Въпрос към раждалите секцио.

  • 3 863
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46
Никога нищо не ми е падало отникъде! Върви на лекар! И мен ме шашна! baby_neutral

# 16
  • Мнения: 910
Вече 1г.и6м минаха,но нищо не ми е падало.И аз се шашнах!

# 17
  • Мнения: 468
Аз вътре съм лепена, само кожата беше шита и на 6-ия ден ги махнаха, но в 4-и клас ме оперираха от апандисит и изхвърлях вътрешни конци около 5 години /излизаха от 1 място в края на разреза/.

# 18
  • Мнения: 8 917
Има хора, чийто организъм не може да приема чужди тела. Аз бях така до към 8-я месец, но мето беше до външният шев - стане като раничка и току виж изскочи конец. Но от влагалището??? Shocked Говори с гиньото.

# 19
  • Мнения: 3 447
Никакви конци не са ми падали, даже не съм го и чувала това newsm78 Но обяснението на azaf ми звучи логично.

# 20
  • Мнения: 529
Моите конци паднаха още през първите три месеца - във вид на мътно течение с особен аромат. Те са от естествен органичен материал и се разпадат преди да изтекат

# 21
  • Мнения: 2 381
При мен няма подобно чудо.Консултирай се с гинеколога.

# 22
  • Мнения: 282
Какви са тия конци. newsm78 newsm78 newsm78Питай гинеколога Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 2 901
Конци не са ми падали, но може и да има такова нещо, щом други ти го казват. само едно не разбрах - как така изглеждат сякаш са били навити на молив?!?

# 24
  • Германия
  • Мнения: 8 099
 newsm78 Странна работа. Аз нямам идея отвътре как са ме "сглобили", но коремния разрез беше скачен с нещо приличащо на телбод, един вид скоби, които свалиха на 7-мия ден.
Най-добре да питаш гинеколог.

# 25
  • Мнения: 3 069
На всяка цена се обърни към лекар, не мисля че е нормално...

# 26
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Опа, май всички които пишем доста се шашнахме от написаното, но и при мен е нямало такова нещо. Вече 4 години след  секциото не съм изхвърляла конци от никъде.

# 27
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
И на мен не ми се е случвало подобно нещо - обяснението на Азаф ми звучи логично newsm78.....

# 28
  • Мнения: 1 858
Конци не са ми падали, но може и да има такова нещо, щом други ти го казват. само едно не разбрах - как така изглеждат сякаш са били навити на молив?!?
Ами все едно си завързала конец за молив  с възел и после си изхлузила конеца. Балонче с възел и двата края.

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Никога нищо не ми е изпадало...  Naughty

Занеси "находката" и се консултирай непременно.

Общи условия

Активация на акаунт