Канал TLC

  • 179 804
  • 1 416
  •   1
Отговори
# 525
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Дано е нормално.

Гледам сега 25 в една къща,голяма лудница е...

# 526
# 527
  • Мнения: 667
Снощи гледах новите серии на "Малки хора свят голям".  Вярно ли е ,че бебето на Зак и Тори също ще е малък човек ?  

Да.

И двете внучета са много сладки.
Много гадно ще има тежък живот като баща си нонстоп операции

# 528
  • Мнения: 667
Потвърди ли се?
Снощи не можах да гледам,но в инфото,което прочетох,май го даваха в събота този епизод и не беше категорично доказано,че ще малък...просто думите на Зак,че за него няма да е различен,а че ще е като него води до такива заключения,но на ехо прегледа не се видя да е различно,беше с правилни размери... Учуди ме,че дядото иска първородния му внук да е като него и баща си
Истина е Miriel ми го потвърди по - нагоре и в статиите на английски също пише , че е малък човек .

# 529
  • Мнения: 1 037
Какво стана с предишните двойки(а и с по предишните) в ''90 дни до сватбата'', свърши? Сега уж почнал нов сезон, а виждам момичето с мароканеца, което мисля съм гледала преди. newsm78 Въобще не мога да разбера начина на излъчване, някой ако може да разясни  Embarassed

# 530
  • Мнения: 1 298
Това е новият сезон, за който аз говорих преди няколко страници.
Сега продължава историята на Азан и Никол.

# 531
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Чудя и се на простия акъл на тази пълничката с детето,толкова ли не може да си намери мъж в страната си,тръгнала с оня,който не я иска,отблъсква я,з-то била твърде едра,използва я...и тая чак ще въвлече баща си и втората му жена да го издържат...

# 532
  • Мнения: 1 298
Говори се, че Дейвид на Ани и приятеля му Крис се занимавали с проституция в Тайланд.
А на Никол и аз й се чудя. Заведе чак и детето при Азан, научила го и "тате" да му вика. Очевидно проблема не й е, че няма мъже, защото основния им скандал беше заради това, че е излизала с някакви момчета. А той е супер противен. Напуснал бил работа, защото Никол искала постоянно да е на разположение и да си пишат,  затова му пращала по 800, 500, 400 долара месечно, за да се издържа.

# 533
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Пълна откачалка е тази

# 534
  • Мнения: X
И аз с интерес следя 90 дни до сватбата.
Повечето май просто искат зелена карта, може би испанеца единствено е влюбен в мацката, но и те са много странни и ще се карат за напред.

# 535
  • Мнения: 4 871
От това, което гледах за новите предавания, подготвят ново шоу за многоженци, а досегашното уж щяло да бъде прекратено, обаче сега са обявили, че ще има нов сезон.

# 536
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
В момента гледам "Невероятни спестовници",не ми допада,повечето са само за да се видят май по тв-то...много  фалшиви ми се виждат Confounded

# 537
  • Мнения: 1 298
Не знам докъде стигна българското ТЛС с "90 дни до сватбата", на другото си приключи и ме изненада развоя при една от двойките.

# 538
  • Мнения: 2 690
Не знам докъде стигна българското ТЛС с "90 дни до сватбата", на другото си приключи и ме изненада развоя при една от двойките.

Би ли разказала Simple Smile

# 539
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 523
Гледах преди известно време Джил и Джеса, Джой се омъжила за онзи русолявия, кога са го давали това и кой сезон се води, за да мога да го намеря да го гледам?

Общи условия

Активация на акаунт