Късно проговаряне, моля помогнете!

  • 4 944
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 663
Изобщо не се притеснявай.моя син проговори към 3г. и 4месеца.и аз се притеснявах но ми казаха да не го водя по лекари а да изчакам.мисля че голям напредък има като тръгна на градина.незнам от госпожите ли е или вече си му дойде времето но вече приказва,е някои думи не ги казва правилно но ще се оправи.
успех

# 16
  • sofia
  • Мнения: 1 426


Един мой познат ми разказа за чичо си, който отказвал да говори докато станал на 7 /седем/ години.

И аз познавам едно такова детенце, проговори в 1-ви клас.

# 17
  • Мнения: 102
Цитат
blagodaria vi mnogo mili maiki.naistina podkrepata vi ozna4ava mnogo za men,no kogato ne vijdam razbirane ot horata koito se grijat za sina mi (v iaslata) zapo4vam da si mislia dali naistina mu niama neshto.naistina tezi deca imat nujda ot pove4e vnimanie i turpenie,a ne da me karat da se 4udia normalno li e 4e se radva na decata i gi pregrushta.na maikite v moeto polojenie moga da kaja da iz4akat s doktorite i logopedite zashtoto nai malkoto e dosta natovarvashto da se hodi po takiva mesta,a i te samite ne mogat da kajat nishto sus sigurnost do 3-4 godishna vuzrast.znam 4e triabva da se vuoruja s turpenie i da se molia.uspeh na vsi4ki i blagodaria vi oshte vednuj
благодаря ви много мили майки.наистина подкрепата ви означава много за мен,но когато не виждам разбиране от хората които се грижат за сина ми (в яслата) започвам да си мисля дали наистина му няма нещо.наистина тези деца имат нужда от повече внимание и търпение,а не да ме карат да се чудя нормално ли е че се радва на децата и ги прегръща.на майките в моето положение мога да кажа да изчакат с докторите и логопедите защото най малкото е доста натоварващо да се ходи по такива места,а и те самите не могат да кажат нищо със сигурност до 3-4 годишна възраст.знам че трябва да се въоръжа с търпение и да се моля.успех на всички и благодаря ви още веднъж


----------
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 17:19 от Ellypr

Общи условия

Активация на акаунт