Слънчев бряг 2016 - 2018 г.

  • 75 429
  • 363
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 506
За времето е въпрос на късмет.Може и в средата на юли да отидеш и пак да случиш на хладно и дъждовно време.Шанс!
Като ходихме миналата година към 10 септември бях много предубедена, не очаквах нито хубаво време, нито топло море, нито активен сезон-предполагах, че магазинчетата и повечето атракциони ще са затворили.Но останах много приятно изненадана и съм решила и тази година да се пробваме за няколко дни през септември Simple Smile Времето беше идеално-около 26-28 градуса, нито ти става горещо, нито ти писва да седиш на плажа. Стояхме по цял ден, много приятно беше. Морската вода също толкова приятна като през август, вечерите също топли и приятни.Всичко си беше като през активния сезон, само с тази разлика, че преобладаваха по-възрастни туристи и въпреки, че народа по плажа и по улиците си беше в изобилие, се усещаше някак по-спокоен самия курорт.Много ми хареса, даже повече, отколкото в активен сезон Peace

# 301
  • Мнения: 768
Миналата година целият септември беше страхотен летен месец. Ние бяхме в началото на октомври и още беше хубаво, ставаше и за плаж, и за разходка.

# 302
  • Мнения: 6 529
Ще следя темата  bouquet

# 303
  • Мнения: 120
и аз я следя Wink

# 304
  • Мнения: 12
Здравейте,
Някой има ли мнение за хотел Голдън Ина, притесняваме, че за храната им има лоши отзиви...поне такива коментари видях по сайтовете.
А за Рома Палас Делукс? Така като го гледам на картата, ми струва, че стигането до плажа е затруднено.

# 305
  • Мнения: 964
А за Рома Палас Делукс? Така като го гледам на картата, ми струва, че стигането до плажа е затруднено.
Плажът е на 50 м от хотела и се минава по малка уличка между хотелите Кавказ и Лонгоза.

# 306
  • Мнения: 506
Здравейте,
някой с пресни впечатления от Виктория Палас?От предишни теми знам, че хотела не е с много добри отзиви, но дали пък нещо не се е променило?  Thinking

# 307
  • София
  • Мнения: 1 226
Привет на всички,

някой да е бил в хотел "Амарис" ?

# 308
  • Мнения: 2
Здравейте.Тази седмица от 30-03 август/септември за времето там имате ли някаква представа как ще е?

# 309
  • Мнения: 1 054
Прекрасно

# 310
  • Мнения: 4 406
Penelopi, за съжаление имам стари, прекрасни впечатления от Виктория палас. Спрях да ходя, откакто го направиха ол инклузив. То направо гадно ти става. Сред този лукс гледаш някой си плюснал пица върху уникален диван. Въобще храна се разнасяше навякъде из хотела. Но печалбарството май им е на първо място.

# 311
  • Мнения: 506
Ох, чета из сайтовете мнения от 2017г и май е все същата мизерия във Виктория палас  Rolling Eyes
Гледах и хотелите "Планета" и "Белвю" -за тях са по-добри отзивите, някой с лични впечатления?

Последна редакция: вт, 29 авг 2017, 11:16 от penelopi

# 312
  • Мнения: 6 529
Не препоръчвам хотел "Хелвеция

# 313
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
искам да попитам, ако някой е бил това лято или миналото в хотел Алба да сподели впечатления. Мисля да отидем там трите почивни дни. Мненията от сайтовете са разнообразни.
Благодаря.

# 314
  • Мнения: 1 397
Здравейте! Преди време попаднах на един хотел в Слънчев бряг с много атракции за деца. Имаше някаква алея за шах с огромни фигури и много други забавления. До колкото помня не беше на първа линия. Много зелен и различен.
Някой да се сеща? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт