Възглавница Cuclo - Opto

  • 2 108
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 326
Здравейте,нова съм и не знам къде точно да задавам въпроси,моля да ме извините ако мястото на темата не е тук.Искам да купя хубава възглавница и попаднах на 3,които ми харесаха.Първата беше Theraline-предпазва от сплескване на главичката,но пише да се ползва от 0 до 12 месеца.Другата беше Clevamama,за жалост се оказа че и тя е от 0 до 12 месеца.Като последен вариант остана тази на Cuclo...Бих се радвала ако споделите мнение за нея или пък за тази на Clevamama...Дали пък случайно не мога да я ползвам и след годинката,много ми хареса,размерите и са като на другите възглавници... Sad Благодаря ви предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 28 731
Доколкото разбирам, бебето е малко. На такава възраст въобще не трябва да ползва възглавница. Да не говорим, че при малки деца е напълно логично възглавниците да са ограничени за по-кратки периоди, защото ъгълът, под който спят - този при рамото и шията, се променя. Ако вземеш възглавница, на която да пише, че се ползва по-дълго време, в началото ще му бъде висока, по-късно - ниска.

# 2
  • Мнения: 1 326
От съвсем малка спи на много тънка възглавница и много и харесва.Ту я маха,ту я взима...Бебешка работа  Laughing Обаче вчера се зачетох за Синдрома на сплесканата глава и разни подобни,четох за тези възглавници които обаче се ползват само до 12-я месец.Тя няма сплескана глава,обаче фонтанелата и се затваря много бавно и главичката и е някак ръбеста.Само заради това искам да и взема,обаче незнам дали има смисъл,след като пише че са до 12-я месец.Незнам дали действа след това Sad

Общи условия

Активация на акаунт