Петък вечер - мъжката вечер !!!

  • 2 591
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 925
#Cussing outНо що се отнася до съвместните забавления - много трудно го навивам, за каквото и да било!Но това е друга тема Wink
И при нас е така... все аз съм инициатор, иначе ще си седим нон-стоп вкъщи. Много рядко излизаме, защото аз съм на английски до 21ч. и после съм капнала. Оставаме забавленията за събота вечер.

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Моето мило си излиза не само в петък,но когато му се излиза-аз си бременея щастливо и никъде не ми се ходи.

# 17
  • Мнения: 4 546
при нас мъжките вечери са изключение. ако излизаме някъде вечер, почти винаги сме заедно. неделя сутрин е неговото време. той става рано и отива на кафе с приятели, а аз се излежавам до късно.

# 18
Определено в петък всеки се забавлява както намери за добре.Например снощи -салатка ,ракийка с още две мацки и в къщи щото нямаше на кой да метна малката,а мъжо незнам,но каза че довечера сме щели да ходим заедно някъде(не съм очарована ама айде) newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 1 511
От заглавието си помислих,че в петък вечер скиториш без жена ти! Thinking
А каква приятна изненада!  Hug

Колкото до нашия случай-ние и без това се виждама само в петък вечер,събота и неделя....нон-стоп сме заедно! И мнооого пътуваме! Накъдето ни видят очите...и малкият вече свикна и няма проблеми от изминаваните километри!  Crazy

# 20
  • Мнения: 7 430
При нас всеки петък вечер мъжОто е на работа (до 1ч.) Cry ама и да не беше тук по заведения кой ти ходи ooooh!
Най - много някъде на гости или у нас да дойде някой - това е развлечението  Peace

Общи условия

Активация на акаунт