Бременни мами с термин 2016 от Пловдив

  • 56 778
  • 345
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 250
не съм плащала, въпреки че по закон има 2 безплатни прегледа и после се плаща, мен ме гледат всеки път безплатно... много лекари процедират така

# 271
  • Мнения: 8
Да,по закон са 2,но ако има нужда и предписание за допълнителен също е безплатен.

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 166
Аз не съм плащала нито веднъж, вече съм 35-та седмица, последните 2 месеца ходя и по - често, през 2-3 седмици и всеки път ме гледа на ехографа. Явно си зависи от лекаря, в групата на октомврийските бебета, която следя, повечето мами са от София и там явно си спазват правилото за 2-та безплатни по ЗК, защото много от тях пишат, че си плащат по 40лв за всеки допълнителен.

# 273
  • Мнения: 1 026
Здравейте мами. Искам да ви попитам до сега плащали ли сте за ехограф при лекаря, който ви следи и ако да колко?
Значи до 3тия месец ме гледаше по 2 пъти в месеца на ехограф и аз си мислех, че всеки път ще ме гледа. Като влезнах в третия месец изведнъж ми вика имаш право в 6ти и в 9ти месец да те гледам. Викам си тази нещо се е объркала.. И започна само да ме тегли и мери, което и аз вкъщи можех да го правя. Един ден изявих желание да ме види на ехограф, все пак да видим какво се случва с това дете. Погледна ме и ми вика всичко е ок, даде ми някакъв лист с параметри, но ми обясни, че ехографа е развален и че тези параметри не са реални (как тогава разбра, че всичко е ок не знам). Гледа ме на някакъв супер обикновен апарат и хоп - 30 лв  Shocked
Сами се сещате, че повече не поисках преглед там, а започнах да си ходя на частно, поне да нзам за какво си плащам.
Иначе до колкото знам в нормалните болници докторите предпочитат всеки път да преглеждат, което според мен е редно   Peace

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Виждам,че много от вас всеки месец ги гледат на еходраф без да плащат.Търся си такъв,но тези за които чух,че са така-Р.Петров и Петрова нямат места за нови бременни. Може ли да напишете д-рите,които гледат всеки месец на ехограф без заплащане.Ще съм ви безкарайно благодарна,защото вече съм кр.на 9г.с и не си намирам при кого да се запиша на ЖК

# 275
  • Мнения: 66
мисля Шишкова и Мюмюнова, но не съм много сигурна.Шишкова е в пълмед а Мюмюнова май в дкц 5.ако можеш намери им телефоните и звъннай с директен въпрос ще те гледат ли или не.

# 276
# 277
  • Мнения: 151
Др. Станева гледа всеки път на ехограф и вика за преглед доста често- през седмица още от началото, за разлика от други АГ, които правят прегледи веднъж месечно. Поне при мен беше така. НО ехографът е много зле. Аз лично нито един път не успях да си видя бебчето. За това ходех и на частно.

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 166
Аз съм при Даниел Ставрев в Селена, той води консултации по ЗК.

# 279
  • Мнения: 151
Аз съм при Даниел Ставрев в Селена, той води консултации по ЗК.

А доволна ли си от него? Понеже ще раждам в Селена и скоро се записах при него, но малко случайно и съм ходила само веднъж.

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 166
Аз съм при Даниел Ставрев в Селена, той води консултации по ЗК.

А доволна ли си от него? Понеже ще раждам в Селена и скоро се записах при него, но малко случайно и съм ходила само веднъж.

Да, много съм доволна! Изключително внимателен и отговорен е, в 5ти месец лежах два дни за фалшива тревога за води, идваше да ме проверява по няколко пъти, дори след нощно дежурство остана и ме прегледа лично (по принцип дежурния в момента го прави). Вдига телефона си винаги след първия сигнал, което за мен е важно, защото знам за лекари, които не го правят.
В началото и аз случайно попаднах на него, и честно казано мислех да ходя на консултации по ЗК при него, а накрая да се прехвърля при друг, защото е мноого млад, но такова спокойствие ми вдъхва и е толкова позитивен, че не бих си помислила за смяна вече!  Peace

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Здравейте Simple Smile моят термин е април 2017, но обсъждате важни неща, затова си позволих да се запиша да ви следя. Честито на всички, които вече са щастливи мами и леко и безпроблемно раждане на останалите Simple Smile

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Здравей и добре дошла.И аз съм от скоро с термин 28.03,но както преносвам може и април Simple Smile Ти при кой ходиш на ЖК?
Благодаря на всички момичета за отговорите.Бяхте ми полезни.

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Mалко случайно отидох при Иванов от ВИП Европа в Гранда, но при него ще се запиша и да ме следи. Ти при кой си, избра ли си вече?

# 284
  • Мнения: 3 331
Др. Станева гледа всеки път на ехограф и вика за преглед доста често- през седмица още от началото, за разлика от други АГ, които правят прегледи веднъж месечно. Поне при мен беше така. НО ехографът е много зле. Аз лично нито един път не успях да си видя бебчето. За това ходех и на частно.
Вече не работи в ДКЦ-то в Кичук Париж - там ехографът беше стар наистина, но по-важното за мен беше, че тя виждаше всичко. Вече е в 1 ДКЦ, с по-нов ехограф е Laughing

Общи условия

Активация на акаунт