Канал TLC

  • 179 832
  • 1 416
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 2 069
Започнаха ли да дават последният сезон на петзначките Бъзби?

# 1 036
  • София
  • Мнения: 62 595
Дават някакви серии сега, но на мен са ми досадни и ги прескачам в програмата. По-разлигавени деца с кофти възпитание и себелюбиви родители не съм виждала.

# 1 037
  • Мнения: 1 711
Да, тази вечер е нова серия на "Петзначките вкъщи". Аз пък съм им голям фен, но разни хора, разни идеали.

# 1 038
  • Мнения: 2 069
О благодаря. Днес е дори 8 епизод. Това е единственото предаване което гледам последните години по тлс. Писала съм и друг път че това е единственото предаване с многознаци което харесвам.

# 1 039
  • Мнения: 2 024
Гледам случайно "многоженецът". Колко пъти се местиха, колко къщи направиха?
Какво работят, за да си го позволят?!?!

Дават някакви серии сега, но на мен са ми досадни и ги прескачам в програмата. По-разлигавени деца с кофти възпитание и себелюбиви родители не съм виждала.
Туй е щото не си гледала Кейт и децата Simple Smile

# 1 040
  • Мнения: 8 526
И аз сега гледам многоженецът.
Работят ли нещо тези жени?Той работи ли? За разлика от жените си,той става по готин с годините

# 1 041
  • София
  • Мнения: 62 595
Хванах го снощи този Убавец. Как няма да изглежда добре, толкова жени се бият за него. Снощи беше много показателен разговорът между него и първата му жена - той постоянно я буташе натам, че тя не разбира от какво той има потребност. Пълен егоист.

# 1 042
  • Мнения: 8 526
Хванах го снощи този Убавец. Как няма да изглежда добре, толкова жени се бият за него. Снощи беше много показателен разговорът между него и първата му жена - той постоянно я буташе натам, че тя не разбира от какво той има потребност. Пълен егоист.
Не казвам,че го харесвам,но той сега оглежда много по- добре от преди ,за разлика от жените му.
Та какво работят ?

# 1 043
  • София
  • Мнения: 158
Общо взето- не  е много ясно. Имат някакви "бизнеси". Джанел само има някаква професия - брокер на имоти. Мери наскоро купи някаква стара къща, която й беше и наследствена, по някаква линия и я превърба в нещо като семейно хотелче, което разработва заедно с майка си. Робин нищо не работи, Кристин мисля , също. Иначе всички се занимават и с онлайн продажби на тяхна линия бижута и дрехи. По чуждестранните форуми бяха писали , че Коди отдава някакви търговски /промишлени площи под наем.. нещо такова, не  е ясно какво точно. А най-вече, приходите им май са от шоуто.Bowtie

# 1 044
  • София
  • Мнения: 62 595
Много рядко попадам на тях, но досега нищо не са казвали какво работят и дали изобщо работят. Едната е някакъв борец за правата на полигамните да не ги преследват и да не ги съдят за нарушаване на закона против многоженството. И все повтарят бизнеси, бизнеси, ама не казват какви са. Моите лични подозрения са, че покрай изхранването от реалитито я удрят на благодеяния или социални помощи. Много са ми мътни тези.

# 1 045
  • Мнения: 667
Как може някои от вас да наричат малките хора противни? Каква вина имат те, че са се родили с нанизъм? Ами ако утре детето ви се роди с подобен дефект в дом ли ще го зарежете? Тези хора се опитват да ни покажат, че като изключим ниския ръст с нищо не са по - различни от нас и се опитат да научат и децата си да се борят с трудностите.

# 1 046
  • София
  • Мнения: 62 595
Е, как Кейт я знам! Имаше и едни други, но те бяха от афрото - и там същата разлигавена история. В общи линии колкото многодетни семейства дават, толкова лигави същества виждам. Предполагам, че родителите започват да се изживяват като звезди.

За малките хора не зная кой се е изказал нещо за външния им вид. И тях ги е хванала звездоманията. Преди години гледах няколко серии, явно от първия сезон, и нещата изглеждаха съвсем различно, бяха си нормални хора. Сега славата им влияе зле.

# 1 047
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
Много харесвам семейство Ролоф,новите разведени двойки и семейните им деца😍

# 1 048
  • Мнения: 667
А ТЛС продължават с гнусните реклами. На всяко прекъсване: "Пъпките се завръщат"... кисти, пъпки, гной, обясняват как миришело на пот и мръсни крака и т.н.   От известно време се върти и "Клиника за лоша кожа", където всеки път извръщам очи като почнат да дават гадости. И от няколко дни пък започнаха да въртят джуджета на всяко рекламно прекъсване, та на всичкото отгоре и голи джуджета се разхождат, ще повърна отвсякъде. Даже едно от тях казва "Винаги има какво да извадя" и другото се смее. ц ц ц ц ц .... няма такава изродщина.   ТЛС просто не стават за гледане, като почнат рекламите
Ето въпросното изказване. На госпожата позволила си да се изказва по такъв начин пожелавам да не и се случва някой ден детето или внучето и да се роди с този дефект, че тогава бързо бързо ще си вземе всички лоши думи назад. Освен това уважаема думата джудже е обидна. Тези хора по нищо не ни отстъпват като изключим ръста и здравослосните проблеми вследствие на нанизма. Наскоро даваха в "Ничия земя" жена малък човек народна певица имаше ангелски глас и се бореше с живота въпреки недъга си. Хората, които дават по ТЛС също и аз им се възхищавам особено на семействата Клайн и Джонстън, които са отворили сърцата си за други дечица с техния проблем след като биологичните им "родители" са ги изоставили.

# 1 049
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
diziler е мъж

Предаванията за проблемна кожа,крака,чудати тела и т.н.и аз не ги гледам....много детайлно ги дават и ми призлява 😔

Харесвам и гледам с интерес всичките малки семейства.Много са борбени,упорити,амбициозни  и никакви трудности не ги повалят и не униват.

Разбра ли се дали Тopи Ролоф  е бременна с трето?

Последна редакция: пт, 07 май 2021, 07:59 от Doli

Общи условия

Активация на акаунт