Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-24

  • 103 433
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 576
Искам да си купя ДУ на Ести Лаудер, но понеже няма къде да го пробвам ще трябва да го поръчам от интернет. Моля да ми помогнете в избора на цвят  Praynig. Кожата ми е бяла със зачервявания и затова си вземам цвят с жълт подтон, но нещо не мога да се орентирам кой номер да избера.
Благодаря ви предварително  bouquet

# 61
  • Мнения: 31 426
Те не се ли снабдяват от официалния представител на марката? Малко вероятно ми се вижда да не са обърнали внимание, че БЗ предлагат тези марки, без да са купували от тях. По-скоро различни партиди и т.н.?
Точно така е. Абсурд е да е менте. Peace



И аз чакам с нетърпение ФДТ на Шанел вече,някой с инфо? bouquet
Кой Бежа ли? Има време за него.

# 62
  • Мнения: 1 145
Гледам на официалния сайт на марката http://www.esteelauder.com/  България не присъства, тоест няма оторизиран представител.
Е, откъде да знаем тази фирма вносител за България откъде взема стоката?  newsm78

# 63
  • Мнения: 548
Пише, че нямат техен магазин, това не изключва възможността да има представител със собствени магазини.

# 64
  • Мнения: 2 045
Като се съмнявате, отидете в БЗ и вижте на стикерите на продуктите кой е вносителят, проверето го в търговския регистър, обадете им се ... щом има такова недоверие. Пълен абсурд е! Партидата или съхранението не е било на ниво - в Бз на тези лампи съм попадала буквално на запечен коректор  Peace
Да не говорим, е Ести вносителите държат собствени бутици в България, както и Мак  Peace

# 65
  • Мнения: 1 145
Точно в БЗ никога няма да стъпя, заради "перфектно обслужване", надути цени и съмнителен произход.
Между другото, точно в БЗ съм забелязвала евтино изглеждащите опаковки на продукти на Estee Lauder.

# 66
  • София
  • Мнения: 4 813
Също толкова евтино изглеждат, колкото и в чужбина.
В коя държава ДУ е 30€, стана ми любопитно. Аз под 40€ не съм го виждала (освен ако не е на промоция)

# 67
  • Мнения: 2 576
Тук (Гърция) в момента ДУ е намален 30% и от 46€ е 32€.
Да си побутна въпроса, за което се извинявам, че съм толкова настоятелна, но ми се иска да успея да го взема докато е намален  Embarassed
Искам да си купя ДУ на Ести Лаудер, но понеже няма къде да го пробвам ще трябва да го поръчам от интернет. Моля да ми помогнете в избора на цвят  Praynig. Кожата ми е бяла със зачервявания и затова си вземам цвят с жълт подтон, но нещо не мога да се орентирам кой номер да избера.
Благодаря ви предварително  bouquet

# 68
  • Мнения: 31 426
Точно в БЗ никога няма да стъпя, заради "перфектно обслужване", надути цени и съмнителен произход.
Между другото, точно в БЗ съм забелязвала евтино изглеждащите опаковки на продукти на Estee Lauder.
Пишеш пълни глупости. Peace За лошото обслужване съм съгласна и пак не е винаги такова, но съмнителни продукти определено няма. Това че на теб са ти съмнителни не означава, че те наистина са такива. Надути цени също няма сравнени с тези в чужбина. Сравнявам непрекъснато. Wink Peace Повечето фирми, ако не вече и всички фиксират цените си с разлика 2-3 евро и задължават магазините да продават точно на фиксираните цени без значение от стандарта на живот в държавата.
Затова има парадокси като новия крем- серум на Сисли, който струва точно 1050 лв. в България, както и в целия свят, но там се подава, а тук разбира се не. Смяташ ли че този продукт продаващ се в БЗ за 1050 лв. е със съмнителен произход?

# 69
  • Мнения: 548
Тук (Гърция) в момента ДУ е намален 30% и от 46€ е 32€.
Да си побутна въпроса, за което се извинявам, че съм толкова настоятелна, но ми се иска да успея да го взема докато е намален  Embarassed
Искам да си купя ДУ на Ести Лаудер, но понеже няма къде да го пробвам ще трябва да го поръчам от интернет. Моля да ми помогнете в избора на цвят  Praynig. Кожата ми е бяла със зачервявания и затова си вземам цвят с жълт подтон, но нещо не мога да се орентирам кой номер да избера.
Благодаря ви предварително  bouquet
Според мен 1W1 или 2W1 (с уговорката, че не съм ги пробвала, имам само някакви спомени че 1W1  ми беше жълт), зависи колко си бяла. Не съм убедена обаче, че жълтият подтон е добра идея, ако е само заради зачервяванията. Ако си с жълтеещ тен, добре. Но ако си с неутрален или розов подтон, само ще контрастира според мен.

# 70
  • Мнения: 1 324
Тук (Гърция) в момента ДУ е намален 30% и от 46€ е 32€.
Да си побутна въпроса, за което се извинявам, че съм толкова настоятелна, но ми се иска да успея да го взема докато е намален  Embarassed
Искам да си купя ДУ на Ести Лаудер, но понеже няма къде да го пробвам ще трябва да го поръчам от интернет. Моля да ми помогнете в избора на цвят  Praynig. Кожата ми е бяла със зачервявания и затова си вземам цвят с жълт подтон, но нещо не мога да се орентирам кой номер да избера.
Благодаря ви предварително  bouquet
Според мен 1W1 или 2W1 (с уговорката, че не съм ги пробвала, имам само някакви спомени че 1W1  ми беше жълт), зависи колко си бяла. Не съм убедена обаче, че жълтият подтон е добра идея, ако е само заради зачервяванията. Ако си с жълтеещ тен, добре. Но ако си с неутрален или розов подтон, само ще контрастира според мен.
И аз мисля, че не е добра идея да се взема жълт фдт ако като цяло тенът не е такъв. Имам 2W2 и дори на фона на моята жълта кожа контрастира. На ДУ жълтите цветове са наистина жълти. Най-добре на местата със зачервявания да се нанася жълт коректор или фдт, а отгоре фдт, който е с тона на кожата.

# 71
  • Мнения: 2 576
Coraline, Letsgo благодаря ви  bouquet
Може би наистина не е удачно да е с желт подтон  newsm78
Май най добре да заложа на неутрален. Кой номер бихте ми предложили?

# 72
  • Мнения: 548
Зависи колко си светла:)
Виж този сайт - http://www.temptalia.com/foundation-matrix.
Ако има тон, който да знаеш, че ти пасва добре, можеш да видиш кой цвят на Ести е най-близък. Аз съм с 1N2, мисля, и съм доста светла и с розов подтон.

# 73
  • Мнения: 2 487
2c3 са ми казвали че го водят универсален, аз съм с него. Бяла съм, със жълт подтон и той ми идва малко по-бял, но е ок не съм намерила друг нюанс по-подходящ.... В Бз консултантката.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 611
Новият фдт на Chanel Les Beiges трябва да е в продажба в България по някое време през февруари Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт