, от вчера   Naughty  мисля че са стари.  
                         
Наденцеее   Hug   позна го   newsm08

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Хортиии   Hug    love001
                                                                                           
Кажи ми според теб зетя на кифлата каква религия изповядва. Той също е зодия Лъв, като Агата ни   Naughty  но кифлите успяха да омотаят само него в мрежите си   smile3521
                                                                                                                                                                                 
Скрит текст:

                                                                                                               
А колкото до снимките с кучето, от вчера   Naughty  мисля че са стари.  
                         
Наденцеее   Hug   позна го   newsm08
Вили, аз тази снимка я бях видяла на Корнелия във фейса и в 38 или 39 тема бях писала по този повод, че тоя или е омагьосан от тях или пълен льолю, ака играе по свирката на жена си. Кръста, както и кръстовете, които приемам, че ги държат нашта кифла и Алакурт на онова злокобно място в Литва, ме карат да се замисля сериозно над психиката и поведението на тези две "врачки" ли са "магове" ли са, и аз не знам как да ги нарека. Но самият факт, че двамата заклети мюсюлмани Алакурт и зетя, особено Алакурт за който имам сведения, че е много, ама много отдаден на вярата си, са с кръстове на врата или в ръка говори, че тези идиотки имат силата да правят някакви заклинания или ако щеш вуду!!!!! Това за мен е необяснимо! Аз живея с мюсюлманин и знам психиката им!  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
 Да, снимките и според хърватките са стари, както и тази със шапките!!!! Манипулаторката отново в действие! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 1 520
Хортиии   Hug    love001
                                                                                           
Кажи ми според теб зетя на кифлата каква религия изповядва. Той също е зодия Лъв, като Агата ни   Naughty  но кифлите успяха да омотаят само него в мрежите си   smile3521
                                                                                                                                                                                 
Скрит текст:

                                                                                                               
А колкото до снимките с кучето, от вчера   Naughty  мисля че са стари.  
                         
Наденцеее   Hug   позна го   newsm08
Вили, не съм Хорти, но зетят най-вероятно изповядва асирийско християнство, нищо че е с мюсюлманско име Юсуф.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Марги, аз мисля, че ако булките решат, ще го направят и католик!!! #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 19
  • Мнения: 2 063
Момичета, здравейте на всички,
Свет, благодаря за труда, който отново си положила заради нас bouquet bouquet bouquet
Да ви кажа момичета,  аз вече се изчерпах като че ли,  и не намирам какво да пиша, но ви чета и страшно се хиля сама като луда и сте ми много забавни.
Искам да ви кажа, че от известно време щъкам из други теми на мои любимци, на само чета коментарите без да вземам участия.  Прави ми впечатление, че темите посветени на активно действащи звезди, не кат наш Алакурт, вече изгасваща звезда/ще си позволя да го нарека/, са с по-малко коментари от нашата тема тука. Значи при другите теми,  дето любимците им не се крият и правят роли след роли, като гледам постовете им  винаги са много по-малко от нашите, дето  ние Алакурт  го издирваме все едно с Интерпол. Като ни види човек, ще си каже, че тука любимеца ни е в пряк диалог с нас..... newsm78 #Crazy #Crazy Опасни сте!!!! Вие сте Номер 1!!!! Алакурт  НЕ ВИ заслужава!!!!  #2gunfire
Ама, за да го разбере и осъзнай той, явно му трябва още много време...така, че дерзайте...!!!
А що се отнася до момичето с глава като футболна топка и с железата в устата, НЕ  мисля, че са заедно!
Мисля, че отдавна й са намазани ските от Алакуртчо.  Всичките ми мацки са били готини и красиви. С тази бързо разбра, че е грешка и е показал пътя. Всичко останало от нея, са инсинуации.

# 20
  • Мнения: 21 201
Момичета, здравейте на всички,
Свет, благодаря за труда, който отново си положила заради нас bouquet bouquet bouquet
Да ви кажа момичета,  аз вече се изчерпах като че ли,  и не намирам какво да пиша, но ви чета и страшно се хиля сама като луда и сте ми много забавни.
Искам да ви кажа, че от известно време щъкам из други теми на мои любимци, на само чета коментарите без да вземам участия.  Прави ми впечатление, че темите посветени на активно действащи звезди, не кат наш Алакурт, вече изгасваща звезда/ще си позволя да го нарека/, са с по-малко коментари от нашата тема тука. Значи при другите теми,  дето любимците им не се крият и правят роли след роли, като гледам постовете им  винаги са много по-малко от нашите, дето  ние Алакурт  го издирваме все едно с Интерпол. Като ни види човек, ще си каже, че тука любимеца ни е в пряк диалог с нас..... newsm78 #Crazy #Crazy Опасни сте!!!! Вие сте Номер 1!!!! Алакурт  НЕ ВИ заслужава!!!!  #2gunfire
Ама, за да го разбере и осъзнай той, явно му трябва още много време...така, че дерзайте...!!!
А що се отнася до момичето с глава като футболна топка и с железата в устата, НЕ  мисля, че са заедно!
Мисля, че отдавна й са намазани ските от Алакуртчо.  Всичките ми мацки са били готини и красиви. С тази бързо разбра, че е грешка и е показал пътя. Всичко останало от нея, са инсинуации.
Ох бе Хеленчеееее, hahaha ох. rotfImao rotfImbo

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
 Хелън, обичам те! Уродът от Аляска/Литва де, ни прави луди, но и той не й прощава май! Днес Чучи и тя каза, че WF също предполага, че не са заедно! Ще воюваме до последно и ще опазим крепостта Алакурт!!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: ср, 20 яну 2016, 20:48 от Hortensia1

# 22
  • Мнения: 11 984
 Crazy Crazy Crazy


Скрит текст:
В зоната на здрача скрит
Без да е особен оптимист
Скрил се нейде той
Но в темата всяка казва " е мой"
Познахте ли кой е тоз?
Знам че обича суши с ориз,
Супа от поовехнал керевиз
Любимата му е яка шматка
С визия на пияна патка...
Ех, имаше и той славни времена
Но кога беше това...
Май преди да срещене литовската мома
Омотала се с поло, шини  и пола...
А и кариерата му е била във възход
Но попаднал е на грешния код-
Анцунг, куче и вековна брада
Тайната на затворената врата...
И все пак фенки има тук там
Които спорят за него без срам...
Е, дано познахте го кой е той
Че вече бих от него отбой?



# 23
  • София
  • Мнения: 1 520
Марги, аз мисля, че ако булките решат, ще го направят и католик!!! #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Хорти, може и така да е, но този мюсюлмански Лъв дали ще се покори, хм  newsm78 Той за безобидни неща изригва и хлопва мандалата на вратите и страниците  ooooh! #Crazy ooooh! #Crazy ooooh! #Crazy какво ли ще се случи, ако тез' моми се решат на туй дело  Wink

# 24
  • Мнения: 21 201
Crazy Crazy Crazy


Скрит текст:
В зоната на здрача скрит
Без да е особен оптимист
Скрил се нейде той
Но в темата всяка казва " е мой"
Познахте ли кой е тоз?
Знам че обича суши с ориз,
Супа от поовехнал керевиз
Любимата му е яка шматка
С визия на пияна патка...
Ех, имаше и той славни времена
Но кога беше това...
Май преди да срещене литовската мома
Омотала се с поло, шини  и пола...
А и кариерата му е била във възход
Но попаднал е на грешния код-
Анцунг, куче и вековна брада
Тайната на затворената врата...
И все пак фенки има тук там
Които спорят за него без срам...
Е, дано познахте го кой е той
Че вече бих от него отбой?




newsm10  Познах гооооооо. newsm62

# 25
  • София
  • Мнения: 1 520
Славена, кой, кой и пак кой? Разбира се, че няма да е Джизъса Благой, а нахакан МАА Мараз Али  Wink Sunglasses newsm44 rotfImao rotfImbo

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Ох, Славена,  просто си върхът! Изобщо не разбрах за кого говориш/пишеш! Кой ли ще е тоз левент? Тази вечер, ако искаш, да погадаем кой е и на кого е!  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Марги, пак по чужди форуми, май са опитали нещо да му сторят на нашия Лудвиг, но той се разфучал и от там е започнала развръзката на връзката!  newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534

# 27
  • Мнения: 3 941
Здравейте отново за днес,
Въпреки че и аз се чувствам доста изчерпана и задремяла, Вие ме разсмивате и развеселявате порядъчно Joy
Аз си мислех, че Алакурт е върл почитател на италианската кухня, пък той сърба супа от керевиз hahaha

# 28
  • София
  • Мнения: 1 520
Ох, Славена,  просто си върхът! Изобщо не разбрах за кого говориш/пишеш! Кой ли ще е тоз левент? Тази вечер, ако искаш, да погадаем кой е и на кого е!  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Марги, пак по чужди форуми, май са опитали нещо да му сторят на нашия Лудвиг, но той се разфучал и от там е започнала развръзката на връзката!  newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534
smile3532 Naughty Ах, тиии! Пак по чужди форуми мишкуваш, но нищо на дружки-добродушки не шушкаш  Crossing Arms smile3502 smile3534 То имало ли е завръзка, та да се стига до развръзка с разфучаване и въркане на перушинак  ooooh! newsm78 #Crazy

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Ох, Славена,  просто си върхът! Изобщо не разбрах за кого говориш/пишеш! Кой ли ще е тоз левент? Тази вечер, ако искаш, да погадаем кой е и на кого е!  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Марги, пак по чужди форуми, май са опитали нещо да му сторят на нашия Лудвиг, но той се разфучал и от там е започнала развръзката на връзката!  newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534
smile3532 Naughty Ах, тиии! Пак по чужди форуми мишкуваш, но нищо на дружки-добродушки не шушкаш  Crossing Arms smile3502 smile3534 То имало ли е завръзка, та да се стига до развръзка с разфучаване и въркане на перушинак  ooooh! newsm78 #Crazy
Опитали са се да го вържат за Урода с мнима бременност, но Бати е изперкал и като се разфучаааал.........! Такъв кадрил е паднал, че родата е атакувала немедленно!!!! Ако не мишкувам, как ще разберем какво става, виж как се е скрил Мишо в дупката!!! #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт