Здравейте сладурки... аиде малко съвети за пола на бебето 👶👶👶

  • 4 290
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Снощи сънувах че ще имам момче дали има вероятност да ми предзказва съдбата че ще е момче.....най важното е да е живо и здраво но как мога да рабера какво ще имам

# 1
  • Мнения: 1 235
Като се роди силно ще се отличава пола.

# 2
  • Мнения: 10 874
как мога да рабера какво ще имам
Като изчакаш да дойде време гинекологът да успее да види по̀ла. А за най-сигурно - като родиш. Wink
Аз сънувах на два пъти, че ще имам син, но родих дъщеря. Simple Smile Казаха ми по̀ла в 20-та седмица и не сбъркаха.

# 3
# 4
  • Мнения: 8 958
Сънувах, че раждам момче, че даже и името, с което го кръстих.

Родих дъщеря!  Peace

# 5
  • Мнения: 337
50 % вероятност да е знак от съдбата, 50% да е най-обикновен сън Laughing

# 6
  • софия
  • Мнения: 773
Здравей , аз по принцип исках момиченце и си знаех още от самото начало, че  няма да ми се сбъдне и ще се окаже Момче. Гледала съм калкулатор за пола по възрастта на жената и месеца на зачеване, също и по годините на смяна на кръвта и ми показваха правилно -Момче.Доктора ми каза рано , още преди 4 месец мисля. Ядеше ми се и кисело -пак признак уж за момче и се разхубавявах (уж)- пак поверие за Момче .

# 7
  • София
  • Мнения: 28 731
Снощи сънувах че ще имам момче дали има вероятност да ми предзказва съдбата че ще е момче.....най важното е да е живо и здраво но как мога да рабера какво ще имам

 Shocked  С преглед при гинеколога, естествено.


ПП Темата сериозна ли е?

# 8
  • Мнения: 4 199
Винаги съм сънувала, че ще имам  момче. Последният път сънят беше кристален - момче с абаносово черна коса и небесно сини очи. Дъщеря ми е руса, с лешникови очи Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 1 257
И аз знам, че каквото сънуваш - обратното ще е. А за моята бременност - още като си видях теста и през главата ми веднага мина мисълта - Ето го моето момче... еми, познах...  Laughing Просто беше някакво адски силно чувство, че ще имам момче и не сбърках...

# 10
  • Мнения: 961
Aз кaто бях бременнa сънувaх,че имaм момиченце и до последно се нaдявaх,че едното ще е,въпреки че още от 5 месец знaех,че сa момчетa.Нaй-вaжното е дa е здрaво нищо друго нямa знaчение  Grinning

# 11
  • Мнения: 6 777
Аз сънувах, че печеля 5 млн от тото. Дали е знак от съдбата  Mr. Green

Сериозно, изчакай докато лекаря може да определи пола. Сънища, калкулатори, бабешки техники с игла, сол, форма на корема са просто фантасмагории с 50:50 вероятност за сбъдване.

# 12
  • Мнения: 35
Аз също сънувах две нощи подред, че раждам син, днес док ми потвърди пола на 200 % за момиче Simple Smile Най-важното е да е живо и здраво   Peace

# 13
  • Мнения: X
И аз сънувах момче, ама преди два дни ми казаха момиче. И по всички таблици, календари, поверия, щуротии и дивотии показваше момче, а докторката вика момиче е и така Simple Smile

# 14
  • Мнения: 35
И аз сънувах момче, ама преди два дни ми казаха момиче. И по всички таблици, календари, поверия, щуротии и дивотии показваше момче, а докторката вика момиче е и така Simple Smile
също пропуснах и аз да споделя, че по бабешките гледанки и таблици и при нас излизаше момче, но съдбата каза не - момиче ще е Simple Smile Да са ни здрави само  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт