Oriflame - 2

  • 13 288
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 034
реших да побутна малко темата, че нещо замряхме... smile3507

дай някое отзивче за последните им неща - много ме интересува лятната серия  Flutter
пробва ли вече нещо?

Купих си ексфолианта за тяло на Aqua Vibes - много съм доволна, лек ексфолиант е, частичките са много нежни, точно какъвто ми трябваше в момента, а и мирише много приятно. Peace

Също съм доволна и от крема с SPF 20 - аз го ползвам за лице и не ми е мазен, явно кожата ми се е изсушила, така че ми идва екстра. baby_doll, по принцип колкото е по висок факторът, толкова е по-мазен кремът.

# 271
  • Мнения: 2 323
...по принцип колкото е по висок факторът, толкова е по-мазен кремът.
...да те допълня - защото, колкото по-светла е кожата, толкова по-суха е  Peace срещат се и изключения де - тъмна и суха кожа и светла и мазна, но те са
мно-ого рядко

# 272
  • София
  • Мнения: 2 901
Валентина и аз нямам много място. успях да намеря едно кътче - горе-долу става. обаче - срааам - забравила съм да скачам на въже  Embarassed няколко пъти скочих, няколко пъти се изпрах с въжето в лицето  Embarassed днес ще пробвам пак  Simple Smile

на френския маникюр забелязва ли му се цветът или е толкова блед, че само аз ще си го виждам ?

Това за френския маникюр май не е било въпрос към мен, защото аз нямам лакове на Орифлейм.

# 273
  • София
  • Мнения: 109
Здравейте Grinning
Нямам цветна карта и се интересувам дали истинските цветове на "Дълготраен лак за нокти" отговарят на тези в каталога. По-точно става въпрос за цветове Black cherry 6580 и Damson 6581.
Благодаря на всеки, който ми отговори Hug

# 274
  • Мнения: 2 922
...по принцип колкото е по висок факторът, толкова е по-мазен кремът.
...да те допълня - защото, колкото по-светла е кожата, толкова по-суха е  Peace срещат се и изключения де - тъмна и суха кожа и светла и мазна, но те са
мно-ого рядко
Моята кожа е много светла и е нормална. Никога не е била суха. А и 20 фактор все пак не е толкова висок  Peace Но проблемът ми с крема отпадна, тъй като го подарих на една приятелка, на която й е добре.

 svetlya, цветовете на лаковете по-добре виж в цветната карта, защото според мен въобще не отговарят на тези в каталога.

# 275
  • на терасата
  • Мнения: 672
Къде в нета мога да разгледам юЛския каталог? Някой снимал ли го е вече?

# 276
  • Мнения: 2 323
Моята кожа е много светла и е нормална. Никога не е била суха. А и 20 фактор все пак не е толкова висок  Peace 

Е, но не е и мазна. Фактор 15 аз преценявам като среден-може би той ще ти е по-добре

# 277
  • Мнения: 2 323
Къде в нета мога да разгледам юЛския каталог? Някой снимал ли го е вече?

Май още никой не го е снимал Thinking Консултант ли си?

# 278
  • Мнения: 22 867
Къде в нета мога да разгледам юЛския каталог? Някой снимал ли го е вече?

Ето ТУК е мини каталога до 21 юли.

# 279
  • на терасата
  • Мнения: 672
Някой снимал ли е юлския каталог?
Нямам търпение до утре, когато ще е на сайта  Praynig

# 280
  • Мнения: 1 798

Крема за ръце от този серия Аква вайбс-за 3.90 някой ползвал ли го е ?

# 281
  • Мнения: 3 034
Някой снимал ли е юлския каталог?
Нямам търпение до утре, когато ще е на сайта  Praynig

потърпи малко...няма смисъл да се снима, при положение, че утре ще е на линия... Peace

# 282
  • Мнения: 1 708

Крема за ръце от този серия Аква вайбс-за 3.90 някой ползвал ли го е ?



Страхотен е! Peace

# 283
  • Мнения: 217
Момичета току що си поръчах перлите на Джордани намалени са на 16,90.Незнам дали си заслужава виждам ,че момичетата много ги хвалят пък ще видим.Само че се чудех бронзовите или другите и си поръчах розовите .Дано не съм се набутала ,аз съм с тъмна коса и синьо-зелени очи,несъм с  много светла кожа дали ще ми отиват розовите?А какво ще кажете за перления лосион и той е намален хубав ли е и заслужава ли си.

# 284
  • Мнения: 1 708
Перлите са страхотни!
Според описанието си за бронзовите,но виж ги, мога да бъркам.(ако например като ти е топло и бузите ти стават румени си за розовите)Няма никакъв проблем да ги замениш с другите.
Перления лосион е със страхотен аромат и хубав блясък със сребърни частици и също е много хубав!

Общи условия

Активация на акаунт