На море в България 2016 - 2

  • 109 234
  • 724
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 795
Да, не е точно на плажа, но 5 мин. Разходка през дюните и пясъчните лилии е много приятна.

# 226
  • София
  • Мнения: 1 193
Да, не е точно на плажа, но 5 мин. Разходка през дюните и пясъчните лилии е много приятна.
Точно  Peace .

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 746
моята дъщеря си е цяла аниматорка.

 Laughing Laughing това много ме развесели Simple Smile
Моята дъщеря си умира за анимация и винаги много се забавлява, за това за нас е важна.

За Белла Виста си писах със съфорумки и всички са много доволни. Много разнообразна и хубава храна.
Селцето не ме вълнува, защото ние при ОИ излизаме само една вечер колкото да разгледаме.
Но може да споделиш твоето мнение за плажа в Синеморец. Защото съм чела все противоречиви мнения. Някой казват, че не е хубаво, защото морето имало течения. Чела съм, че и плажа е мръсен.
Плитко ли е морето? 

# 228
  • Мнения: 18 009
Нинка, и на мен ми е любопитно  Peace
Мисля, че този до хотела е ОК, но нека кажат ходили все пак.
Много ми е сложен този Синеморец, така и не му научих плажовете, права си за теченията, доста удавени има там, хем е красиво, хем ми е страшничко   newsm78
Анимацията е на BVS, като на Серенити т.е., а там беше супер. Никъде другаде не ни е харесвало както там  Peace

# 229
  • при моите любими
  • Мнения: 2 542
Аз мога да кажа, че плажът на Синеморец е винаги различен. Били сме на много спокойно море, не е от най-плитките, където ходиш метри на плитко, но не е и като на Обзор. Били сме и в моменти, които вълните са много високи. А на други плажове е спокойно. Времето не е било с дъждове или бури. Не знам от какво се влияе и защо там е така. По-принцип сме попадали по-често на бурно море, в същото време отиваме на Силистар и там е като езеро. Според мен не случайно плажът на Синеморец се казва Бута-Мята.

# 230
  • Мнения: 2 854
Малко късно може би ,но и аз тук да ви следя  bouquet ,ще резервирам в последния момент.Понеже аз се грижа за избора на дестинация на БГ черноморието и след 10години в Приморско ,сега всяка година сменяме градчето, ми трябват идеи  newsm78 Ние сме двама + дъщеря ми която е на 14 г. и се води възрастна ставаме трима възрастни Laughing Искаме да сме на самия плаж и да не сме точно в лудницата но близо до населено място,на храната въобще не държа може със ,може и без  ,но да има басейн и да е чисто Hug Малко трудно в БГ ,убедих се вече ,но ММ държи на родното море ,това му е единственото условие Mr. Green

# 231
  • Мнения: 11 703
Шкорпиловци - Лонг бийч, само дето населеното място никак не става  Laughing
Иначе огромен плаж, страхотен басейн, чисто и спокойно.
Храната е добре (според мен).

# 232
  • Мнения: 551
Малко късно може би ,но и аз тук да ви следя  bouquet ,ще резервирам в последния момент.Понеже аз се грижа за избора на дестинация на БГ черноморието и след 10години в Приморско ,сега всяка година сменяме градчето, ми трябват идеи  newsm78 Ние сме двама + дъщеря ми която е на 14 г. и се води възрастна ставаме трима възрастни Laughing Искаме да сме на самия плаж и да не сме точно в лудницата но близо до населено място,на храната въобще не държа може със ,може и без  ,но да има басейн и да е чисто Hug Малко трудно в БГ ,убедих се вече ,но ММ държи на родното море ,това му е единственото условие Mr. Green
Къде отсядахте в Приморско?Ние пък си го харесваме-двата плажа са идеални за деца... bouquet

# 233
  • Мнения: 1 540
Здравейте,

загледах оферта за Морско око гардън.. Някой може ли да го сравни с албенските горски хотели? Много ме привлича, че е на плажа, но ако минусите са прекалено много.. Моля, помагайте

# 234
  • Мнения: 433
За Блу Ориндж-бяхме 2012г. Водата беше кристална. Плажа много ни хареса. Хотела и храната също са добри. И сега бих отишла там, но анимацията е на немсавки език и дъщеря ни ще скучае, като не разбира нищо. Но определено и мен и мъжа ми бяхме грабнати от плиткото и чисто море тогава. Какво ще е тази година, гаранция няма. Това важи за всички плажове, според мен

bibi76, и ние това лято ще сме в Белла Виста с малко дете (на 1г) Simple Smile от 13.08 сме.
Хей,Нинче,значи ще посетите Белла Виста.После да разкажеш дали си доволна.

# 235
  • Мнения: 2 854
Малко късно може би ,но и аз тук да ви следя  bouquet ,ще резервирам в последния момент.Понеже аз се грижа за избора на дестинация на БГ черноморието и след 10години в Приморско ,сега всяка година сменяме градчето, ми трябват идеи  newsm78 Ние сме двама + дъщеря ми която е на 14 г. и се води възрастна ставаме трима възрастни Laughing Искаме да сме на самия плаж и да не сме точно в лудницата но близо до населено място,на храната въобще не държа може със ,може и без  ,но да има басейн и да е чисто Hug Малко трудно в БГ ,убедих се вече ,но ММ държи на родното море ,това му е единственото условие Mr. Green
Къде отсядахте в Приморско?Ние пък си го харесваме-двата плажа са идеални за деца... bouquet
Не ,че не харесваме Приморско ,ама 10 поредни години ,много ни втръсна.Пък и шумно  Hug.Първо отсядахме в частна къща ,а след това в хотел Флирт.Близо до плажа и с басейн ,обаче много шумно заради заведението до него и втората година му падна хигиената.....,но основно шумът ме притесни ,все пак сме на почивка #Crazy

# 236
  • София
  • Мнения: 1 795
Плажа до Бела виста е Бутамята- чист е, не е от най плитките, но не е и дълбок, вече за вълните си е чист късмет с времето. Има си няколко плажни заведения. За теченията и удавените- през годините, когато съм била проблемите са били на два съседни малки и неохраняеми плажа, Листи и Липите. До тях се стига само по скалите и не съм ходила. Мъжът ми ходи да се гмурка, той сподели че там е дълбоко и има течения. Друг много красив, но дълбок плаж е този при устието на Велека. За разходка е много приятно. И накрая, разбира се може да се ходи и на Силистар.
Селцето е малко, няма кой знае какво. На центъра има батути, въртележки и влакчета за децата. Има няколко кръчми с хубава кухня - харесвам Скрития мъж, Нестинарка и Хоризонт. Има и един хубав бар - Кораба.

# 237
  • Мнения: 1 401
Добре де, никой ли не влиза в Ютюб да види дали няма клипчета за хотела, който го интересува? Говоря за клипове, качени от летували през миналата или по-миналата година, а не за рекламни такива, пуснати от тур агенциите.
Ето, например, за Морско око 4 звезди излиза едно клипче, качено е 2014г. В него чуждестранни туристи са снимали как под едното нощно шкафче пъплят мравки, а в банята цялата тоалетна се измества настрани, беше откачена. Имаше и други неща, вече не ги помня. Ами, след като го изхледах, изобщо не си и помислих да резервирам там. Така гледах и един български клип за бунгала, не помня кои, добре че го видях, оказа се че хората едно разбират под "всички екстри", а аз друго  Grinning
Мисълта ми е, че това е още един вариант - да се гледа и в ютюб.

# 238
  • Мнения: 1 631
Някои неща са относителни,защото може да са претърпели вече ремонт,а и не е гаранция,че във всички стаи е така.Ще дам два примера....В хотел ''Триумф"-Свети Влас при нас беше изкъртена стената и прикрита с една икона,а кабела на пералнята беше целия в тиксо...В съседния апартамент всичко беше на ниво. Миналото лято бяхме в Грийн Лайф-Каваци,при нас всичко беше перфектно,а тук четох коментари как тече тавана....  Thinking

# 239
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701

Не ,че не харесваме Приморско ,ама 10 поредни години ,много ни втръсна.Пък и шумно  Hug.Първо отсядахме в частна къща ,а след това в хотел Флирт.Близо до плажа и с басейн ,обаче много шумно заради заведението до него и втората година му падна хигиената.....,но основно шумът ме притесни ,все пак сме на почивка #Crazy
Моля те сподели повече за хотел Флирт в Приморско.Басейна чист ли беше, със закуска ли бяхте там и ако да какво представлява?

Общи условия

Активация на акаунт