♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 30

  • 72 797
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 006
Можете ли да познаете кое е това дете? Laughing

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Можете ли да познаете кое е това дете? Laughing



Бас ловя, че е Туфан бей  Flutter

Добрютрооо в Бураковата сряда  Hug

# 47
  • Сърцето ми остана в Истанбул...
  • Мнения: 10 848
Привет  Hug и от мен  Hug Heart Eyes Hug
Доживях да се разпиша в юбилейната тема  Laughing
Неж за темата
и да почерпим подобаващо за Юбилея с и хубаво в компанията на мойте любими ДефМери  newsm47


Темпи   love001 hug фотките с очилата може и да не са съвпадение  smile3506

Саол на всички за снимките и клипчетата и за Ренка една голяма от мен за превода на йозета на Ашка


Последна редакция: ср, 27 яну 2016, 10:34 от kotelina

# 48
# 49
  • Мнения: 19 814
Привет и от мен в сряда ... любим ден ми е отдавна  Peace
Неж  Hug благодаря за новата тема!  bouquet Благодаря на всички ви за споделеното!  Hug Hug Hug
И не може без тези двамата

Довечера съм на линия, нямам търпение да видя какво ще направи Зезето със счупеното джамче  hahaha
Изобщо не ми е мъчно за тази патица  ooooh! Мъчно ще ми е, ако изправи брат си пред Емир, заради собствената си глупост ...
Хубав ден! bouquet

# 50
  • Мнения: 5 994
Според мен Зейнеп няма да се осмели да каже истината на брат си. Срамно е, при положение, че тя доброволно го е направила. Сама ще се опита нещо да направи. Интересно ми е, след като чу мнението на Емир и за Тарък, няма ли да се опита да  спре Тарък, да не е "куче"на Емир?

# 51
  • Мнения: 19 814
Според мен Зейнеп няма да се осмели да каже истината на брат си. Срамно е, при положение, че тя доброволно го е направила. Сама ще се опита нещо да направи. Интересно ми е, след като чу мнението на Емир и за Тарък, няма ли да се опита да  спре Тарък, да не е "куче"на Емир?

И аз на това се надявам ... Но, какво може да направи сама тази глупачка  newsm78 И как ще спре Тарък, без да му каже истината  newsm78 Много въпроси без отговор ...

# 52
  • Мнения: 5 994
Фенче, сетих се, че само Кемал знае какво работи Тарък. Зейнеп не знае. Той нали в колата се преоблича.

# 53
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 54
  • Мнения: 9 540
Не помня слагана ли е  newsm78 Thinking

# 55
  • Мнения: 16 938
Привет момичета  Hug  Hug Hug Hug Hug

# 56
  • Мнения: 7 006
Можете ли да познаете кое е това дете? Laughing
Бас ловя, че е Туфан бей  Flutter
Правилно  Laughing

Ей го този мини Бурак, вече пораснал Flutter



# 57
# 58
  • Мнения: 7 006
Днес Баръшко е във вихъра си Crazy Имам чувството, че повече време му е трябвало, за да се снима с фенки, отколкото да снимат сцени с него Laughing



Скрит текст:










И малко снимки от сета Whistling

Мелиса ( Суде ) едва я разпознах с тази права коса Crazy 



Скрит текст:




# 59
  • Мнения: 328
Ах ,този Баръш ,ах ! newsm03

Последна редакция: ср, 27 яну 2016, 15:37 от denicamitkowa

Общи условия

Активация на акаунт