За самохвалството

  • 41 130
  • 652
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 259
Аз си събирам шапките за къпане от хотелите  Embarassed.
Ако си ги използваш вкъщи, не е проблем. Peace : ) Стига само да не ги складираш в кутия от обувки над гардероба. Grinning

В моята вселена няма значение с какъв потник ще си, нито колко ти е голям задника, за да се чувстваш доволен и щастлив. А с това откровено мога да се похваля, че не ме оценяват по това и самочувствието ми не пада заради това.
+1

# 631
  • Мнения: X
Кикаморче, и аз чета от книги, но злия си характер не го давам.  Naughty

Мога ли да се изфукам с книга с дебели корици и златни букви, издание на Окфсорд? Даже я попрочетох.  Flutter
Скрит текст:
Един човек на улицата ми я подари, не съм ходила до Оксфорд да ми я връчат. Май беше пиян. И англичанин. Mr. Green

Последна редакция: нд, 07 фев 2016, 23:55 от Анонимен

# 632
  • Мнения: 3 784
Знаех си аз, че не се разхождам по правилните улици. Не мога да се похваля днес с нищо, но сега завиждам на Чек. По темата съм, значи.  Mr. Green

# 633
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И на мен нищо не ми подаряват на улицата, нищо че пияни англичани тук под път и над път Laughing. Поне в баровете са склонни да черпят Mr. Green

# 634
  • Мнения: X
Хаха, сега си видях поста и забелязах, че съм пропуснала да напиша, че книгата е събрани съчинения на Шекспир. Голям фън ви казвам е четенето, а си представете и пиян човек, който я подарява на непознати.   Joy

# 635
  • Мнения: 3 784
Чек, сега, ако кажеш, че са късните му комедии, направо хващам самолета за Малта и идвам да се разхождам, пък дано го срещна и му се намира още един том.  Laughing

# 636
  • Мнения: X
Ако имам батерия на камерата, ще ти щракна съдържанието и корицата.  Grinning

Ето:

Скрит текст:
Ако не се чете, вземай Джо и скачайте на Уизейър.  bowuu
Пфу, то било Кеймбридж, не Оксфорд. Язък за фукнята ми.  Blush






Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 00:23 от Анонимен

# 637
  • Мнения: 3 784
Сърцето ми прескочи и люто завидях. Не че не може да я купим за 200лв, но съвсем друга е емоцията спонтанно да ти я подарят, на морски фон.

Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 23:18 от Вещица в чужбина

# 638
  • Мнения: 7 519
Фукня Simple Smile
 

# 639
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ники, стягай куфарите и си правим среща при Чек Laughing Ти блондинка, аз брюнетка, все на една ще се усмихне английското щастие, пък после ще делим Mr. Green

(между другото, този уикенд препрочитам "Зимна приказка", като не успях да се уредя да намеря балета, поне първоизточника да си припомня Crossing Arms)

# 640
  • Мнения: 7 171
Сърцето ми прескочи и люто завидях. The complete Complete, няма шест-пет. Не че не може да я купим за 200лв, но съвсем друга е емоцията спонтанно да ти я подарят, на морски фон.



Искам да се изфукам, че и аз я имам. Купих я от Value Village за 5-6 долара. И други луксозни издания имам, пак от там. Хората явно не си ценят книгите. Добре поне, че ги носят за рециклиране, а не ги горят в печката.

# 641
  • Мнения: 2 259
Ако имам батерия на камерата, ще ти щракна съдържанието и корицата.  Grinning

Ето:

Скрит текст:
Ако не се чете, вземай Джо и скачайте на Уизейър.  bowuu
Пфу, то било Кеймбридж, не Оксфорд. Язък за фукнята ми.  Blush






Като видях книгата се сетих за цитат от Richard III от 'Влакът беглец':
''Във всеки звяр се крие капка милост, в мен я няма - значи звяр не съм''.

# 642
  • Мнения: 30 802
Все си мисля, че Шекспир не е за четене, а за гледане. В тоя смисъл притежаването на книгата е вид козметична култура, точно както се придаваше свръхценност на нотите като физически обект. А всъщност да кажем 30% от Шекспир е солени шегички за забавление на публиката.

Обаче е ценна историята да ти подарят книгата. Аз пък един ден си купих Моби-Дик за левче.

# 643
  • Мнения: 12 473
Явно всички сме на тема книги.
Снощи си направих чудна поръчка и сега си я чакам с нетърпение.
Няколко дни само с книгите.. Heart Eyes

# 644
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Аз изглежда съм се объркала Rolling Eyes
Помислих, че темата е за друго Blush
А, то, всеки се хвали с нови неща Peace

Общи условия

Активация на акаунт