Канал TLC

  • 179 840
  • 1 416
  •   1
Отговори
# 585
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
"Лудият живот на Кейти Прайс" гледате ли?
Що за откачалка е тя и семейството и,с какво е толкова известна,че е преследвана от папараци,певческа кариера имала...

# 586
  • Мнения: 8 526
"Лудият живот на Кейти Прайс" гледате ли?
Що за откачалка е тя и семейството и,с какво е толкова известна,че е преследвана от папараци,певческа кариера имала...
Да , живееше с Питър Андре

# 587
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
Незнаех,че тя е Джордан...

# 588
  • Мнения: 1 040
Ей не мога и не мога да разбера схемата на излъчване на 90 дни до сватбата! В момента дават началото на двойки, които сме гледали доста в същото време двойки, които никога не съм гледала?!

# 589
  • Мнения: 667
Ей не мога и не мога да разбера схемата на излъчване на 90 дни до сватбата! В момента дават началото на двойки, които сме гледали доста в същото време двойки, които никога не съм гледала?!
Аз затова не ги гледам вече .Добре , че има нови епизоди на "Чудати тела "едно от любимите ми прадавания хем интересно , хем ми е жал за хората .  Слава Богу в днешно време медицината е напреднала и още в утробата можеш да разбереш , че нещо не е напред съответно да направиш аборт и да не раждаш дете,  което в бъдеще ще страда и ще се мъчи !

Последна редакция: нд, 01 юли 2018, 18:59 от iris 40

# 590
  • Мнения: X
В момента са само стари епизоди на 90 дни до сватбата, скоро ще има нови.

Аз харесвам да гледам и "Чудовищата в мен".

# 591
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
90 - те дни са ми любими и като гледам, май нито един брак не оцелява заради различията в културите и  манталитета като цяло, а и златотърсачество има Simple Smile
Не знам при вас как е, ама на мен ми писнаха булките и като цяло сватбените им теми.

# 592
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
Хич не ги и гледам булките,направо не ги понасям,все едно и също....Тортите на Бъди също ми омръзнаха,да си ги дават по кулинарните канали Angry
Днес гледах някакви нови двойки в 90 дни до сватбата...
Тези за 300кг-вите все още ги гледам,макар и там все едно и също...

# 593
  • София
  • Мнения: 1 164
Много харесвам ,интериорното предаване с Нейд и Джеремая , и британското предаване с хотелите Simple Smile)
Добре ,че съм на кабелна с възможност за връщане с една седмица на зад в програмата , та си подбирам предпочитаните и вече въобще не гледам 300 кг тела и тн.
Липсва ми модното предаване ,където се състезаваха , а накрая победителката взшмаше всички избрани тоалети.

# 594
  • Мнения: 20 172
На мен най-много ми липсват Гангстерските съпруги.
Напоследък единственото интересно ми е Спасяване на английски вили, или нещо подобно, всичко останало ми е скучно или досадно.
Чат пат заглеждам ромските сватби и семейството на Нети.

# 595
  • Мнения: 667
На мен най-много ми липсват Гангстерските съпруги.
Напоследък единственото интересно ми е Спасяване на английски вили, или нещо подобно, всичко останало ми е скучно или досадно.
Чат пат заглеждам ромските сватби и семейството на Нети.
Циганските сватби и тук може да ги гледаш на живо като минеш покрай някоя ромска махала . Достатъчно мангали си имаме у нас та сега и американските ще гледаме !

# 596
  • Мнения: X
С голям кеф гледам "6 дъщери", макар и стари епизоди.

# 597
  • Мнения: 667
С голям кеф гледам "6 дъщери", макар и стари епизоди.
Обожавам ги големи сладурки са малките .Имаше и едно друго подобно предаване Половин дузина деца пак за семейство с по - голямо дете и петзнаци 4 момченца и момиченце .

# 598
  • Мнения: 20 172
На мен най-много ми липсват Гангстерските съпруги.
Напоследък единственото интересно ми е Спасяване на английски вили, или нещо подобно, всичко останало ми е скучно или досадно.
Чат пат заглеждам ромските сватби и семейството на Нети.
Циганските сватби и тук може да ги гледаш на живо като минеш покрай някоя ромска махала . Достатъчно мангали си имаме у нас та сега и американските ще гледаме !
Ами вземи им пиши и им се скарай, защо ги дават.

# 599
  • Мнения: 1 040
Ами напусналите амиши как се издържат? Не ги гледам, минути съм гледала ама ходят насам натам, квартири и т.н.Кой ги издържа, продукцията?

Общи условия

Активация на акаунт