След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 181

  • 42 946
  • 738
  •   1
Отговори
# 180
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Марти,да се хващаме с теб за ръчичките и при Танчето на обучение.Все някак ще се договорим за хонорара и. Joy JoyТанче,нали може и на вноски Joy Joy Joy

# 181
  • Мнения: 1 863
Марти,да се хващаме с теб за ръчичките и при Танчето на обучение.Все някак ще се договорим за хонорара и. Joy JoyТанче,нали може и на вноски Joy Joy Joy
.   Кати, щом е за Мурат, направо безплатно, благотворително  Simple Smile А той после ще ни заведе колективно в някой Старбъкс.

# 182
# 183
  • Мнения: 8 717
Марти, няма проблем да използваш фразите от миналата седмица - важното е да са на турски или английски. Таня беше изреждала българската азбука, а в нея има много букви, които ги няма в латиницата - аз тях не съм ги ретуитвала.

Малко остана вече, да видим дали ще има повторение, или ще започне направо. Тази вечер Мурат е доста активен - цели две снимки е качил в инстаграма си!  Peace Но колажът с тези странни очи как му е харесал не знам - аз го видях преди няколко дни и направо настръхнах.  #Crazy Mr. Green

Aziz elimizi kolumuzu bağladı...Da çözerler 😊😉...Gecenin Kraliçesi birazdan 20:00'de star'da...



# 184
  • Мнения: 2 554

    Таня, Цезар, Марти! Hug Hug Hug

  Малко остана... пак ще има война в туитър.

  

# 185
  • Мнения: 8 717
Да слож и една моя заигравка, докато чакаме старта  Grinning

# 186
  • Мнения: 2 742
Алекс,благодаря  Peace В туитър има вече много, а и рускините пак са пуснали цял списък!

# 187
  • на Морето
  • Мнения: 512
Изхвърля ме от туитъра #Cussing out #Cussing outнито туити нито ретуити ми пуска-ама да не би да има лимит newsm78

# 188
  • Мнения: 2 554
Изхвърля ме от туитъра #Cussing out #Cussing outнито туити нито ретуити ми пуска-ама да не би да има лимит newsm78

  Да, има лимит до 400. И мен вече не ме пуска.   Joy Joy Joy Joy

# 189
  • Мнения: 2 554

     Гадината събра не само, че 2 и 2 е 4, ами реши цялото уравнение.  ooooh! #2gunfire Върна лентата назад и всичко му стана ясно.

  

# 190
# 191
# 192
  • Мнения: 1 863
 И мен вече не ме пуска да туитвам, но Цезар, освен при изчерпан лимит, не пуска и когато такъв туит вече съществува.

# 193
  • Мнения: 2 554


   Може да ни изненадат и с още едно малко карталче. Joy Joy Joy Joy Joy

 

 

 

# 194
  • Мнения: 1 863
  Хриси, пак си се правила на папарак   hahaha hahaha hahaha

 И сега накъде newsm78 newsm78 newsm78 От начало, 4 години назад, само че тогава натисна Картал, сега Селин, защото иначе ще убие бащата на детето и. #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Това се и очакваше...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green За Азис не е решение да убива, а да мъчи... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

 Повече утре с превода. Мамашите сигурно са го започнали вече и за кафето ще е готов. Simple Smile

 Лека нощ от мен и спокойни сънища! Не сънувайте Азис, по възможност Картал. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт