От Франция до България - превоз на покупките ни (24)

  • 97 026
  • 517
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 695
Значи не се отказвам и продължавам да пробвам ... благодаря

# 451
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Нито един превозвач от Франция ли няма?

# 452
  • Мнения: 1 480
Май няма....само гледам намаленията и плача

# 453
  • Мнения: 143
за съжаление няма, така се оказва Sad(((

аз се регнах в немския доставчик няма да спра аз да поръчвам, това е ясно!!!!!!!:bowtie: bowtie: bowtie: bowtie: bowtie:

# 454
  • Мнения: 9 865
Е, не, тотално се отчаях, а бях си заплюла спално бельо, толкова ме е яд Sad
И аз така - ПЛАЧА направо.
От Ларедут.фр цената е страхотна, от .ком ми идва двойна кажи-речи.
Имам сигурно над 7-8 годишно спално бельо от ларедут, което още става, но исках да освежа наличностите, перфектни са им нещата, но не било писано.
Хич не ми се ще да ангажирам познати, които живеят там, ама може и да се наложи за 1-2 поръчки.

Толкова ли е неизгодно да се доставя от Франция... защо всички се отказаха?

# 455
  • Мнения: 15
А директно как да поръчам, не съм поръчвала до сега?

# 456
  • Плевен
  • Мнения: 984
Е, не, тотално се отчаях, а бях си заплюла спално бельо, толкова ме е яд Sad
И аз така - ПЛАЧА направо.
От Ларедут.фр цената е страхотна, от .ком ми идва двойна кажи-речи.
Имам сигурно над 7-8 годишно спално бельо от ларедут, което още става, но исках да освежа наличностите, перфектни са им нещата, но не било писано.
Хич не ми се ще да ангажирам познати, които живеят там, ама може и да се наложи за 1-2 поръчки.

Толкова ли е неизгодно да се доставя от Франция... защо всички се отказаха?
За чаршафите дори е по-изгодно особено, както сега са намалени...а с код  Хепи, ако е активен, е идеално...За тежки неща, евтини, директната доставка е най-добре. На мен ми липсва посредник за скъпите, но качествени и на страхотна цена неща, но засега се въздържам. Хванах последния влак с едни пуловери на Том Тейлър, сега гледам, че са по 12евро, което пак не е лоша цена с код хепи, но вески си преценява.
geriq - пишеш си адреса и сменяш страната да е България, това на втора стъпка.

# 457
  • Мнения: 15
На Еконт адреса  ли или домашния адрес?

# 458
  • Мнения: 143
На Еконт адреса  ли или домашния адрес?


твоя адрес си пишеш, на Еконт ще плащаш за доставка и на тях, няма смисъл, а ако пишеш дом.адрес ти доставят на входа:))), аз навремето така поръчвах когато беше изгодно от Ларедут, ехххх какви поръчки валяха тогава :crying :crying :crying :crying :crying

и аз плача като вас, затова минах на С§А.де, едно, че няма доставчик от Франция, иначе си поръчвах от фр. сайт на С§А, в Ларедут вече не е същото от много време, откакто няма кодове, голямо целене падаше с генератора, но пък си струваше, толкова изгодни неща имам, че сърцето ми се свива..............

 

 




 

 

Последна редакция: ср, 11 юли 2018, 20:51 от megy_25

# 459
  • Мнения: 15
А намалението в ларедут до кога е, знаете ли?

# 460
  • Мнения: 143
А намалението в ларедут до кога е, знаете ли?


до 07/08/2018 ще е :Simple Smile))

# 461
  • Мнения: 2 847
Днес попаднах на страхотна оферта от Амазон ,но не доставят до БГ точно това.Мислех да пусна до UK или до Германия до адрес на Габко ,не ми се получи.Само до френски адрес може.Много ме е яд.Проверих Лерон ,ама нямат френски адрес.Никой друг ли не предлага?Да му се не знае!

# 462
  • NE
  • Мнения: 10 999
За съжаление в момента няма превозвач от Франция. Последният се отказа.

# 463
  • Мнения: 15
А намалението в ларедут до кога е, знаете ли?


до 07/08/2018 ще е :Simple Smile))

# 464
  • Мнения: 15
Благодаря! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт