таблетки за увеличаване на бюста

  • 2 341
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 247
За хапчета не съм чувала,но преди 1 год. дадох 300лв Shocked. за дубайски билки под формата на капки.Увеличавали и повдигали бюста почти двойно....дрън,дрън..........как не се повдигна поне с 1 см #Cussing out.На такива работи повече не вярвам Crossing Arms!
Преди години и аз се вързах на тази глупост - дубайски чай (около 150 лв)!!! #Crazy На мен също ми е комплекс, ама какво да направя ... След раждането - съвсем се свърших! Хайде, здраве да е!  Hug

# 16
  • Мнения: 5 103
хахха да бе ако има такова нещо пластичните хирурзи ще си умрът от глад.

# 17
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Hug Цяла зима ги навивам около врата, шал един вид, пазят хубаво от студа, обаче изсъхва кожата и влизам в преразход с мазния балсам... За тюрбан остава, ама стои много безлично... Загащвах ги в кюлотите, че да се веят не върви, ама лятоска много ще спарват, какво да ги правя не зная!?
newsm62 newsm62 newsm62
Търся съдружничка (може и транссексуален) с размер 80 В, да направим комбина с мойте 80 Ф и да си делнем по едни 80Д!

# 18
  • Мнения: 2 922
Hug Цяла зима ги навивам около врата, шал един вид, пазят хубаво от студа, обаче изсъхва кожата и влизам в преразход с мазния балсам... За тюрбан остава, ама стои много безлично... Загащвах ги в кюлотите, че да се веят не върви, ама лятоска много ще спарват, какво да ги правя не зная!?
newsm62 newsm62 newsm62
Търся съдружничка (може и транссексуален) с размер 80 В, да направим комбина с мойте 80 Ф и да си делнем по едни 80Д!

Хе хе хе   hahaha

# 19
Трябва да наблегнеш повече на зърнените храни.Мисля че особено грахът помага?Ако някой друг може да каже дали е така?
Биричка също.
Каша от елда,соя..Но незнам о колко трябва да се приема за да има ефект,а и за да не напълнееш..?
Между другото грахът в случая е с двойно действие-Четох в една книга на някакъв доктор-че ако 3 пъти на ден ядеш грах,кожата се разхубавява,става по чиста,бяла..А и помага за бюста.

# 20
  • Мнения: 7 640
ако действаха, нямаше да има жени под чашка С

# 21
  • София
  • Мнения: 551
Трябва да наблегнеш повече на зърнените храни.Мисля че особено грахът помага?Ако някой друг може да каже дали е така?
Биричка също.
Каша от елда,соя..Но незнам о колко трябва да се приема за да има ефект,а и за да не напълнееш..?
Между другото грахът в случая е с двойно действие-Четох в една книга на някакъв доктор-че ако 3 пъти на ден ядеш грах,кожата се разхубавява,става по чиста,бяла..А и помага за бюста.

Като си хапвам грахта и си пиивам биричката заедно с циците няма ли да ми порасне и дупето? newsm78А това не искам да става,че и без това се чудя как да му намаля размера Simple Smile

# 22
  • Atlanta
  • Мнения: 206
За съжаление практиката ми показва следната зависимост - първото качено половин кило е на дупето, но първото свалено такова е от бюста  Cry

# 23
  • Мнения: 175
Пила съм хапчета и резултатът е нула , чак се чувствам като идиотка , че се вързах на подобна глупост .Да не ви разправям , че пишеше , че в една таблетка се съдържали 4000 ккал. То ако се усвиня ще направя и бюст . Simple Smile Бях ходила при хирург и имах записан час . Отказах се в последния момент ден преди операцията . Стигнах до извода , че съм щастливка , че имам малък бюст - след раждането не висна и не стана патлажданен* ( Sick, някои мои приятелки не могат да се похвалят с това - направо грозна картинка ) . Сега пак съм бременна и се надявам да не порастне много ( нося винаги сутиен и се мажа с кремове ) .

# 24
Трябва да наблегнеш повече на зърнените храни.Мисля че особено грахът помага?Ако някой друг може да каже дали е така?
Биричка също.
Каша от елда,соя..Но незнам о колко трябва да се приема за да има ефект,а и за да не напълнееш..?
Между другото грахът в случая е с двойно действие-Четох в една книга на някакъв доктор-че ако 3 пъти на ден ядеш грах,кожата се разхубавява,става по чиста,бяла..А и помага за бюста.

Като си хапвам грахта и си пиивам биричката заедно с циците няма ли да ми порасне и дупето? newsm78А това не искам да става,че и без това се чудя как да му намаля размера Simple Smile
Да!
Защото това са храни, които ще увеличат нивата на естроген в организма ти. Ще стане същото като с хормоналните таблетки - ще ти порасне бюста и дупето също. Няма лошо, ако се харесваш пищна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт