Пътеки към щастието/ Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon - Тема 3

  • 98 423
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 119
Въъх, брей, че красавец. Ритик Рошан или греша? Аз наскоро попаднах на Джон Абрахам в едно клипче и се разхълцах...Много мачо е....Не познавам филмите му нито на него, нито на Рошан . Но определено отиват в графата : Мъже-изкушение... Joy
Със сигурност има и други господа който заслужават вниманието ми, но аз тепърва много внимателно и бавно разлиствам тази книга наречена Индия....

# 736
  • София
  • Мнения: 1 822
Мдааа Ритик моят №1, по-сериозно казано заплени ме  не само физиката а и мисленото, филисофията му за живота  иии т.н. Джони също хваща окото, но от него съм гледала много малко Laughing Ако си гледала клипчето с Кангана, ако не се лъжа newsm78 и нормално да се разхълцаш, то там са едни сцени Crazy А ти разлиствай в книгата, за мен е необятна и все така, неразбрана. Всъщност колкото повече научавах, толкова повече не ги разбирах. Така съм и до сега Wink

# 737
  • Мнения: 2 002
Като цяло не харесвам индийските мъже, повечето са грозни - макар и невероятни артисти: и краля Шарукх и Абишек Баччан, и Аджай Девган. Но споменатите: Ритик, Джон Абрахам и разбира се Барун- те наистина са страхотни. Точа лиги на всеки техен филм. А за Барун си спомням винаги първото , което прочетох във вестник, когато започваха Пътечките, - на кастингите само като влязъл, две жени хлъцнали от неговия сексапил. Горе-долу такъв беше смисъла, не помня точно. Още съжалявам, че не съм запазила вестника, ама кой да предположи каква страст, лудост ще са Пътечките.

# 738
  • Мнения: 119
Здравейте, малко късно се включвам и вече сте отминали темата със смешните моменти, но никой не е споменал моя фаворит: К: "Извинявай!"
                                        А: "Няма нищо, няма за какво да се извиняваш.
                                         К: "Аз не за това. Видях те без дрехи!"  и му показва бебешката снимка.
А после счупиха леглото.
 Тази сцена ме довежда до истеричен, неконтролируем смях всеки път.

Да, сцената беше уникална. И двамата супер палави....Сега се сетих за момента, когато Куши ръкомахайки с ракетата  срещу  комари, при гостуването при леля Мадхумати като вещ географик , му показваше и му указваше къде точно му е мястото. Перефразирам...Звучеше нещо подобно; - Твоя дом е наляво, моят надясно, и ако трябва да отчетем местонахождението им, то ти си в средата под дървото с гълъбите....Сега имаш право на избор или лягаш тук или  на пода до мишките, дето гризат косата и ушите....Лека нощ...г-н Райзада..... Joy

# 739
  • София
  • Мнения: 1 822

Благодаря на всички за коментарите и отделеното време. 
Светли  Hug vousetmoi  Hug Цвети   Hug Дулсе  Hug Пит  :hug:mumbas   Hug pomeranche  Hug Тара  Hug Дарья  Hug Кескинова  Hug krasminikif  Hug Джули  Hug  jodyto  Hug rozelin  Hug Лукреция Hug Веселина  Hug Френи  Hug  mariana tv  Hug shushkova   Hug Magdi  Hug boobi 700  Hug skofiild   Hug 512   Hug yprak  Hug margc  Hug Lelya D   Hug galka05  Hug Anita  Hug kirionka  Hug gostenka68  Hug


Кескинова  Hug хубаво нещо ти предстои, пожелавам ти само лека подготовка и прекрасно изкарване. Живи здрави да са ти  Heart Eyes

Феновете си мечтаят


# 740
  • Мнения: 658
Няколко снимки от премиерата на новия филм на Ракеш


gif hosting

screen shot pc

free upload image

photo hosting

# 741
  • Мнения: 119
Мдааа Ритик моят №1, по-сериозно казано заплени ме  не само физиката а и мисленото, филисофията му за живота  иии т.н. Джони също хваща окото, но от него съм гледала много малко Laughing Ако си гледала клипчето с Кангана, ако не се лъжа newsm78 и нормално да се разхълцаш, то там са едни сцени Crazy А ти разлиствай в книгата, за мен е необятна и все така, неразбрана. Всъщност колкото повече научавах, толкова повече не ги разбирах. Така съм и до сега Wink
Именно клипчето с Кангана гледах и то неведнъж...признавам си. Понеже навсякъде се коментира, че индийците са много целомъдрени, не разголват телата си, не показват мераците си, не споделят чувствата и емоциите си...та  това което видях в клипа направо ме хвърли в музиката.
То и аз така усещам нещата.... че не отиват на добре Joy...Колкото повече знам...май толкова повече не знам....Аз за това я разлиствам много бавно и старателно.

# 742
  • Мнения: 119
Няколко снимки от премиерата на новия филм на Ракеш


gif hosting

screen shot pc

free upload image

photo hosting

Саная е много шикозна лейди. Има стил това момиче! И Мохит е очарователен. И изглеждат обичащи и обичани! Сладури са!

# 743
  • Мнения: 78
 
Ритик Рошан  "гръцкият бог с медените очи" ...той ме " отвя " на Изток към Индия. Laughing



С дебютният си филм през 2000г печели 2 лични награди - за най-добър дебют и за най-добър актьор.
А самият филм"Kaho Naa Pyaar Hai" влиза в книгата на рекордите през 2003 за най-много спечелени награди в Боливуд – общо 102!


Уникален е...и има 2 палеца на дясната ръка.

Общи условия

Активация на акаунт