Mango online магазин-8 тема

  • 131 098
  • 729
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 608
И аз току що си получих късите панталонки от 5лв, препоръчани тук. Много съм доволна, още повече, че наистина пристигнаха без доставка  Party

Как така без доставка ? Rolling Eyes Следя ви но нещо съм изпуснала  Hug

# 226
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 876
И аз току що си получих късите панталонки от 5лв, препоръчани тук. Много съм доволна, още повече, че наистина пристигнаха без доставка  Party

Как така без доставка ? Rolling Eyes Следя ви но нещо съм изпуснала  Hug


Сигурно иска да каже, че поръчката ѝ е била над 100 лв. и е била с безплатна доставка. Peace

# 227
  • Мнения: 6 582
И аз току що си получих късите панталонки от 5лв, препоръчани тук. Много съм доволна, още повече, че наистина пристигнаха без доставка  Party

Уж ви следя редовно пък съм изтървала май.Как без доставка, код ли има в момента някакъв за безплатна доставка? Embarassed

Бях писала по-напред, първо ми начисли доставка, после ме уведомиха, че едните панталони са свършили и ми излезе нова сметка без доставка, явно нещо бъг в системата. И наистина днес платих само панталонките  на куриера. Поръчката ми беше за 18лв - 3 чифта панталонки, едните от които свършил моя номер.

# 228
  • Мнения: 125
И аз си чакам първата самостоятелна поръчка  Simple Smile и като за първи път платих с карта, дано нямам проблем при доставката да не ми искат отново да плащам  Confused

# 229
  • Мнения: 4 202
И аз си чакам първата самостоятелна поръчка  Simple Smile и като за първи път платих с карта, дано нямам проблем при доставката да не ми искат отново да плащам  Confused

Има ли такива случаи?
И аз чакам поръчка платена с карта.

# 230
  • Мнения: 899
Няма такъв случай. Щом сте си платили, ще си ги получите само срещу подпис.

# 231
  • Мнения: 125
Няма такъв случай. Щом сте си платили, ще си ги получите само срещу подпис.

Благодаря за отговора! Надявам се да няма проблем, тъй като при съвместната ни поръчка с една приятелка имаше липси в доставката и в момента чакаме отговор от сайта  Cry

# 232
  • София
  • Мнения: 2 799
И аз си получих късите панталони. И в трите цвята, естествено  Mr. Green
Платих си доставка, но ... при положение, че са 5 лв. - няма да коментирам  Grinning
Много са хубави  Heart Eyes

# 233
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 036
Аз имам въпрос....
Има ли някаква закономерност по която нещата от основния сайт преминават в аутлета?

# 234
  • Мнения: 70
Здравейте, харесала съм си еспадрили от аутлета, обаче са в секция plus size. Разбирам, че явно там има по-големи размери дрехи, но за обувките какво трябва да означава?

# 235
  • Добрич
  • Мнения: 797
Не знам за обувките какво означава, но аз си поръчах портомоне от тази секция и е по- голямо от стандартно, по дълбоко.

# 236
  • Мнения: 5 587
Момичета, имате ли наблюдение дамска номерация XXS на кой детски номер съответства?

# 237
  • Мнения: 1 894
Аз имам въпрос....
Има ли някаква закономерност по която нещата от основния сайт преминават в аутлета?

да.

нещата от намалението миналото лято, сега са в аулета - с много по-малко намаление от сайта по време на същинските намаления миналото лято. Ще се изравнят с онези цени през лятото, възможо е да е към края на лятото. Съответно сега в аулета зимните неща са стигнали горе-долу цените от миналата годин апо това време в основния. В аутлета има и много стари неща, които просто си висят там.

Пускат нещата сезонно в аутлета - зимните неща: есента, а пролетните, може и почти веднага, но на различни цени.

# 238
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 036
Значи, в основния сайт на разпродажба цените са по-ниски от тези в момента в аутлета?
Аз пък си мислех, че от това по-ниски няма накъде...

# 239
  • Мнения: 576
получих http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/winter-sale/trousers/stre … mp;p=5&page=1 размер 36 отговаря си много хубав
http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T3/fotos/S20/33010014_02.jpg  много хубава отговаря си деколтето е доста широко

Общи условия

Активация на акаунт