Канал TLC

  • 179 721
  • 1 416
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 414
Доста от предаванията гледам и следя от 2-3 години. Липсва ми поредицата за Джон и Кейт и близнаците им. В момента само циганските сватби пропускам, страшна тъпотия.
Ооо, Джон и Кейт! Много ги гледах докато бях по майчинство.  Heart Eyes
В последните епизоди, които засякох нептдавна, едва познах Кейт!  Shocked Много отслабнала, с нов цвят и прическа. Изобщо, страхотно изглеждаше!

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Разхубавила се е и децата пораснали...а с нейния бивш галфон какво се случва ooooh!

# 62
  • Мнения: 2 063
Доста от предаванията гледам и следя от 2-3 години. Липсва ми поредицата за Джон и Кейт и близнаците им. В момента само циганските сватби пропускам, страшна тъпотия.

Точно заради Джон и Кейт почнах да гледам TLC липсва ми, че вече не ги дават...

От предаванията с Бъди най-много ми допадаше Следващия велик сладкар. Гледам и пълна промяна, Не знаех че съм бременна, Медиумът и др.

# 63
  • Мнения: 2 689
И аз много гледам TLC

Харесвам "Кажете да на булчинската рокля", "Обичай ме въпреки недостатъците ми".
Не харесвам чистофайниците и спестовниците, както и музикалното семейство с многото деца.
Общо взето и при мен върви като фон тази телевизия.

# 64
  • Мнения: 7 848
По тази телевизия ли даваха "Не знаех, че съм бременна" - изумително. #Crazy

# 65
  • Мнения: 2 022
Мммм да!
Да се чуди човек кога точно ходят на лекар като ги присвие Crazy

От днешната сватба останах доволна.

Епизода със спестовниците ми дойде в повече.
Може ли мъх събран от сушилнята да го използваш като тампони за разгримиране Shocked

# 66
  • Мнения: 299
Да се запиша и аз към любителите на ТЛС.

# 67
  • Мнения: 324
И аз харесван ТЛС, макар че напоследък предаванията не ми харесват.
Любопитна бях за "Попаднах в болница след секс", но има само 3 епизода. Да се чуди човек да се смее ли, да плаче ли?? ooooh!

# 68
  • Мнения: 2 111
Историите в "Попаднах в болница след секс" според мен в голямата си част са измишльотина.  Peace

# 69
  • Мнения: X
"Хубава, секси или отблъскаваща" гледах и сега видях, че го повтарят. Не е лошо предаване, само дето някои от участничките сякаш са избягали от психиатрията. Стилът им на обличане е меко казано нелеп и ми се струва, че някои от образите може и да не са реални.

"Попаднах в болница след секс" не ми допада.

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 159
Преди имаше предавания  като 4 сватби, 4 къщи(или нещо подобно) - четири жени и всяка ходи на сватбите на другите три ,оценяват се и на финала победителката печели  меден месец, същото беше и за къщите и бяха доста интересни. Също така  тийнейджъри с наднормено тегло,но имаше и още едно предаване, където пак отслабваха, но бяха по 2ма - зелен, червен отбор  и т.н в една къща бяха, дори ми се струва,че беше с Крис ; или следващия майстор сладкар.. Даваха и едно сладкарско предаване - "Сладка напревара", където 3 отбора правят торти  по поръчка на големи вериги напр. МОНОПОЛИ и тортата на победителите е на тържеството и печелят пари, то ми допадаше, но като цяло преди ТЛС ми харесваше повече

Последна редакция: ср, 17 фев 2016, 15:21 от kavak_yelleri_fan

# 71
  • Мнения: 20 163
Преди имаше предавания  като 4 сватби, 4 къщи(или нещо подобно) - четири жени и всяка ходи на сватбите на другите три ,оценяват се и на финала победителката печели  меден месец, същото беше и за къщите и бяха доста интересни. Също така  тийнейджъри с наднормено тегло,но имаше и още едно предаване, където пак отслабваха, но бяха по 2ма - зелен, червен отбор  и т.н в една къща бяха„
О да, това за сватбите беше готино.
И отслабващите тинейджъри гледах, беше ми малко тъжно, имаше доста тежки случаи.

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 159
Да и мен ми натъжаваше за тийнейджърите, не ми допадаха събирачите на животни, "Корони и тиари" , "Хъни Бубу" и още едно за детски партита на 3,4  годишни, които струват колкото един апартамент. Амишите ми бяха най-скучни. Предаването на Кат Вон Ди и въобще за татусите бяха интересни, също и работилницата - пак трима и се състезават, не помня как се казваше.  Peace  

# 73
  • Мнения: 14 489
"Хубава, секси или отблъскаваща" гледах и сега видях, че го повтарят. Не е лошо предаване, само дето някои от участничките сякаш са избягали от психиатрията. Стилът им на обличане е меко казано нелеп и ми се струва, че някои от образите може и да не са реални.


Интересното е, че почти 100 % от участничките всъщност имат много правилни и хубави черти, но готиното е, че им придават такъв стил и класа като ги оправят....страхотни стават!

# 74
  • Сливен
  • Мнения: 197
 Аз съм голяма фенка на канала. Малко са предаванията които не гледам.Гледам за спестовниците,малките хора,чистофайниците,Бъди и други.

Общи условия

Активация на акаунт