"Завръщане"/Sıla/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 40

  • 35 438
  • 760
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 825
wavey  love001 love001 love001 love001 love001 love001 love001 love001 love001

                                                                                                                                                                                       


МММММММ...коя е тЪз ...с тОз бедър до Мехметя... newsm78 #Crazy Joy Joy Joy
Снимките май са скорошни...тЪз побеляла брада newsm78 newsm78 newsm78
Вилееее Hug...хич не мЪ отрази... Naughty...недан ,бе джанъм... newsm78
писах ти на лични bowuu

Момичетааааа...пишете  smile3523...да изпишем темата и да пусна довечера Новата ,че утре съм цял ден на работа и чак вечерта ще мога да влезна у дома... bowuu Peace Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 21 201
 wavey

Не ми изглеждат скорошни снимките на Мехмет.
С прошарана сравнително дълга брада и кльощав, и със сходни на тези снимки е още по времето му с Туче.

# 707
  • Мнения: 10 825
wavey

Не ми изглеждат скорошни снимките на Мехмет.
С прошарана сравнително дълга брада и кльощав, и със сходни на тези снимки е още по времето му с Туче.

Наденце Hug...ами той и сега не  е по "дебел"... Naughty Joy Joy Joy  М/у другото тЪз не е ли Тугче...сега като се загледах... Rolling Eyes...малко ми прилича на нея newsm78

# 708
  • Мнения: 2 643
Светле, сменила си единия подпис, какво не и хареса на Гюлсерен  newsm78 newsm78 newsm78

Колко хубаво си бягаше бавно, за да я стигне Джихан  smile3508, ама да знаеш , че този подпис ми харесва повече smile3525

# 709
  • Мнения: 2 643
Къде го е избарала това бомбе тя  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 710
  • Мнения: 21 201
wavey

Не ми изглеждат скорошни снимките на Мехмет.
С прошарана сравнително дълга брада и кльощав, и със сходни на тези снимки е още по времето му с Туче.

Наденце Hug...ами той и сега не  е по "дебел"... Naughty Joy Joy Joy  М/у другото тЪз не е ли Тугче...сега като се загледах... Rolling Eyes...малко ми прилича на нея newsm78
Така е Свет, Hug Heart Eyes все той си е открай време.
Тази не ми мяза на Туче, не е тя.

# 711
  • Мнения: 10 825
Светле, сменила си единия подпис, какво не и хареса на Гюлсерен  newsm78 newsm78 newsm78

Колко хубаво си бягаше бавно, за да я стигне Джихан  smile3508, ама да знаеш , че този подпис ми харесва повече smile3525

Не ,че не я харесвам ,мила...,НО, Гюл излезе от сериала...битти...сега чакам другата лИбоФ на Джито... bowuu Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy,ама ,де викаш  Thinking...тъй си е най добре...самотен...до другия ...самотен ...и аз ....отвреме ,навреме да си ги менкам... bowuu ...кеф ти младо яре...или...кеф ти по млад пръч Heart Eyes Heart Eyes Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 712
  • Мнения: 751

                                                                                                                                 

                                                                                                                             

# 713
  • Мнения: 10 825
Момичета...аз изчезвам...довечера към 21 часа ще съм тук...тъй ,че имате няколко часа да стигнете 51 страница... Peace Peace Peace

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 714
  • Мнения: 751

                                                                                                                         

                                                                                                                         

# 715
  • Мнения: 2 643
Вижте Султанката ни какви ги върши  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 716
  • Мнения: 2 643
Още доказателства какви ги върши Султанката  newsm78 newsm78 newsm78

# 717
  • Мнения: 21 201
Това не е Султанката ни, а Ейшан с бат Кеню в Езел, огън. Laughing
Малииии #Shocked Айшето е къдрава като мириносана овца,  newsm09 но пък е сладка.

# 718
  • Мнения: 2 643
И двамата прекрасни, страхотна двойка са  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 719
  • Мнения: 3 952
Здравейте,
Коя е тази кака срещу наш Мехмет?
И той как се опулил на папараците. На мен скорошна ми изглежда снимката.

Пп. Хайде да помогнем на Свет и да пишем Praynig

Общи условия

Активация на акаунт