В момента чета...44

  • 75 065
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 830
Мъ℘♥Мяɣ, да, както писах и в скрития текст по-горе, нормално е, различни творби са и промените са направени с участието и съгласитео на Стивън Кинг, но все още се питам защо! Тъй като смятам промените за напълно ненужни и недообогатяващи сериала, а напротив!

# 736
  • Мнения: 4 311
Купих Харпър Ли "И страж бди на пост" и сега я чета.
Иначе бях приготвила "Мидълмарч" на Джордж Елиът, от няколко седмици й се каня да се почва.

Предпоследното, което приключих беше "Никой не се спасява сам" - хаотична и пълна с озлобление, много гадно чувство им остави. Освен, че не могат да се гледат дватата вече бивши съпрузи, нямаше никакво развитие в отношенията им.

# 737
  • София
  • Мнения: 4 910
Заповядайте в

НОВАТА ТЕМА

# 738
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 175
Аз прочетох "Мъглата" на Стивън Кинг. Много ми хареса, бях зажадняла за някой от старите му разкази. От тях наистина можеш да почувстваш истинакия му стил.

Сега започнах "Кандидатът" на Хорхе Букай. Знам, че много от вас не го харесват, но на мен ми допада, а и ми беше интерсно да прочета нещо коренно различно от типичните му книги. За сега се чете леко и лежерно.

# 739
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099
Има нова тема.

# 740
  • Мнения: 25
http://-spam250-/the-self/malkiqt-princ-edna-roza-tri-vulkana-i- … syaka-vyzrast.166 Това четох. Почвам "Гръцко кафе" на Катерина Хапсали Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт