Частни детски градини - София (тема 10)

  • 108 091
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 417
Здравейте, тази каса деи бамбини някой да и знае цената, и някакви отзиви за нея, ако някой може да ме посъветва накъде да се насоча интересуват ме кварталите около Южен парк. Благодаря. Не съм наясно малкия е на 2г.имам време или нямам от септември ясла ли е градина ли е, докъм 3 г.си мисля, че някъде трябва да се ориентирам. Моля за помощ.

# 676
  • Мнения: 408
Здравейте,

И аз съм в търсене на частна ясла. Прочетох темата и се насочих към Славейче според коментари и локация. Видяхме я, обаче аз лично съм малко разочарована. Не ми се стори много чисто, стаите миришеха на спарено и децата не ми изглеждаха особено щастливи (което е изцяло субективно мнение, може всъщност да са си били съвсем наред). Нормално ли е да мирише на спарено по детските заведения? Преди време посетихме един дом и там също беше така...На мен ми е трудно да го възприема, но допускам че може аз да греша и затова питам как е по детските заведения, които сте посетили.

Може ли да ми препоръчате някоя друга частна ясла в района на СУ, Парка Заимов, Докторската Градина, центъра като цяло, Св. Троица и околните й квартали или някъде по Цар Борис III?

До парка Заимов са Cosmos Kids. На мен ми бяха много симпатични, особено ми харесаха двамата преподаватели на яслата - от 1-2 год. и от 2-3 год, но не знам, дали са все още са те на тези групи. Аз бях ходила преди 4 години, по стечение на обстоятелствата не записахме детето, но много ми допаднаха. Въпросните преподаватели имаха много добър английски, за разлика от една от учителките, които чух на по-големите деца. Много зависи, какво точно търсите, защото там и таксата е значително по-висока от Славейче, но и децата са много по-добре занимавани и гледани.

# 677
  • София
  • Мнения: 1 635
Cosmos Kids са в Бояна-Киноцентъра от година-две. Ходих да ги видя миналата година. Не знам дали са си оставили базата в центъра. И аз съм с положителни впечатления иначе.

# 678
  • София
  • Мнения: 555
mmmmm, благодаря за предложението но изглежда са изцяло в Драгалевци. Таксата не ми е определяща на този етап, стига да ми харесат условията и да е сравнително удобно.

# 679
  • Мнения: 408
mmmmm, благодаря за предложението но изглежда са изцяло в Драгалевци. Таксата не ми е определяща на този етап, стига да ми харесат условията и да е сравнително удобно.

Жалко, че са се преместили. Сещам се за още една градина, която се дискутираше преди време тук. пак в района на ул. Раковски - Бръмбазък, но нямам лични впечатления за нея. На снимките изглеждаше симпатично. Имаха камери за родителите да следят и някакъв план за преходна адаптация.

# 680
  • София
  • Мнения: 555
mmmmm, благодаря за предложението но изглежда са изцяло в Драгалевци. Таксата не ми е определяща на този етап, стига да ми харесат условията и да е сравнително удобно.

Жалко, че са се преместили. Сещам се за още една градина, която се дискутираше преди време тук. пак в района на ул. Раковски - Бръмбазък, но нямам лични впечатления за нея. На снимките изглеждаше симпатично. Имаха камери за родителите да следят и някакъв план за преходна адаптация.

Безкрайно много благодаря - изглежда обнадеждаващо, сега ще я проверя! bouquet

# 681
  • Мнения: 747
Някой има ли информация за Happy house в кв.Витоша?

# 682
  • Мнения: 189
Някой има ли информация за Happy house в кв.Витоша?
Ще имам от другата седмица една позната има среща До колкото знам имат доста желаещи.Таксата е 550-600 лв не помня точно.Работят от 9 до 19 ч.Допълнително инфо в последствие Simple Smile

P.S Аз лично съм избрала друга градина за детето си  както съм писала в предишни пост но моя позната ще ходи и ще дам информация.

Последна редакция: чт, 09 мар 2017, 22:29 от Teriska

# 683
  • Мнения: 747
Много ще съм благодарна ☺

# 684
  • Мнения: 838
Вече почти не сме за тази група, но пиша само, за да попитам:
някой има ли инфо за ЧДГ, в която предлагат почасово или дневно гледане на дете?
Само за определени дни и часове?

# 685
  • София
  • Мнения: 10 825
Само някой нелицензиран детски център. В детска градина - не.

# 686
  • Мнения: X
Здравейте, тази каса деи бамбини някой да и знае цената, и някакви отзиви за нея, ако някой може да ме посъветва накъде да се насоча интересуват ме кварталите около Южен парк. Благодаря. Не съм наясно малкия е на 2г.имам време или нямам от септември ясла ли е градина ли е, докъм 3 г.си мисля, че някъде трябва да се ориентирам. Моля за помощ.

Детска градина е, не ясла, но по изключение взимат деца преди да са станали на 3г. Най-добре е да се говори с тях. Като отзиви - моите са прекрасни, детето ми е там за последна година, започна на 3 без няколко месеца и за цялото време на практика няма нищо, от което дори да ми хрумне да се оплача. Има много добре поддържан двор, който се ползва активно, има много мисъл и грижа за децата, редовна обратна връзка към родителите, чудесна среда за развитие. Писала съм и назад в темата, да не звучи като реклама. Да не пропусна, че има и много сериозен интерес, така че е добре да се видите по-рано с тях ако имате желание да запишете детето точно там.

# 687
  • София
  • Мнения: 11 568
Някой има ли информация за Happy house в кв.Витоша?

Детето ми я посещаваше. Изключително съм доволна. Грижат се добре за децата, имат хубав двор и е от 8.30 или от 8, не от 9. Таксата последно беше 580.

# 688
  • Мнения: 417
Здравейте, тази каса деи бамбини някой да и знае цената, и някакви отзиви за нея, ако някой може да ме посъветва накъде да се насоча интересуват ме кварталите около Южен парк. Благодаря. Не съм наясно малкия е на 2г.имам време или нямам от септември ясла ли е градина ли е, докъм 3 г.си мисля, че някъде трябва да се ориентирам. Моля за помощ.

Детска градина е, не ясла, но по изключение взимат деца преди да са станали на 3г. Най-добре е да се говори с тях. Като отзиви - моите са прекрасни, детето ми е там за последна година, започна на 3 без няколко месеца и за цялото време на практика няма нищо, от което дори да ми хрумне да се оплача. Има много добре поддържан двор, който се ползва активно, има много мисъл и грижа за децата, редовна обратна връзка към родителите, чудесна среда за развитие. Писала съм и назад в темата, да не звучи като реклама. Да не пропусна, че има и много сериозен интерес, така че е добре да се видите по-рано с тях ако имате желание да запишете детето точно там.
И аз си мисля чак за след лятото, есента нещо ще минал 2г и половина, благодаря за информацията само може ли да ми кажете каква е таксата, никъде не пише. Благодаря.

# 689
  • София
  • Мнения: 555
В Бръмбазък приемат след 1г4м, така че засега не ме устройват. Може ли да ми препоръчате нещо в Бояна?

Общи условия

Активация на акаунт