Oriflame - 2

  • 13 296
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 2 901
Нимфетка,

Ако бебето е по-светличко (русичко, със светли оченца, за кожа няма да казвам - те всички са си общо взето белички) - по-добре да е фактор 50, а ако е тъмнооко и тъмнокосо, можеш спокойно да приложиш фактор 40, но не по-малко, поне до към 4-5 годинки.

Как върна чантичката, под какъв предлог? Любопитно ми е, защото специално аксесоарите много често не изглеждат в действителност така добре, както в каталога. Например, в декемврийския каталог имаше едни ранички жирафови с най-отвратителните дръжки на света, та... просто ей така, не ми харесва ли, не е според очакванията ли, но как става връщането.

Иначе този ревитализиращ балсам някак съм го пропуснала, но сега нямам търпение да си поръчам Нощен комплекс за експресно възстановяване. С поръчката от този месец ми дадоха няколко мостри и за първи път, противно на предубежденията ми, съм направо поразена! Не знам, благодарение на какво точно съм изглеждала що-годе, дори необяснимо добре след поредната безсънна нощ с дъщеря ми, но като се намажех вечер (правех го през няколко вечери) - едно много странно усещане, все едно кожата ми се размазва от кеф - ей че сравнение!

# 226
  • Мнения: 36 093
... Нощен комплекс за експресно възстановяване ...

не прекалявай с него, използвай го само, когато наистина имаш нужда от него!

# 227
  • София
  • Мнения: 2 901
... Нощен комплекс за експресно възстановяване ...

не прекалявай с него, използвай го само, когато наистина имаш нужда от него!

Знам, прочетох - веднъж седмично!   bouquet

# 228
  • Мнения: 2 323
Имам един въпрос за продукт от юнския каталог. Става дума за кремчето за деца с фактор 40 - подходящо ли е за бебета?

Подходящо е, времето, за което е защитена кожата се определя така - времето, за което кожата реагира леко от слънцето, когато е без крем х СПФ => ако факторът е 40, а времето, за което има лека реакция е 5 мин, начи след 40х5=200 мин пак трябва да се намаже! Което значи, че може и с фактор 6 да се маже, но през 30 мин, което, разбира си, е безмислено, само като пример го давам!

# 229
тези розовите детски кристали за вана са пълен боклук- пари хвърлени в канала. Не става пяна>

# 230
  • Мнения: 1 616
Нимфетка,
Ако бебето е по-светличко (русичко, със светли оченца, за кожа няма да казвам - те всички са си общо взето белички) - по-добре да е фактор 50, а ако е тъмнооко и тъмнокосо, можеш спокойно да приложиш фактор 40, но не по-малко, поне до към 4-5 годинки.
Подходящо е, времето, за което е защитена кожата се определя така - времето, за което кожата реагира леко от слънцето, когато е без крем х СПФ => ако факторът е 40, а времето, за което има лека реакция е 5 мин, начи след 40х5=200 мин пак трябва да се намаже! Което значи, че може и с фактор 6 да се маже, но през 30 мин, което, разбира си, е безмислено, само като пример го давам!

Благодаря на Агата и Валентина за отговорите! Фактор 40 ме устройва като вариант, но се интересувам дали съставът на кремчето е подходящо за малко дете на година и половина? Питам, защото някой ми каза, че слънцезащитните кремове на Орифлейм не били подходящи за деца под 3 години... newsm78

Нимфетка,Как върна чантичката, под какъв предлог? Любопитно ми е, защото специално аксесоарите много често не изглеждат в действителност така добре, както в каталога. Например, в декемврийския каталог имаше едни ранички жирафови с най-отвратителните дръжки на света, та... просто ей така, не ми харесва ли, не е според очакванията ли, но как става връщането.

Валентина, върнах я на консултантката си и в случая хубавото беше, че друга нейна клиентка си е поръчала същия продукт и го даде направо на нея. Може би някой друг ще ти даде по-подробна информация...

# 231
  • София
  • Мнения: 5 830
тези розовите детски кристали за вана са пълен боклук- пари хвърлени в канала. Не става пяна>

Добре, че каза, щях да ги поръчвам.
Аз купих розовия лак и гланца, малката много ги хареса  Grinning



Последна редакция: пт, 26 май 2006, 08:58 от Amidala

# 232
  • Мнения: 36 093
офф: кристалите за вана по принцип трябва ли да правят пяна? /не орифлеймските, а всички/

# 233
  • Мнения: 2 922
офф: кристалите за вана по принцип трябва ли да правят пяна? /не орифлеймските, а всички/
офф: и аз това се зачудих, но отворих бързо каталога и там пише: образуват обилна пяна хм  Thinking

# 234
  • Мнения: 481
Никъде не съм чувала, че слънцезащитните продукти на Орифлейм не са подходящи за бебета и малки деца под 3 години...  Thinking
Аз за моите взех 30-ти фактор. Ама те са мургави по рождение. Предпазва добре. След дъъъъълга разходка в жегите не се зачервиха. И по принцип са с чувствителна кожа, но нямаха проблем (обриви, зачервяване или нещо подобно...)
То нали знаете, че всичко е според кожата и на един ако не му понася това не означава, че продукта е лош или обратното...

# 235
  • София
  • Мнения: 7 858
Има ли мама диструбутор в района на Дианабад ?

# 236
  • Мнения: 3 034
Нимфетка, трябвало е твоята консултантка да ти обясни какво точно представлява чантата, за да не с еналага да я връщаш. Peace

А иначе по темата за кремовете - аз моята щерка я мажа от 1-годишна с кремове на Орифлейм и до сега не е имала проблем. Това за децата под 3 год. за първи път го чувам.

# 237
  • Мнения: 271
 Има ли го някъде юнския каталог вече да го разгледаме?

# 238
  • Мнения: 1 712
Утре вече ще е в сайта на Орифлейм! Peace

# 239
  • Мнения: 2 596
За съжаление, още го няма качен там.

Общи условия

Активация на акаунт