Започна "Произведено в България"

  • 2 327
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 097
ние с мъж ми ходихме на пазарджишкото и си купихме по 1 чифт гащи по 2,50  Crazy Без майтап...От първата сергия, дето видяхме...били български  Rolling Eyes Добре, че съм бременна, та мога да ги нося, иначе за нормални фигури ...нищо нямаше. Освен това имаше повече сергии с локуми, отколкото дрехи или бижута...и  бивутата бяха 100 % турски и китайски. Много тъпо така  #Cussing out

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Да знаете във Варна кога ще е?  newsm78

# 17
  • Мнения: 73
Да знаете във Варна кога ще е?  newsm78

От 2 до 8 май Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Да знаете във Варна кога ще е?  newsm78

От 2 до 8 май Simple Smile

Мерси!  Grinning

# 19
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Изложението в София е до 14-ти ! На третия етаж има една пловдивска фирма , която предлага страхотни детски дрешки , а някои размери стават и за по -фините мами . Шият за Англия и за една френска фирма "IKKS" . Утре отивам и ще ви кажа как се казва фирмата !!!


В4ера бях.Блузи къс ръкав 13-16лв.Панталон4ета 22-25 .В един кош имаше клинове за 4-5 години по 5лв.Дрехите са хубави но нищо ефтино  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 10 758
Смятам към края на седмицата да го посетя.Винаги може да се намери нещо измеждя боклуците.

# 21
  • Мнения: 1 059
При нас в Русе вече мина и мога да кажа че нямаше почти нищо интересно

# 22
  • Мнения: 660
Фирмата , за която писах по-горе са казва " Вирджиния " , но на самият щанд нямат надпис . Намират се на третия етаж / качвате се с ескалатора в ляво от статуята , като сте с лице към нея / , после от ескалатора само направо / покрай щанда на " Натали " / и в първата чупка в дясно са те . Шият и за Esprit , аз купих тениска за момиченце 12- 18 месеца за 6 лв. , блузка с дълъг ръкав и бродерия - 7 лв. , блузка за момченце 6-9 мес. с дълъг ръкав - 7 лв. , панталон летен за 12-18 мес. - 16 лв. ... изобщо за такава стока не виждам къде по-евтино да бъде , няма да ни ги подаряват ??? newsm78 А иначе е вярно , че има по-голям избор за момиченца и понеже и аз съм момиченце Grinning си купих бродирана бяла тениска за 12 лв. / размер за 12 год . / За  мамите имащи момчета около 10-12 год. да кажа , че имат много хубави гръндж тениски пак за около 10 -12 лв.- в кафяво , зелено , бяло и т. н.

Приятен пазар и побързайте  защото народа не си поплюва !

# 23
  • Мнения: 984
аз ходих вчера и купих блузка+поличка 9 лв. потник+поличка 9лв. имаше кмплект за момченца със къси панталони 8лв. фирмата е ДИДИТЕКС роклички мисля че бяха 7лв. доста неща има

# 24
  • Мнения: 1 547
В този боклу4арник ве4е няма да стъпя никога.Миналата година беше пълен провал #Cussing out
Задушно, прахоляк, меле, турски и китайски боклуци. Отдавна фирмите с качествена българска продукция не участват в това така наречено "изложение". Отврат.
Не съм много съгласна с горните постинги!Миналата година по това време гледах само за новородени,че вече бях в 8-ми месец и не знам как е било!
За тази година е вярно че има и китайски стоки основно обувки, които представят за български!
Опитаха се и едно кожено яке също китайско да ми го пробутат за "пловдивско",ама нямаше кой да се хване!
Но участват и български фирми,които шият качествена конфекция, както дамска, така и детска!Не става въпрос за бутикови облекла!
Иначе както някои мами са казали,важното е да отсееш качественото!
А и всичко е накуп,не обикаляш улиците,затова ми харесват тези изложения!
В крайна сметка въпрос на мнение и все пак приятни покупки на пазаруващите!

Много сте докачливи! Ако има различно мнение от общите, веднага гледате да го оборите. Не ми пука дали някой си купува дрехи от това "изложение". И не искам някой да бъде съгласен с мнението ми. А то е, че за мен не е никаква далавера да купя гадна българска дрешка за 5 лв, която да изхвърля на второто обличане.

ve4erniza, мила, уверявам те, че цитираните от теб цени изобщо не са ниски. Смятам, че са съвсем нормални и се радвам, че си направила добър пазар.

Аз също пазарувах тези дни и купих момчешки тениски на ГАП по 6.50 лв. Доволна съм. И не са от изложението.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 623
От опит мога да кажа, че изборът на Илиенци е в пъти по-голям от тези т.нар. изложения, защото в последно време наистина се излагат. Това е личното ми мнение и дори няма да си помисля да го посетя  Crossing Arms

# 26
  • София
  • Мнения: 11 711
Не Смърфиета, не съм докачлива,просто си казвам мнението,така както и ти твоето!Аз също не очаквам да си съгласна с мен,нито искам да те оборвам, нито да те карам да си купуваш от гадните български дрешки за 5 лева!
Просто изразих мнение,че има и качествени стоки,има и буклуци на това "изложение" и продължавам да държа на това си мнение!Който иска да ходи,който не иска да не ходи!Който иска да купува,който не иска да не купува!
Мисля,че целта на посещението ни в този форум не е да се мерим кой колко маркова дрешка е купил на детето си.Ако пък не,аз купих на дъщеря си блузки на ГАП по 6 лева,ама не съм се сетила да се похваля с това.Просто даваме инфо една на друга кое къде се продава,колко струва... поне аз така си мислех!Разни хора,разни идеали....

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 00:13 от Ali97

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много си е добро изложението
за разглеждане

# 28
  • Мнения: 10 758
От опит мога да кажа, че изборът на Илиенци е в пъти по-голям от тези т.нар. изложения, защото в последно време наистина се излагат. Това е личното ми мнение и дори няма да си помисля да го посетя  Crossing Arms
Моето мнение изобщо не е по-различно от твоето. Peace  bouquet Hug

# 29
  • Мнения: 412
ако някой се излага, според мен това са любезните домакини от НДК, защото организацията е тази, която прави такива изложения ужасни - наемите са космически и сигурно много качествени производители се отказват (не съм 100% сигурна в това, твърдя го по аналогия с Панаира на книгата), няма нормални условия за пазаруване и дори вода човек откъде да купи и взаключение препоръката ми е да не водите там деца! SickМ.г. направих тази грешка и заведох сина си и издържахме точно 5 минути. Ако си сам в приключението, е доста по-поносимо...И има какво да си купиш. Аз също похвалих diditex lв друга тема.Приятно пазаруване  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт