ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 51

  • 113 933
  • 927
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 817
И колко кг си до момента?

# 31
  • Мнения: 5 234
Първо да кажа, че съм 163 см висока. Започнах плодово-чаения режим на 54 кг, сега съм 49,8 кг. По принцип на 50 се чувствам най-добре, нядавам се да ги задържа толкова за по-дълго време.  Peace

# 32
  • Мнения: 48
ехо има ли плодуващи  Hug

# 33
  • Мнения: 14
Здравейте! Имам голямо желание да се включа. Аз съм на 18 години. Тежа 98 кг.
Винаги съм била пълна. На 12 години тежах 87 кг., след което, с диети и упражнения за две години станах 59 кг. Запазих ги почти 3 години, докато не почнаха проблемите със сливиците ми и непрестанните лекарства. Качих повече от 40 кг. Тежах 102. Тогава се затворих в себе си и почти спрях да комуникирам със съучениците ми, от страх, че ще ми се подиграват. Е, те го правеха зад гърба ми. Пробвах различни диети и се отчайвах и ги спирах. Докато миналия април не бях 18 дена на плодове. Постепенно след това свалих 13 кг. Добих малко увереност и започнах отново да се чувствам като човек. Но последните месеци качвам постепенно и ме е страх. Не мога да започна плодолечението, някак нямам увереност, че ще постигна това, което искам.
Тази година съм абитуриентка, искаше ми се да облека хубава рокля и да изглеждам слаба и красива. Иска ми се да докажа, че съм силна на себе си и на тези, които се опитват да ме тормозят. Но сега се чувствам напълно като в задънена улица. Неудобно ми е от мен си.
Иска ми се да успея да стана поне 78 кг до бала. Той ще бъде на 24 май. Имам 3 месеца. Мислех си, ако успея да изкарам 3 курса по 20 дена с по 3 захранвания след всеки + някакви упражнения, че може да ми се получи... Мислите ли, че е възможно?
Почвам от утре. Надявам се да ме приемете, за мен ще бъде голяма подкрепа. Simple Smile
Благодаря и съжалявам за дългите писания.  Embarassed

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 26 438
Добре дошла  Hug

За 3 месеца мисля,че ще може да го постигнеш.Повече упоритост,воля и инат.
Хубаво е да имаш и някакво движение,спорт...

# 35
  • Мнения: 14
Мерси, Доли!  Blush Мислех си за фитнес. Днес мисля да отида, ще пиша по-късно какво е станало.
 Hug

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 26 438
Плуване и танци много добре се съчетават с режима.

# 37
  • Мнения: 14
Добра идея! Даже предпочитам танци пред фитнес. Супер, мерси !  bouquet

# 38
  • Мнения: 5 234
moonlight_song, успех от мен! Стискам ти палци!  Hug

Аз да се отчета, че успешно изкарах 20-дневния курс и вече втори ден се захранвам. Simple Smile
Захранването върви трудно, в смисъл че не ми се яде и нямам време да приготвям какво подходящо да ям и повече карам на плодове засега. Свалянето на кг продължава и макар, че и цикълът ми дойде, достигнах 48 кг /от стартови 54/. Повече не искам да свалям, а някак ако може само да понатрупам мускули.  Laughing Да не забравя да кажа, че лицето ми е с равен тен и езикът чист, чувствам се екстра.
Успех момичета! Началото е трудно, но резултатът си заслужава!  Peace

# 39
  • Мнения: 14
Barbabelle,страхотен резултат! Аз днес до вечерта държах,но после се издъних. Ще опитам отново от утре. :/  Embarassed
Благодаря ти  bouquet

# 40
  • Мнения: 311
Barbabelle браво  bouquet

# 41
  • Мнения: 266
Здравейте!
Днес ми е пети ден,не писах първите няколко,но Ви следях,за да не се изложа пак  Laughing Laughing
Но за сега подтискам прасето в себе си...
Не знам до колко съм стриктна,но тези дни бях нощни и пих чай,много чай през нощта. Просто ми беше жадно. И понеже като се прибера от работа  по цял ден спя, почти не ям,тоест не ми остава време и желание за това. И обмислям да карам нощни до края на живота ми  Mr. Green
Вчера бях на две ябълки и банан. Днес съм на 2 ябълки,2 кивита до момента. Чай пия всякакъв - плодов, черен,зелен,бял...
Имам едно прегрешение от първия ден - ядох печена тиква,после се сетих,че май не можеше.Ама здраве да е.
Та мисля да изкарам 20-25 дни, не ми е за първи път, но след като приключи плодуването се провалям на захранването. Но този път ще успея!
В началото, докато се наканя да почна, е мъка, а после става песен.
 Hug
Чета Ви,следя Ви и ще пиша!

# 42
  • Мнения: 73
здравейте момичета,искам да споделя нещо от моето плодуване,успях да издържа 14 дни плюс още7-8 захранване,като цяло много съм доволна от режима смъкнах 8 килца,не е труден за спазване защото се хапва нещо и стомаха не спира да си работи  макар и само на плодове.На мен обаче започна да ми става лошо 13 ,14 ден затова и започнах захранването,виеше ми се свят и се чуствах много зле,гадене,повръщане, това нормална реакция ли е?Въпросът ми е към момичетата ,които са го пробвали повече от един път,мисля скоро да опитам пак,винаги ли ще е така?Възможно ли е липсата на сол да предизвика такива симптоми?благодаря предварително за отговорите.поздрави

# 43
  • Мнения: 5 234
Не ми се е случвало гадене и повръщане от режима, освен като хванах грипа, но той беше и с температура.
Аз се захраних полека лека и сега ям, но малки количества здравословна храна и наблягам и на плодове. Защото новата фигура ми харесва и искам да я запазя за по-дълго. А май или юни, живот и здраве, пак бих изкарала един пълен курс.

# 44
  • Мнения: 3 826
Иска ми се да успея да стана поне 78 кг до бала. Той ще бъде на 24 май. Имам 3 месеца. Мислех си, ако успея да изкарам 3 курса по 20 дена с по 3 захранвания след всеки + някакви упражнения, че може да ми се получи... Мислите ли, че е възможно?

с това ядене на захари по цял месец само ще се въртиш в омагьосан кръг, както  четем и сега се въртиш,
трябва ти ниско-въглехидратна диета ....

Общи условия

Активация на акаунт