НУКК /Италианския лицей/ в Горна баня - мнения, подготовка, изпити

  • 180 879
  • 810
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 114
Не виждам проблем да се споделя инфо за броя на кандидатите. Пък ако не ме интересува не бих чела. Хубаво е, че децата не четат бг мама да се психират преди изпита  Grinning. А всъщност те едва ли биха се притеснили от броя на кандидатите.
Успех и късмет на всички!

# 526
  • София
  • Мнения: 2 129
Тя бройката така или иначе в понеделник ще е ясна. А относно кандидатстващите "за опит" - съмнявам се, че ако на някой приемат детето, няма да го запише, нищо че е на 6г. Просто може би на по-малките ще им е по-трудно.

# 527
  • София
  • Мнения: 10 729
463 сме  Crazy .. към 10,30ч. В 39-та група.

# 528
  • Мнения: 442
Някой знае ли по колко часа седмично е италианският? Мисля, че Пламито беше споменала, че е задължителен от втори клас. Дали са от рода на на 2-3 или има възможност за повече часове след основните?

# 529
  • София
  • Мнения: 12 358
Някой знае ли по колко часа седмично е италианският? Мисля, че Пламито беше споменала, че е задължителен от втори клас. Дали са от рода на на 2-3 или има възможност за повече часове след основните?

Сериозното учене на италиански започва в 8 клас.
Не разчитайте да научат нещо различно от "аз се казвам..." преди това.

# 530
  • Мнения: 442
Благодаря за отговора. Предполагах, няма как да включат много часове по изкуства, спорт и език.

# 531
  • Мнения: 16
Здравейте, някой ходи ли до Лицея днес да види списъците.
И дали ги е снимал?

# 532
  • Мнения: 620
Хм, а те трябва ли да са публично обявени списъците?
Аз имам друг въпрос. Колко време преди изпита трябва да сме там? Стават ли големи задръствания и има ли места за паркиране? Че някак не си представям да се изсипят 300 коли, колкото и да им е голям паркингът.

# 533
  • Мнения: 490
Колите ще са много повече от 300. Места за паркиране няма...трябва да спрете по-далечко. Стават задръствания, но не драматични. Добре е да сте на място 30 мин преди изпита-да намерите места за паркиране, да огледате и т.н.

# 534
  • Мнения: 16
като се записвахме така ни казаха, че на 24 изкарват списъци

# 535
  • Мнения: 114
В сайта има качена информация за изпита, резултатите и разпределение, но аз лично не мога да отворя файла с разпределението

# 536
  • Мнения: 16
и аз не успявам да го отворя

# 537
  • Мнения: 114
изтриха цялото съобщение от сайта, явно има техническа грешка и по-късно ще го качат

# 538
  • Мнения: 114
Има списък в сайта
Успех на всички кандидати !!!!!

# 539
  • Мнения: 620
Колите ще са много повече от 300. Места за паркиране няма...трябва да спрете по-далечко. Стават задръствания, но не драматични. Добре е да сте на място 30 мин преди изпита-да намерите места за паркиране, да огледате и т.н.

Благодараря отново, Плами! Теб май дружно всички трябва да те почерпим някъде - безценна информация даваш Simple Smile

Гледам разпределението. Все пак не са закръглили 500 кандидатите
Интересно ми стана и кандидат 481 самичък ли ще е в залата.

Общи условия

Активация на акаунт