Лидл ::79::

  • 87 111
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
Дали има още круши? Изядохме няколко килограма, всички са очаровани от тях и искаме още Crazy

# 16
  • Мнения: 4 841
Аз универсално дистанционно искам  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 790
Круши има ,но не са вече намалени,а на редовна цена.Поне в нашия лидл имаше

# 18
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
Ще спестя пари тази седмица, защото нищо не ме грабна
И аз.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 863
Правих тирамису с маскарпонето от италианската седмица. Не е лошо, но като цяло съм по-доволна от това, което си е в постоянния асортимент. Другото ми стои по-тежко и мазно.

# 20
  • Мнения: 17 546
Круши има ,но не са вече намалени,а на редовна цена.Поне в нашия лидл имаше
Дано има и в нашия, без значение колко струват, поне знам, че са страхотни.
Благодаря за инфото! Hug

# 21
  • Мнения: 311
Някой пробвал ли е от тези пици, които са пуснати в момента?  newsm78 Чудно ми дали стават за нещо?  Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 9 850
Записвам се да следя темата.
Портокали за сок повече няма да купувам - бяха в мрежа 3кг, много дребни, не бяха сочни, и бяха меки!
Но другите им портокали бяха повече от страхотни - големи, сочни, от 3 портокала изкарах 400мл. сок.

# 23
  • София
  • Мнения: 971
Аз днес си тръгнах с чопър кърмъзъ десен  Mr. Green Нямах време да пазарувам нищо друго.

Аз си взех бял чопър. Сега събирам идеи какво да меля и режа.  Laughing До тук 2 глави лук и 1 морков - добре се смляха. Ти доволна ли си?

# 24
  • София
  • Мнения: 841
Благодаря за темата!
Утре ще тичам за спортни сутиени, че днес не остана време.
Има ли останали? Да не сте ги разграбили? За Опълченска питам или Т.Каблешков?

# 25
  • София
  • Мнения: 971
На Т.Каблешков към 12 на обяд имаше много сутиени.

# 26
  • Мнения: 1 677
И аз да питам за пиците-заслужават ли си?

# 27
  • Берлин
  • Мнения: 4 571
Благодаря за темата!
Копирам поста си от предната тема:
Мисля да пробвам питките. Какво слагате в дюнера - нещо от мексиканските неща ли?

Тортичка, аз редовно се запасявам с тортия. Съхранявам във фризера. Правя домашните дюнери така - пиле или крехко месце на жулиени запържвам с лук и гъби, правя си млечен сос - мляко,майонеза,чесън и много магданоз, слагам айсберг, запърженото месце с гъбки,заливам със соса и ги затварям като дюнер. При мераци на домочадието за постно - правя смес задушени гъби, лук, морков, броколи. Правя питките като пликче, нареждам в тавичка,заливам с доматено пюре /от италианската седмица е суперско/, ако имам и малко пармезанче отгоре и пеквам 20 минути

# 28
  • България
  • Мнения: 987
Благодаря за идеята!
Задължително ли се пекат питките?

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Някой пробвал ли чили кон карне? дали е много люто  newsm78
Пробвахме предния път - беше приятно люто. Но вкусове различни, у нас се хапва люто.
Благодаря за темата  bouquet

Въпрос на вкус и възприятие  Peace На мен ми люти много.

Общи условия

Активация на акаунт