Пътеки към щастието/ Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon - Тема 3

  • 98 458
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Като писа сега за сцената с насапунисания Арнав и се сетих за непоносимостта на Саная към Джалебито, и се замислих, какво ли му е било на Барун.
Аз например не понасям миризмата на някои сапуни, та какво остава да си завра пяна в носа, а и на очите как люти. А как не обичам да стоя дълго време със затворени очи. От малка, имам спомени баба като ме къпеше ей така със сапун  и ми беше отвратително и то с домашен сапун, още по-голям ужас и не издържах със затворени очи.
Освен това сега с епизода, където Куши го залива с горещия чай се чудя как ли са ги правили тези сцени. Едва ли са ги правили само веднъж, а е гадно да ти лиснат течност в лицето, а като се сетя как Арнав заля Куши и двата пъти, особено вторият с кофата, но там тя малко се предпази, та не отиде цялата вода на лицето й.

# 721
  • София
  • Мнения: 1 822
Скрит текст:
Скрит текст:
Здравейте момичета  Hug Hug Hug

Влезнах с идеята за съвсем друг вид коментари, но желанието ми се изпари. Особенно с натурализма в индийските медий Confused Нямат и понятие за уважаване на личното пространство. Изкарването на тялото от моргата, ми дойде в повече.А за кадрите от същата вечер на още не изстиналото и тяло, да не говорим.

Да почива в мир Praynig Все се надявах, да не е истина, но уви! Млада, красива  и много талантлива. Рано погубен живот! bouquet  







П.С. Поли Hug тези дни ще пусна и новата тема, не бързаме за никъде Hug

 


Здравейте,  а за каква нова тема става на въпрос? Може ли малко пояснение.

Здравей Цвети Hug Hug Hug поясних Hug

Малеее Miha видях шедьоврите ти определено липсваш тук. Хайде очаквам те с нетърпение.....Благодаря! Hug
Здравейте момичета Hug Hug Hug
Почвам от там където приключих предният път Laughing вкючвам се когато мога, така че ще ме изтърпите Laughing

Светли  Heart Eyes
Благодаря  Laughing много мило,..... те моите "шедьоври" половината са изчезнали ooooh! нормално за интернет пространството  Laughing Е, моята лудост също не стихва...така, че си поиграх,отново Wink Т.е разказ за всичко, през моите очи  Sunglasses На прибежки и почивки за цял ден успях да си доставя удоволствие с подготвянето и Heart Eyes


Светли Heart Eyes раздвижи нещата, за което и благодаря Hug интересна дискусия сте подхванали, изчетох всички с удоволствие. И не се извинявайте за дългите постове, фен съм на смислените и изпълнени със съдържание мисли. А, вие всички сте направили точно това, последните дни. Все пак, това е тема в която освен картинки и клипчета, е добре да има и коментари Crazy иначе се превръщаме във фен страница, а не това е идеята като цяло Hug

Накратко за паралела Шиям/Арнав. И при двамата има любов, нооо при Шиям си е психопатологично състояние, докато при Арнав е осъзнаване и промяна само в положителна насока. Той разчупи черупката си, а под нея винаги е имало добро сърце, любов и отдаденост към близките хора Heart Eyes  И преди съм коментирала Laughing с две думи-мъж на място е Арнавчо, виждайки всичките му  по-грубички изяви в началото Joy Joy Joy няма да изброявам, защото всички сме достатъчно запознати с всеки един кадър, дума, реплика в този сериал Hug А и нямам време да се разпростирам Peace

Прочетох коментар и за джелебито Laughing честно казано не мисля, че това чудо индийският сценарист Laughing е вложил чак такъв смисъл, когато са решили, че Кушито ще стане "майстор" на джелебито Laughing просто това си е най-разпространеният "сладкиш" за този регион в Индия. Гледах няколко вече в които все него си приготвят. Laughing Естестевно, не забравям и така наречената халва, която няма нищо обща с нашата Laughing
         Що се отнася до Анджали и Шиям, брак по любов е бил Wink от нейна страна, но мисълта ми е, че не е бил аранжиран. Попадна ми коментар, за понакуцване в сценария за предисторията на брака на двамата. Laughing Според мен си характерно, за такъв тип сериали, да не разказват всички истории на героите, така си оставят вратичка да ги доразвият и разкажат в последствие, ако им хрумне нещо ново. В случая са решили, че могат да минат и без него. Сериалът приключва бързо и слава богу Praynig иначе щяха да го развалят Heart Eyes т.е не са имали време Laughing А и според мен историята със злодеят Шиям се изчерпа, в последният сет от епизоди като цяло зацикли, с появата на Арав, конкурса, но това е друга тема Laughing

Благодаря Hug четох тези дни основно по тази тема, май всичко си е в рамките в сферата на слуховете. Разбира се, ще се радвам проектите да се множат, че хич не му вървеше на завалийката последните години Joy Joy Joy

Померанче: Heart Eyes идеята е за най-смешните моменти е добра Laughing
Почвам от началото, защото всички забавни моменти са ми еднакво смешни, още нещо велико в Пътечките :
    - Бутането на колата, когато за първи път останаха сами насред нищото. Арнавчо седи вътре и чака гледайки на страничното огледало, Кушито се мори и пъшка, а колата не мърда Joy Joy Joy  
   - Сценката с чая, кагато го заля мислейки, че я дърпа непристойно за шала Laughing
   -когато се облече като Манурама  и се изтъпанчи на вратата на Арнав, не можа да сдържи усмивката си виждайки я в цялата и прелест с нищо неподозиращата Манурама-бонд насреща си Laughing
   - когато Арнав шляпаше с обувки подгизнали от сок, и тя все пак отиде да се извини. Усмивката на Арнав цена нямаше, и физономията му когато и подаде кърпичка да си издуха носа, а тя се забърса в дупатата си, също Joy Joy Joy
   -естествено целият сет покрай събирането на Акаш и Паял, велики! Акаш залепна на стола в дома на Куши на връх Нова Година Laughing срам..срам, как ще се съблича, пред любимата. Физономията на Куши при отброяването до полунощ, виждайки го в собствената си стая Laughing Но аз се сещам, като се срещнаха четиримата в ресторанта, и сервитьорът ги питаше през минута, маса за двама ли да им даде Laughing Арнав : " Да ви приличаме на влюбени?!" Joy Joy Joy Големи конспиратори бяха двамата, още....сяда Кушито, Арнавчо мести стола нали е кавалеррр, hahaha нашата отива от другата страна. Арнав пак, дърпа стола !...Кушито " Аз ще седна тук!" ...Арнав "Знам!" Joy Joy Joy Joy Joy
   - Сета с гостувано при лелята на Куши, всиички епизоди бяха в десетката Laughing включително и този с опита и за самоубийство Laughing мислейки, че нашичкият ще я затрие скоропостижно hahaha
   - Сцената с голичкият  Crazy насапунисан Арнав, който Куши заведе на селският мегдан, на чешмичката където всички така се къпели, защо не и той Joy Joy Joy
   - Когато вече сгодени подготвяха сватбата, и бяха скарани. Фемилито реши да ги сдобрява. Манурама, уж радостна му връчи едни кокос...понеже така се правело hahaha Слезе долу да се обяснява, че сватбата си продължава по план и го питат, за какво му е кокоса ..."За главата на Куши..." hahaha т.е да и го разбие в главата, или не... Laughing нали така се правело при разваляне но годеж Joy Joy Joy
   - Като си играеха всички на криеница и той и нарисува мустаци, да не я урочасат че е много хубава Heart Eyes Joy Joy Joy
Охххх много са, тези приказни моменти! Heart Eyes За сега спирам Laughing


Последна редакция: чт, 07 апр 2016, 14:51 от miha-

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Това са рисковете на професията им! Laughing
 Аз пък винаги съм се чудила как ли се справя актьор,който е принуден да лежи в ковчег и да се прави на умрял.За мен това си е истински ужас.А за сцените със заливането,особено тази с чая,си мисля,че ако се е наложило да правят повече дубли,е трябвало да предвидят и няколко еднакви пуловери,които да облича Барун,защото  си личи,когато се намокри материята на пуловера.
При тази сцена е и един от големите гафове според мен-тя го лисна с чая основно в лицето,пък после  в червени петна беше само областта около врата и гърдите,а лицето му-чистичко!И как тези червени петна от изгарянето избиха буквално за няколко минути,и със същата скорост изчезнаха още на другия ден. Joy

# 723
  • София
  • Мнения: 1 822

Колко е хубава Deepali Pansare/ Паял на тези снимки Heart Eyes

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Миха Hug,извинявай,писала съм паралелно с теб.
Ти ми припомни още много и сладки моменти.И аз съм на мнение,че усмивката на Арнав при извинението на Куши за сока от манго и физиономията му,когато тя си  издуха носа в дупатата,трябва да влязат в "Златния фонд".
-Ами моментът с рождения ден на Куши и  опитите на Арнав да й го честити!Колко пъти спомена господин Хепи. Laughing Също купуването на скъпата дизайнерска чанта(Куши:"Благодаря  ти, Аман!") и нейната злощастна съдба,когато беше натъпкана с домати ,изцапана и след това изпрана от Куши до тоталното й съсипване. Joy
-епизодите с "мой дорогой муж" и най-вече с пълната подмяна на  ризите  в гардероба,която предприе Куши,оставяйки ризки тип"цъфнала градина".Отчаяният Арнав звъни на Акаш да  вземе риза от него,но Акаш го няма в къщи и  Арнав  изумен му казва"Ти си единственият човек,който носи ключа от гардероба  в джоба си!"В  крайна сметка  му се налага да слезе за закуска издокаран с ярко червена риза и бесен,а Куши му припява как  този цвят  отивал на гнева му.
-сцената,в която Куши трябваше да отработи  наема за къщата на леля си от новия собственик-Арнав,като му е на разположение 24 часа и той я караше да работи като телевизор.А после тя му го върна,като му звънеше през нощта и не го оставяше да спи.

# 725
  • София
  • Мнения: 1 822
Няма нищо Померанче Laughing случва се Hug

 
smile3521

# 726
  • Мнения: 32

МИХА! Heart Eyes Удоволствие е да те чете човек, досаждай по-често. Peace
Ще обърна внимание на написаното от теб, специално в другата тема.
Имаш таланта да пишеш красиво и увлекателно, направо се пренесох отново в моментите които си описала bouquet Предполагам, че чакаме 50 стр., така е редно Hug Да я изписваме вече.



 
Ето още забавни моменти, само че в снимки









# 727
  • Мнения: 119
Ехааа момичета, нажежили сте интернет пространството до пурпурно червено с много много смях....Бравоооо Laughing

Всички смешни моменти от Пътечките. Супер тема. Прочетох всички коментари, после се върнах обратно в сериала потопих се  и....... се смях с глас ...даже още се подсмихвам. Абе луда съм - това е! smile3521
Ехааа забелязах, че и Miha е споделила мисли. Браво!

Спомних си пльосването на Арнав Джи в кравешкото ако. И лудетината Куши как смело го запозна с господин Маркуч. Само насочи и после сложи пръстчето си на струята с вода и ухххх, стой та гледай Joy
Тази девойка е като дива коза. Голяма щурачка е....Много е луда/
в добрия смисъл на думата/. Нещо подобно на  "Денис белята", ама в индийски вариант.


# 728
  • Мнения: 119
Miha, на 100% съм съгласна с теб, че DEEPALI PANSARE е невероятно красива индийка. Като цяло почти всички индийски  актриси са или бивши модели, миски и теб подобни. За Дипали обаче не съм чела да е била една от гореспоменатите. Знам, че е с инженерно образование. Но наистина е много красива.
За Daljeet Kaur - Анджали знам, че е била Miss Pune, така че няма да коментирам външният и вид. Той е красноречив.

# 729
  • София
  • Мнения: 1 822

"Денис белята" Joy Joy Joy Joy определено, да!
Светли Hug покрай темата си отворих архива със снимковият материал, имам си доста от него....та, насладих се отново на красотата на Даджиит и Диипали. Много различни и много красиви Heart Eyes за Диипали съм забравила, но мисля че не е участвала в някакви конкурси, и да правилно- с инженерно образование е. До колкото помня, омъжена от 2014г. А тази фотка и е новичка, както и на Даджиит smile3521

# 730
  • Мнения: 119

"Денис белята" Joy Joy Joy Joy определено, да!
Светли Hug покрай темата си отворих архива със снимковият материал, имам си доста от него....та, насладих се отново на красотата на Даджиит и Диипали. Много различни и много красиви Heart Eyes за Диипали съм забравила, но мисля че не е участвала в някакви конкурси, и да правилно- с инженерно образование е. До колкото помня, омъжена от 2014г. А тази фотка и е новичка, както и на Даджиит smile3521


Miha, позамислих се върху това ; - Защо във всички индийски филми главните им героини и не само те са красавици...Като визия натуралната индийка от реалният живот не е ВАСИЛИСА ПРЕКРАСНА. /извинявам се ако засягам  някого, не го приемайте лично /......Но героините им от филмите и ТВ новелите са неземно красиви, чак се разхълцваш понякога.....Може би защото  човек възприема света първо с очите си и после включва другите сетива...Та тази констатация  умишлено ли се използва в инд. продукции?. Много съм "боса" в тази тематика. Не познавам добре нравите и философията на индийската киноиндустрия... Та голяма чуденка съм в момента.

# 731
  • София
  • Мнения: 1 822
         Светли Hug именно, обикновенната жена не е красавица, меко казано Embarassed заради това, както правилно отбеляза и си забелязала, конкурсите за красота и моделството са трамплин...за Боливуд, Толивуд,... tv индустрията и т.н. Laughing
     Като си ги открият, ги лапват като топъл хляб. Joy Joy Joy Като са една на милион, как да ги оставят, без да са видели екран...всякакъв. Нооо има друга тенденция, вече имат и доста чужденки, които са се усетили, че индийският пазар е необятен и имат и чужди актриси. Има и такива, от смесени бракове, които също са намерили местенце и добри продуценти. Сещам се Катрина Кайф, която не ми е от любимките Laughing но с годините успя да се наложи, и е една от успешните актриси. Какво ще кажеш за Жаклин Фарнандес, не звучи много индийско нали Laughing и тя напоследък не спира да се снима.
      Аз имам две любимки Айшвария Рай и Приянка Чопра и двете мис Свят, и добри актриси Peace Поне за мен. И са си индийки Laughing

Последна редакция: чт, 07 апр 2016, 21:16 от miha-

# 732
  • Мнения: 119
Яснооо. Потреблението определя и качеството и красотата.
Значи, господа Мъже, сядайте пред телевизорите и гледайте всички индийски филми, сериали, и где що има индийско...а ние Жените до Вас ще държим кърпичката и ще пребърсваме потеклите ви лиги.... Joy

Моята половинка определено бяга като Дявол от тамян, само като чуе индийски сериал. Иди и му обясни на "магарето", че поне ще изплакне очите , ако не друго. Що красота се разхожда на екрана в сари в чоли и каквото се сетиш там...Ама, нейсе.... не вдява..."проклетникът". smile3511 341uu

За Айшвария Рай - тук историята мълчи.....Уникална е!

# 733
  • София
  • Мнения: 1 822

И за нас има, я го Барун, има и един Анас Wink

А пък този по-долу, ми се връткаше доста време на лаптопа и то основно по без нищо Laughing докато не ме излови моя, и го махнах Laughing като съм искала да гледам мускули да съм си сложела него. Аз ММ и скромен си го избрах, навремето Joy Joy Heart Eyes
А за хинди филми не иска и да чуе естествено, но  иначе провява разбиране. Все пак, аз лежа на довода, че го правя преди всички заради езика Wink Laughing


А ето го моето изкушение Laughing
 
Скрит текст:



Поли Hug забравих да ти благодаря!

# 734
  • Мнения: 2 004
Здравейте, малко късно се включвам и вече сте отминали темата със смешните моменти, но никой не е споменал моя фаворит: К: "Извинявай!"
                                        А: "Няма нищо, няма за какво да се извиняваш.
                                         К: "Аз не за това. Видях те без дрехи!"  и му показва бебешката снимка.
А после счупиха леглото.
 Тази сцена ме довежда до истеричен, неконтролируем смях всеки път.

Общи условия

Активация на акаунт