килограми

  • 1 857
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 382
И аз свалих към 6-7,при 15 качени. Все още имам да свалям 4-5  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 3 818
Свалих 6кг в болницата, но след това за 3-4дни свалих още 4, без никакво усилие от моя страна. Та от 20 останаха 10 да боря. Сега е останал 1 мижав килограм, който ми къса нервите Laughing (и още 15-тина от преди раждането ама за тях няма да приказвам Wink )

п.п. Забравих да кажа- бебата се роди 3.100

# 17
  • София
  • Мнения: 39 765
Различно. При мен бяха 10.

# 18
  • Мнения: 337
Някъде в началната страница в някоя от темите пишеше средно колко се сваля но не се сещам точно къде беше, но си спомням какво пишеше: плацента 1,5 кг., околоплодни води 1,5 кг., допълнителна кръвна маса 0,5 кг., бебе около 3,0 кг и смяташ, това прави около 6,5 кг, но зависи от много неща. При мен беше повече защото и бебо беше голям, от родилното излязох с 9 кг по-лека, като сигурно съм свалила 1 или 2 кг там защото храната за кърмеща и току що родила жена е доста некалорична и абсолютно безвкусна а не можеш да караш на сладки неща защото бебето се изнервя, така че и там малко може да свалиш. Сега обаче съм си толкова колкото излязох от родилното, кърмя но и не отслабвам защото мъжа ми ме преследва да се храня и си мисли че трябва да поглъщам колкото него храна /нали сме били двама Laughing/ но се надява като спря да кърмя да отслабна защото към качила окло 13 кг и нищо не ми става  Sick. Има обаче жени които си свалят докато кърмят, всичко е доста индивидуално, тук някъде във форума прочетох че една мама даже наддавала и питаше дали е така при другите, успокоявам се че поне не дадавам въпреки че си похапвам ужасно много и напоследък доста и сладичко  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 301
Свалят се някъде към 5-7 кг. До края на първия месец бях на предишните си килограми. Лошото е, че докато се кърми обикновенно пак се наддава. Това в случай, че не внимаваш с храната и хапваш повечко "за да има кърма"

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
През бременността качих 12кг., родих бебе 2950гр. и излязах от болницата минус 4кг ConfusedСвалих ги с доста услилия.

# 21
  • Мнения: 513
През бременността качих 12кг., родих бебе 2950гр. и излязах от болницата минус 4кг ConfusedСвалих ги с доста услилия.
Същата работа  Mr. Green само дето бебка беше 3.300кг .

# 22
  • Мнения: 2 381
През бременността качих 24кг, след изписването бях свалила 11.Сега имам още 6 излишни килца WinkНикакви усилия не съм правила; по-малко сън-това е Confused

# 23
  • Мнения: 247
И аз бях -7, когато излязох от болницата (бебе Боян се роди 3850;52см), а два месеца след това смъкнах още 11кг Grinning За информация разчитам главно на нета  Hug

# 24
  • у нас
  • Мнения: 660
Качих 25кг.От болницата излязох по-лека с 8кг.Свалих ги всичките с малко усилия.Сега пак дебелея.

# 25
  • varna
  • Мнения: 404
доста е индивидуално това с килограмите!но май в повечето случаи се сваля между 5 и 10 кг.

# 26
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Аз качих 8 кг. в болницата свалих 5-6 кг. Искам само да кажа, че аз лично не съм съгласна, че по време на кърменето се наддава пак. обикновено ако се наддава то е защото започваме да се тъпчем като за световно да не би да ни спре кърмата. Само, че количеството на храната не влияе на количеството на кърмата, а качеството на храната влияе на качеството на кърмата. По мои наблюдения дори по време на кърмене при нормално хранене се смъкват повечето от килограмите, а след като се спре да се кърми тогава обикновено следва напълняване. Това е мое мнение не ангажирам никого с него. Нека и други мамчета да кажат. Знам, че написаното не е по-темата, но понеже едно от майчетата е споменало за напълняването по време на кърмене та затова се включих. Леко раждане ти желая и не им мисли толкова на килограми, после ще се подкрепяме в свалянето им с някоя диетка.  Peace Успех!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз качих 14 и в болницата оставих 7.Имам още 2 за сваляне.

# 28
  • Мнения: 559
Аз качих 15кг, с раждането свалих 8кг.След това за 7 месеца без въобще да се ограничавам / даже си хапвам прекалено добре,защото се кърмим все още / свалих 6 кг и ми остават 1-2 още. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 425
Аз качих 9 кг., родих 2,7 кг бебе и като се прибрахме в къщи бях -5кг.
Остналите кг. ги свалих първата седмица.А сега в момента съм и доста по-слаба от преди да забременея.

Общи условия

Активация на акаунт