Когато ви се прияде нещо.............

  • 4 422
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 116
хиххихи ми хапвах си...ама само каквото на мен ми се искаше и когато ми се искаше...но и никой не ми е предлагал "нахапани сандвичи". Ама не съм яла заради някакви там суеверия...просто смятам, че щом ти се прииска нещо значи организмът си има нужда точно от това и не е хубаво да му го отказваш. Ест в разумни количества...не да се тъпчеш като за 2-ма 3-ма или като за цял батальон...Simple Smile

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Ами купувах си като ми се преяде нещо,но доста от нещата така си залежаваха в хладилника.Май по-важно беше да го имам,а после ми минаваше мерака.

# 17
  • Мнения: 318
Ами че като ми се прияде си хапвам, само че на мен последно време само плодове  сякъш ми се прияждат, което е добре, ям ги в промишление количества. А иначе със сладки и други подобни гледам да се ограничавам по малко , защото съм доста пълничка и трябва да внимавам.

# 18
  • Мнения: 5 401
Аз пък нямам засилен апетит или желание към нещо. Само плодове ми се ядат в големи количества. Вчера шефуна се опита да ме накара да глътна едни студени пържени картофки с кетчуп и майонеза (гляяяяяк!!!) - "да не ми станело нещо". Аман!!!!

# 19
  • Мнения: 5 103
Не ми се прияжда, а и да ми се прияде голяма работа и да не го изям няма да припадна.

# 20
  • Мнения: 1 489
И аз така си хапвах от всичко и накрая +25кг.
Най се дразнех като ми кажеха-На теб може да не ти се яде,но на бебето ме се яде.

# 21
  • Мнения: 3 760
Да, хапвам всичко което ми се прияде,
но не защото така трябва или да не се появи белег, а защото ми се яде.
Това, че ако ти се прияде нещо и се пипнеш някъде ще се появи белег или петно, не го вярвам много.
Подкрепям!
Смятам, че организмът ни подсказва от какво има нужда. А също и лакомията, де  Wink

# 22
  • Мнения: 517
Аз не ям всичко каквото ми се преяде..просто не приемам нещата така,че като съм бременна трябва всичко да ми се поднася на тепсия..и много рядко ми се преяжда нещо..Simple Smile) но ми се хапва диня много:)) няма да откажа да си хапна Simple Smile)

# 23
Не,не вярвам и не си хапвам,особено като са ми предлагали в трамвая нахапани сандвичи....  smile3556
Егати какви добри хорица  Joy
Когато ми се дояде нещо си хапвам, а и не съм качила много. Не е важно дали хапваш от всичко, което ти се дояде, а по колко си хапваш.

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 958
Не ми се дояде нищо по-различно от това, което ми се преяжда и във всички други случаи, без да съм бременна.

# 25
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Eдна вечер казах, че ми си ядат кисели краставички. Мъжът ми веднага отиде да ми купи, аз си взех една и едвам я изядох. До края на бременността не помислих за кисели краставички.
На майка ми казах няколко пъти, че ми се ядат определени манджи и тя ги правеше на следващия ден, но пак нямах желание за ядене.
Въобще през цялата бременност не ми се ядеше особено. Голям апетит имах само за юфка, макарони и банички сутрин

# 26
  • Мнения: 234
В повечето случаи си хапвам каквото ми се дояде,но не всичко-това с белезите ми звучи несериозно.
Една лелка щеше да ме бие,защото не и исках баницата в автобуса.

# 27
  • varna
  • Мнения: 404
ако ми се е прияло нещо го хапвам,но не вярвам на такива бабини дивитини,че трябва да опитам от всичко което става за ядене!

# 28
  • sofia
  • Мнения: 8 938
си го приготвям Grinning
Единствено досега едни мекици....ей докато ги омесих и изпържих щях да припадна

# 29
  • Мнения: 167
УХ, добре че съм си злояда от малка Mr. Green Хапвам си каквото ми се хапва,ама това за белезите знам,че се получава като се стреснеш, не щото не си хапнала от нечия закуска ( това е адски гнусно) #CrazyОнзи ден, да ви кажа,гледах онези малоумници от Vip Brother как готвиха огретен с картофи.Пусти мързел-надвих го и станах да си сготвя, което е доста странно...
И да се оплача- това, което ми се хапва е все тестяно- банички,бозички,пици,спагети...абе все неща от които дупето расте ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт