Много чувствително дете!

  • 6 215
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Благодаря ви,мамчета! Wink
Може да сте прави,че да си чувствителен е хубаво,но ако е прекалено май не е много добре! Rolling Eyes
Освен,че е плачлив е много наивен и добродушен,кой каквото му каже и изпълнява,на мама будалицата! Hug Иска ми се да е по-оперен и джаста-праста,да има собствено мнение и да не се дава на никой,ама не би! Tired

Хи- хи , като влезе в пубертета ще видиш  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 283
Благодаря ви,мамчета! Wink
Може да сте прави,че да си чувствителен е хубаво,но ако е прекалено май не е много добре! Rolling Eyes
Освен,че е плачлив е много наивен и добродушен,кой каквото му каже и изпълнява,на мама будалицата! Hug Иска ми се да е по-оперен и джаста-праста,да има собствено мнение и да не се дава на никой,ама не би! Tired

Хи- хи , като влезе в пубертета ще видиш  Mr. Green

ааа,не си мисли,че изпълнява това което ние с татко му му кажем,неее Naughty Но слуша другите деца,без да си дава сметка дали е правилно или не  Tired

...какво ще видя?! Rolling Eyes
Само да не ми реве след всяко момиче,чеее  ooooh!

# 17
  • Мнения: 3 405
[Само да не ми реве след всяко момиче,чеее  ooooh!

Момичетата ще реват след него, ще видиш Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 255

Хи- хи , като влезе в пубертета ще видиш  Mr. Green

Тогава става още по-трудно  #Crazy моя голям разбойник от малък е много чувствително хлапе - лесно се разплаква, лесно се натъжава и страни от децата, за да не му се смеели, а сега нещата просто .... незнам накъде по-зле може да стане  Shocked все е неразбран и неоценен миличкия и един такъв нещастен  Cry
Вече незнам с какво да го провокирам и зарадвам, непрекъснато говорим за хубавите неща, за малките радости и т.н. и се надявам да мине по-леко тоз период и да не вземе да забрави, че живота е хубаво нещо  Joy
Ама, че се отнесох  newsm78
Трудно е с такива хлапета, но пък са толкова нежни и обичливи  hahaha  Two Hearts

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Хи- хи , като влезе в пубертета ще видиш  Mr. Green

Тогава става още по-трудно  #Crazy моя голям разбойник от малък е много чувствително хлапе - лесно се разплаква, лесно се натъжава и страни от децата, за да не му се смеели, а сега нещата просто .... незнам накъде по-зле може да стане  Shocked все е неразбран и неоценен миличкия и един такъв нещастен  Cry
Вече незнам с какво да го провокирам и зарадвам, непрекъснато говорим за хубавите неща, за малките радости и т.н. и се надявам да мине по-леко тоз период и да не вземе да забрави, че живота е хубаво нещо  Joy
Ама, че се отнесох  newsm78
Трудно е с такива хлапета, но пък са толкова нежни и обичливи  hahaha  Two Hearts

Той тепърва влиза в пубертета.......Любовните изживявания много променят хората.....изведнъж може да се окаже, че синът ти е бунтар- да те изненада с нова пънк прическа...или да стане Хеви метълист.........или да се окаже смел като тигър заради някое момиче или пък обикновен ревльо.......Ще видиш

# 20
  • Мнения: 1 234
Като се замисля, аз също бях такова дете, но вярвай ми пубертета променя много...тогава станах друг човек, силна, уверена, твърда...После и много други неща ме промениха, но определено мисля, че е в добра насока промяната..../мъжа ми не мисли същото Laughing/

# 21
  • Мнения: 2 255
.....изведнъж може да се окаже, че синът ти е бунтар- да те изненада с нова пънк прическа...или да стане Хеви метълист.........или да се окаже смел като тигър заради някое момиче .....

Ееее, а дано де по-добре така, отколкото просто ревльо  hahaha

# 22
  • София
  • Мнения: 39 771
Ееее, а дано де по-добре така, отколкото просто ревльо  hahaha
Ааа, децата се променят.

Общи условия

Активация на акаунт