Къде в Пловдив? - 62 тема

  • 83 671
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Някой знае ли  дали в Пловдив продават бонбони bean boozled ?

# 721
  • Мнения: 110
За кръщене препоръчвам св. Неделя или св. Константин и Елена, и двете са в стария град. В св. Неделя препоръчвам отец Любен...

# 722
  • Мнения: X
Най-евтини са кръщенките в св. св. Петър и Павел - над търговската гимназия. За мен имаше значение дали ще се дадат за ритуала 98 лева или 40 лв. За вас не знам. Поне преди 2 години такива бяха цените.

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Още един глас за Св.Св. Константин и Елена,прекрасна църква и отче което да те разплаче с думите си. Не претупва, всичко му се разбира, мил и усмихнат. Любимото ми отче и църква Heart Eyes
И изглежда като ирландец Grinning

# 724
  • Мнения: 5 389
Най-евтини са кръщенките в св. св. Петър и Павел - над търговската гимназия. За мен имаше значение дали ще се дадат за ритуала 98 лева или 40 лв. За вас не знам. Поне преди 2 години такива бяха цените.
цените сега не са такива.
Ние кръщавахме в новата църква до Лидл до мола.

# 725
  • Мнения: 1 103
Била съм на кръщенка в църквата до Събота пазара миналия септември ,за цена няма как да коментирам,но беше хубава церемония.

# 726
  • Мнения: 523
цената не мие от значение,но понеже църквата на събота пазара ми е удобна и затова питам дали е хубава за кръщене
но така като ми давате идеи може и в стария град да изберем

# 727
  • Мнения: 1 103
На мен лично църквата на Събота пазара ми харесва,градината също е хубава,снимките стават чудни.

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Благодаря ви момичета за идеите за микровълнова. bouquet Но като гледам цените на употребяваните, най-ниска 80 лв, по-добре да взема нова.Видях за 100 лв в Технополис,а в един магазин за немски стоки имаше микровълнова с грил за 85 лв. Като купувам нещо с външен дефект или употребявано се предполага да го взема най-много на половината от цената на ново с гаранция,иначе не виждам смисъл,но явно логиката на търговците е друга.

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 3 588
Още един глас за Св.Св. Константин и Елена,прекрасна църква и отче което да те разплаче с думите си. Не претупва, всичко му се разбира, мил и усмихнат. Любимото ми отче и църква Heart Eyes
И изглежда като ирландец Grinning
+1

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Храм "Свети Димитър" също е прекрасно място за венчавки и кръщенета. Отец Деян е страхотен.  Simple Smile

Аз също бях на кръщене в "Света Троица" /църквата до Събота пазар/ сравнително скоро. С много добри впечатления съм.

# 731
  • Мнения: 218
църквата на събота пазара в кичук париж -някой бил ли е там на кръщене - добре ли е?
Била съм на кръщене в "Света Троица".Църквата е красива, поддържана и градината е прекрасна за снимки, както вече е споменато.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Благодаря за мненията за църквите, момичета  bouquet

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 874
Имате ли идеи откъде мога да купя голям размер спортен екип, анцуг за възрастен мъж? Размер поне 3 пъти XL. Не търся нещо кой знае какво, но да е качествен що годе. И голям! Laughing

# 734
  • Мнения: 4 310
Имате ли идеи откъде мога да купя голям размер спортен екип, анцуг за възрастен мъж? Размер поне 3 пъти XL. Не търся нещо кой знае какво, но да е качествен що годе. И голям! Laughing

Ние сме купували от Диаманд - май на малката главна само им остана магазина.
Също и в магазин Мери съм взимала долнище за човек с талия над 120 см.

Общи условия

Активация на акаунт