Лека продължителна температура ( 37,5° два месеца)

  • 3 954
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 174
Тестове сме правили, излезнаха отрицателни. Нямаме животно. Два месеца е без пристъп, това й е рекорд досега, но пък се появи температуратА.

# 16
  • Мнения: 1 565
При какви доктори забога водите детенцето ,че да не могад да открият причина за температурата може да бъде абсолютно всичко.Сменете си лекарите и си намерете кадърен детски лекар.! Два месеца температура не ви ли се струва че нещо не е наред?

# 17
  • Мнения: 174
При какви доктори забога водите детенцето ,че да не могад да открият причина за температурата може да бъде абсолютно всичко.Сменете си лекарите и си намерете кадърен детски лекар.! Два месеца температура не ви ли се струва че нещо не е наред?
Естествено, че ми се струва, щом съм стигнала да пиша дори тук, вие как мислите?

# 18
  • Мнения: 1 565
При какви доктори забога водите детенцето ,че да не могат да открият причина за температурата може да бъде абсолютно всичко.Сменете си лекарите и си намерете кадърен детски лекар.! Два месеца температура не ви ли се струва че нещо не е наред?
Естествено, че ми се струва, щом съм стигнала да пиша дори тук, вие как мислите?
  От къде сте мога да ви препоръчам детско отделение град Трявна гарантирам ,че ще открият причината за няколко дена.Доктор Пашова детски педиатър . Но сигурно ще ви е далеко.Болницата е като хотел има баня постоянно топла вода ,легла за майките и децата ,стайте са много топли особедно зимата.Има стая за игра за децата с килим и играчки оставяни от деца ,които са били там.Салон да тичат по големите деца и е на ниво.

# 19
  • Мнения: 174
Благодаря, но сме от Перник. Др седмица ще ходим на ехограф, дано покаже нещо.

# 20
  • Мнения: 1 565
Благодаря, но сме от Перник. Др седмица ще ходим на ехограф, дано покаже нещо.
Какво стана има ли някакъв напредък с температурата

# 21
  • Мнения: 11 526
Благодаря, но сме от Перник. Др седмица ще ходим на ехограф, дано покаже нещо.

Всъщност силно се надявам еходрафа да НЕ покаже нищо  Rolling Eyes ако ме разбирате.

Въпреки, че Ани Иванова_429091 започна малко грубо всъщност идеята и е добра. Трябва ви смяна на климата.

# 22
  • Мнения: 141
Да вметна нещо тъй като съм с астма вече от 20 години, казвате че има астма и как точно тази астма се установи и на каква основа е, правили са ви тестове които били отрицателни, тогава на какво се дължи астмата
Другото което е дали сте поискали рентген на дробовете, вирусната пронхопнемвония не се чува на слушалка но по интересното е как така ви е поставена тази сериозна диагноза??

# 23
  • Мнения: 19 355
Ето тук има една подобна тема, която може да ти бъде от полза: http://94.156.15.161/index.php?topic=823133.60;topicrefid=20

# 24
  • Мнения: 1 565
Благодаря, но сме от Перник. Др седмица ще ходим на ехограф, дано покаже нещо.

Всъщност силно се надявам еходрафа да НЕ покаже нищо  Rolling Eyes ако ме разбирате.

Въпреки, че Ани Иванова_429091 започна малко грубо всъщност идеята и е добра. Трябва ви смяна на климата.
. Извинявам се ,че бях груба,просто ми се струва нереално това ,толкова време лекар да не разбере какво му има на детето.И ние сме имали проблеми ,но нашата лекарка е супер винаги когато съм водела детето с температура на следващия ден няма и помен от нея.Аз бих се консултирала и на друго място при вашия случай.

# 25
  • Мнения: 2 379
За съжаление медицината и медиците не могат да дадат всички отговори, за всичко.....иначе нямаше да има болници и всичко щеше да се стопира още с профилактика и с доболничната помощ...а никой не е по-умен и силен от природата.....За всяко нещо е така. Понякога това, което под носа ни се вижда най-трудно....

# 26
  • Мнения: 21
Здравейте,
И аз имам проблем с 2 годишния си син! И той поддържа сутрин и вечер 37,2, температура която се появи след две боледувания- 16.01- вирус и 21.01- ангина, след което на 24.01 бронхиолит! Както и да е излекувахме тези инфекции но температурата продължава! Пускахме кръвни изследвания, урина антитела за мононуклеоза, гърлен секрет и нищо! Аз съм изпаднала в дупка и се чудя какво да правя и при какъв доктор да отида! Дайте съвети ако сте имали такъв проблем!

# 27
  • Мнения: 21
А за Bertty - отидете в педиатрията на Александровска болница- много са добри, за съжаление на мен не успяха да ми кажат калво ни е, но вие опитайте! Стискам палци

# 28
  • Мнения: 11 526
Здравейте,
И аз имам проблем с 2 годишния си син! И той поддържа сутрин и вечер 37,2, температура която се появи след две боледувания- 16.01- вирус и 21.01- ангина, след което на 24.01 бронхиолит! Както и да е излекувахме тези инфекции но температурата продължава! Пускахме кръвни изследвания, урина антитела за мононуклеоза, гърлен секрет и нищо! Аз съм изпаднала в дупка и се чудя какво да правя и при какъв доктор да отида! Дайте съвети ако сте имали такъв проблем!

Според мен за 8 дена 3 болести е някак нереално. Пихте ли антибиотик?

Сега какво пиете? 

# 29
  • Мнения: 21
Всъщност при първата температура отидохме в ОБ и бяхме на антибиотик след като ни изписаха пак вдигна температура и ни изписаха Клацид за гнойна ангина, а сега сме на изопринозин и мушти саностол! А бронхиолита стана на фона на Клацида

Общи условия

Активация на акаунт