Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~81~

  • 25 550
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 872
Добър вечер на всички HugЕви HugМиме HugНерваче HugИрка Hugблагодаря за озети,снимки,фрагче и.т.н.Тарък затъва в блатото все повече и повече  ooooh! Зезето и тя ужас горкия Кемал ooooh!

Заради тея тримата-Озан, Зезе и Тарък няма да  видим севда скоро...карата е на дневен ред...

# 691
  • София
  • Мнения: 13 689
Неслиханчето  love001



И да не занемаряваме патрона  Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 7 162
Аууу,на Емир му запари под дупето и бърза извади снимките  Laughing

Благодаря ви за фрага и превода  Hug Hug bouquet bouquet

За Тарък думи нямам  ooooh! като за човек,хващащ пистолет за първи път,хич нямаше притеснения,че може да гръмне  ooooh!

# 693
  • Мнения: 1 367
Добър вечер на всички HugЕви HugМиме HugНерваче HugИрка Hugблагодаря за озети,снимки,фрагче и.т.н.Тарък затъва в блатото все повече и повече  ooooh! Зезето и тя ужас горкия Кемал ooooh!

Заради тея тримата-Озан, Зезе и Тарък няма да  видим севда скоро...карата е на дневен ред...
Терзи Hug и аз така мисля беше каквото беше в 14 еп оттук до края на сезона само кара ни чака  ooooh!

# 694
  • София
  • Мнения: 13 689
Малко  клюки около известните турски артисти


Вече официално е ясно кога и къде двама от най-харесваните и известни турски актьори Кенан Имирзалъоулу и Синем Кобал ще сключат брак!
Кенан и Синем ще сключат брак на 21 май т. г. в живописното курортно градче Айвалък, намиращо се на турския остров Джунда! Подготовката за сватбата между двадесет и осем годишната актриса и четиридесет и две годишния актьор вече е започнала, като е в началните си приготовления.

# 695
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Малко  клюки около известните турски артисти


Вече официално е ясно кога и къде двама от най-харесваните и известни турски актьори Кенан Имирзалъоулу и Синем Кобал ще сключат брак!
Кенан и Синем ще сключат брак на 21 май т. г. в живописното курортно градче Айвалък, намиращо се на турския остров Джунда! Подготовката за сватбата между двадесет и осем годишната актриса и четиридесет и две годишния актьор вече е започнала, като е в началните си приготовления.
айде да им е 4естито  Peace

мале 14 год разлика  ooooh!

# 696
  • София
  • Мнения: 13 689
Кой от кого копира  newsm12



Според мен всичките копират от Бу и Фе newsm47

Последна редакция: пн, 01 фев 2016, 22:17 от БлагаВест

# 697
  • Мнения: 21 201
Малко  клюки около известните турски артисти


Вече официално е ясно кога и къде двама от най-харесваните и известни турски актьори Кенан Имирзалъоулу и Синем Кобал ще сключат брак!
Кенан и Синем ще сключат брак на 21 май т. г. в живописното курортно градче Айвалък, намиращо се на турския остров Джунда! Подготовката за сватбата между двадесет и осем годишната актриса и четиридесет и две годишния актьор вече е започнала, като е в началните си приготовления.
newsm09

Тарък не ме изненада с действията си, очаквах го, за мен той е предвидим герой, както и Зезе, и Озко, и тем подобни същества от рода на Емко. Peace
Тази повтаряемост на сцени не е отсега, демек топлата вода е отркита още от ерата на динозаврите Mr. Green в техните Дизита, то няма как и да бъда другояче при това бълване на сериали на конвейер, ooooh! и не след дълго капещи като круши 80% от тях. #Crazy

# 698
  • Мнения: 30 820
Кво се пулите бе ooooh! за шалварите си е нормална разлика Naughty

Здрасти Hug Hug Hug Hug

# 699
# 700
  • Мнения: 9 532
Добър вечер на всички HugЕви HugМиме HugНерваче HugИрка Hugблагодаря за озети,снимки,фрагче и.т.н.Тарък затъва в блатото все повече и повече  ooooh! Зезето и тя ужас горкия Кемал ooooh!

Заради тея тримата-Озан, Зезе и Тарък няма да  видим севда скоро...карата е на дневен ред...
Терзи Hug и аз така мисля беше каквото беше в 14 еп оттук до края на сезона само кара ни чака  ooooh!
Кара,кара ,ама ще си изгубят зрителите .Един сериал е успешен ,когато има от всичко .Не може само ред сълзи ,ред сополи .Трябва и малко смях и много ашк ,нали?

# 701
  • Мнения: 30 820
Добър вечер на всички HugЕви HugМиме HugНерваче HugИрка Hugблагодаря за озети,снимки,фрагче и.т.н.Тарък затъва в блатото все повече и повече  ooooh! Зезето и тя ужас горкия Кемал ooooh!

Заради тея тримата-Озан, Зезе и Тарък няма да  видим севда скоро...карата е на дневен ред...
Терзи Hug и аз така мисля беше каквото беше в 14 еп оттук до края на сезона само кара ни чака  ooooh!
Не вярвам Peace

# 702
  • София
  • Мнения: 13 689
Добър вечер на всички HugЕви HugМиме HugНерваче HugИрка Hugблагодаря за озети,снимки,фрагче и.т.н.Тарък затъва в блатото все повече и повече  ooooh! Зезето и тя ужас горкия Кемал ooooh!

Заради тея тримата-Озан, Зезе и Тарък няма да  видим севда скоро...карата е на дневен ред...
Терзи Hug и аз така мисля беше каквото беше в 14 еп оттук до края на сезона само кара ни чака  ooooh!
Не вярвам Peace
Ренка и аз  Naughty
---------------------------
Каква промяна за две години  Heart Eyes


Последна редакция: вт, 02 фев 2016, 00:19 от БлагаВест

# 703
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Добро утро  Hug Hug Hug

# 704
  • Мнения: 9 532
 HugДобро утро и от мен !

Общи условия

Активация на акаунт