Любимата играчка е...

  • 1 783
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 282
Коя е най-любимата вещ или играчка на вашето дете.Мойто зайче не заспива без един шарен, плюшен палячо-много си го обича. newsm46

# 1
  • Мнения: 3 861
няма такава!!!Раздава любовта си към играчките по равно така че никоя да не почуства ощетена Mr. Green

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дени май няма фаворит, пък и вече е голяма.
Васи има любимец - бебе. Мъкне го навсякъде и много си го обича.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В различни периоди различни играчки са любими на Мони. Преживяхме времето на Мечо Пух, едно бебе, Мистър Картофчо, в момента - едно телетъби. Като цяло обаче - дай й обувки, по-любима играчка от тях няма  Mr. Green!

# 4
  • Мнения: 135
един малък мечо без него не заспива

# 5
  • София
  • Мнения: 39 823
При Дияна играчките варират. До преди 1/2 година никъде не мърдаше без един парцалив телетъбис.
За Коледа мама й прати огромна Мини Маус, играчката не излиза от леглото. Мерилин пък и подари един розов пудел. Дияна когато и да минем покрай магазина за играчки се възхищаваше на тез пудели...
Сега навсякъде е с него, носи го в градината. Сега най-верочтно е в леглото на дребната.

# 6
  • Мнения: 8 917
няма такава!!!Раздава любовта си към играчките по равно така че никоя да не почуства ощетена Mr. Green
smile3521 Гушка ги по ред на номерата в зависимост от настроението си Mr. Green

# 7
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Додо - едно плюшено кученце, наистина много сладко - не заспиваме без него.

# 8
  • Мнения: 168
Коя е най-любимата вещ или играчка на вашето дете.Мойто зайче не заспива без един шарен, плюшен палячо-много си го обича. newsm46
Всичко, що е конче или минава за такова. С крилца, еднороги, пони, дори и зебри. Плюшени, пластмасови, малки, големи, абе кончета да са. Напоследък проявява претенции да и намерим синьо конче с червени крилца, не се шегувам. Само такова нямаме в колекцията. newsm78

# 9
  • ново
  • Мнения: 6 022
Стели вече е голяма, но не ляга без Хамиш - едно пухкаво кученце, което и подари един приятел от Англия Simple Smile

# 10
  • Мнения: 922
Вальо не заспива без лъвчето и тигъра си... Дори, когато ходи у свекърите да спи (от скоро се престраших да го пускам Blush ) задължително си взима любимците...
Деничка също си има любимец - един син таласъм (от таласъми ООД). Завира си го в лицето и така заспива Joy
 Grinning

# 11
  • Мнения: 1 059
няма такава!!!Раздава любовта си към играчките по равно така че никоя да не почуства ощетена Mr. Green
smile3521 Гушка ги по ред на номерата в зависимост от настроението си Mr. Green
и ние сме така.  Laughing

# 12
  • Мнения: 3 537
Няма такава,с почти всички играе,но бързо му омръзват Wink

# 13
  • Мнения: 416
Нашата любима играчка е тази http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=360
Купихме я от този сайт,оказа се че не е много голяма,но пък малкия обожава мечето и го мъкне по цял ден със себе си,навън обаче не му го давам.

# 14
  • Мнения: 2 839
Чуждата  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 672
Брат му Sad. Възприема го като подвижна кукла!

# 16
  • Мнения: 200
На моята бебешорка (7 м.) най- любим и е един жираф - без него не ляга (за сега)иначе каквото докопа все и е интересно, напоследък вече вижда и котката, ама как я скубе Shocked А сина ми (11г. ) спи с 4 плюшени играчки... Не знам дали вече не е прекалено голям за това newsm78 и всяка си има име и на всяка поотделно и се казва "лека нощ и гуш" Grinning е някой ден сигурно може и с мацка да го намеря в леглото #2gunfire вместо с играчки Party

# 17
  • Мнения: 1 983
Вики никъде не тръгва без "нанито", това е долнище или горнище на една определена пижама, която гушка, докато спи Grinning

# 18
  • Мнения: 3 042
Дъщеря ми като по-малка имаше една кукла бебе, която носеше на всякъде. Тя и беше любимата играчка.
Синът ми за сега не съм забелязала да има такава играчка.

# 19
  • Мнения: 7 430
Вики си има едно малко, сладко кученце - Рошко и само с него си заспива и го гушка страстно Mr. Green  през останалото време Wink

# 20
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
О-о-о,за пет години смени какво ли не!Няма да забравя как около година заспиваше с една моя нощница/беше на 2-3 години/ -носихме я с нас навсякъде-на море,у бабите...А ставаше луд цирк докато успея да я взема и я изпера  costumed034.Сега май любима играчка му е компютъра или...нервите ми! smile3511

# 21
  • Мнения: 545
Като беше бебе Алекс нямаше любима играчка, с която да спи. Но като стана по-голям и прояви интерес към плюшените животни, та и до днес все още не иска да си ляга сам - задължително някое от тях трябва да е с него, като си ги редува - няколко дни с едно, после с друго. Спомням си, че имаше едим период, когато леглото му се беше напълнило с тези играчки и нямаше място къде той да си сложи главата, за да легне, та се налагаше да избира 2-3, с които да остане, а другите ги слагах на стол пред кошарата, да са му пред очите.

# 22
  • Мнения: 2 784
Една 10 литрова туба от минерална вода пълна с капачки, тапи и други дрънчащи неща. Страшен шум вдига и е страхотно забавление за малката.  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 1 621
В момента любимата и играчка, без която не се разделя, е едно мече панда, което е и раничка. Голям фавотит е в момента и навсякъде е с него... Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 2 530
Ние имаме едно пиле. Българска играчка, изплетена от памучни конци, противоалергична.Без това пиле не мърдаме никъде. Когато стягам багажа, първо прибирам пилето, след него всичко останало. Без пилето не заспива. То е най- важната част на нашето семейство.

# 25
  • Мнения: 46 570
За сега няма  Thinking

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Бебешка количка за деца- може да я тика с часове

# 27
  • Мнения: 3 932
Няма такава, но заспива, гушнал шишето за сок, иначе в леглото не лягаме без книга...

# 28
  • виртуално
  • Мнения: 2 865
... е новата играчка

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Няма такава, играе си с всички. Може да се каже, че "любима ирачка" ни е "новата играчка" и то за около ден-два. Иначе е фенка на коне, домашнш животни и бебета / последното  е разбираема защо  Joy/

# 30
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
На нас любимата играчка ни е,един плюшен заек.Без него не заспива. Naughty

# 31
  • Мнения: 656
една кукла която не прилича на нищо вече  babydust7  винаги е с нас и не признава другите играчки! Thinking

# 32
  • София
  • Мнения: 3 421
 И моите нямат любима играчка и никога не са проявявали такова чувство към някоя. Играят си според настроението с различни неща.

Само дето малкият заспива само с едно одеяло и е голям цирк лятото(топло му е, но си иска "неговото" одеяло). Майтапим се, че ще го женим с него Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 2 958
Може да реве, но щом види топката и полудява от радост. Проходи с топка в ръка (една мъничка с бодлички). Сега се радва на една голяма и много цветна. Иначе си играе и с картофи  #Cussing out Разхвърля ги из къщи и после ми ги показва къде са се търкулнали, като ги събирам!

# 34
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
вече е голям, но не ляга без Mишо - един сив плюшен мишок, кохто му подари един приятел на семейсвото:)

# 35
  • Мнения: 1 564
Един голям пеещ мечок.

# 36
  • Мнения: 1 114
Един жълт паток, без който не заспива. Като му се доспи си взема бибата и патето. Преди това с едно мече. Бях решила да взема друга играчка, за да ги редувам и да не се пристрастява към една, но не се получи.
Иначе предпочита книжки и играчки, които тракат и дрънкат, предимно пластмасови. Например къщичка с формички и кулата с ринговете на Чико.
Плюшените не го вълнуват изобщо. Жалко, защото има мого хубави такива. Дали по-късно няма да му станат забавни?

# 37
  • Мнения: 877
Изкукала съм на тема играчки. Признавам, че прекалявам. Все едно за себе си ги взимам, тук трябва да се намеси психолог, май. Моите любими са много, но на нея са тези за редене-рингове и дървени фигурки. Обича и един танцуващ паток, това е от както се е родила.

# 38
  • Мнения: 104

странно но няма нито една лубима вещ. нито за игра, нито за заспиване

# 39
  • Мнения: 6 315
По едно време заспиваше с една панда, дето сам си я избра (грабна я в един магазин). Наскоро си заспиваше с една книжка... Ама май любимата играчка за "лека нощ" си оставам аз. Crazy

За игра любими играчки няма, отделя почти нищожно внимание на играчките си, предпочита някой да се занимава с него или да прави бели  Mr. Green. Има една клавиатура, с която повече се заиграва - разнася я насам-натам, "включва" я някъде и прави "З-з-з-з-з" с нея.  Laughing

# 40
  • Мнения: 5 647
Много са. Няма точно определена играчка. Бързо й минава любовта.  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 370
Нано, едно плючено, хъркащо мече, което съм кърпила вече 5 пъти. Не го оставя и за секунда. Навсякъде е с него. Какво ще прави в градината newsm78

# 42
За сега като любима играчка синът ми си е нарочил - две малки възглавнички от нашата спалня.  Laughing Те са малки, леки и удобни да ги подхвърля, премята наляво и надясно, както и най-вече да си  ги гушка като му се приспи. newsm44 Вече не тръгваме на път без тях.  travel

# 43
  • Мнения: 125
Едно малко бяло ме4е,не заспива без него!!!!!!!!!! rotfImao

# 44
  • Мнения: 2 241
.... са топки във всякакъв вид, размер, материал, цвят и т.н. абе всичко, което е достатъчно кръгло, та да може да се рита Grinning

# 45
  • Мнения: 306
една плюшена маймуна/муна/с работнически дънков гащеризон и дънкова шапка с козирка-голяма любов-кара я да гледат заедно телевизия,показва и интересни за нея самата неща и от време на време я слага да ака,да пиша,храни я,и на моменти и се кара.понякога и чете книжки,такива ми ти работи...купон! Laughing Laughing Laughing Monkey Monkey Monkey

# 46
  • Мнения: 5 877
Няма един фаворит. Куклите си обича, пластелинът е много на мода, книжните салфетки също са на почит, защото от тях стават рокли, одеяла, чаршафи, лекарски престилки, абе каквото се сетиш. Една къща от сглобяващи се тръбички с покривало, която може да се обърне и на рамка за куклен театър, а може и да се разглоби и с тръбите да играем на смели рицари. Абе един чорап дайте и сме готови - пъхаш ръка и става пиленце, което кълве трошички от дланта й. Таткото постоянно мърмори, че не употребяваме винаги всички играчки.

Общи условия

Активация на акаунт